ETS 2'ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

Evet kardeş her araç için ayrı bir lisans sözleşmeleri imzalanıyor. Ayrıyeten tırlara kirlenme vs şeyler beklemeyin çünkü firmalar lisans verirken buna kesinlikle izin vermiyor.

öyle bir sey oldugunu sanmıyorum neden dersen farmıng simulator de man lisanslı var ve on numara kırlenıyorda…sadece bazı seyler ıcın zaman var sonucta buda bır fırma ve oyuncuların ısteklerı dogrultusudna (makul olanlar) gelişim gösteriyor belkı yıllar yıllar sonra kazalar gerçeklık kazanacak belki bambaşka aklımıza gelmeyecek seyler olacak

Firma lisansını vermişse yaparlar.

geliyor beyler.

1 Beğeni

Tweetin yorumlarını okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınız

1 Beğeni

Kısacası bir arkadaşımız isyan ediyor ,Renault tarafıda sadece bekleyin diyip göz kırpıyor …

Artık heyecanı kalmadı , bir aracın gelmesi bir şeyler değiştirmiyor. :smiley:

4 Beğeni

Geldiğinde Renault Trucks, Range T videosu için 3 bin dolar verecekse deli gibi beklerim neden olmasın :smiley:

4 Beğeni

Gelsin de. Bana Scania’yı bıraktıracak tek araç bu.

Beklemeye değecek bir tır değil. Dış tasarım eh işte fakat iç tasarımı berbat. Moderni geç klasik bile değil

Bu arac coktan hazırdı, yenı Scanıa cızım kalıtesınde bence gelmez cunku Volvo VNL de gelmedı yıne de gayet kalıtelı olur gelsın cok ıyı olur ama ben aracımdan memnunum😜

Baltic dlc nin yanına hangi arac ile gelcek acaba yada hiç mi

Hiç.Boşluk :smiley:

2 Beğeni

Bekleyenler derneğine bi müjdem var daha çok beklersiniz :joy:

7 Beğeni

Evet Kamçı abim bu bilgi ile içimize su serptin

3 Beğeni

Ya beklemeyenler ne yapsın :face_with_raised_eyebrow:

Geliyor beyler

4 Beğeni

Evvt simdi gordum beyler hazir olun geliyorrrrr

Daha MAN yeni çıktı, fazla iyimser olmaya gerek yok :smiley:

Ya yine mi :joy:

Ee o zaman yavaş yavaş scs paylaşımlarına Range T when is coming ? tarzı şeyler yazmaya başlayalım :smiley:

2 Beğeni