ETS 2'ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

Konu hortlamışken tekrar yazayım Kasımda görüşmek üzere çekiciler eski modelle gelirse eğer kimse memnun olmaz kimse memnun olmayacaksa sırf çıkarmak için SCS de çıkarmaz… Kamyon firmalarınında buna göz yumacağını sanmıyorum sonuçta model 2015 e ait bir model özellikle man e6 Range T den bile önce yapıldı…

1 Beğeni

ikisinin aynı anda geleceğini sanmıyorum scs bekletmeyi seviyor en son renault range t gelecektir birde şu var yeni scaniayı ınsanlar gördü çok güzel modellenmiş şekilde geldi yenı gelecek tırların aynı onun gıbı guzel ve kaliteli gelmesini isteyeceklerdir o yüzden daha bekleme gelmez daha araya daha yenı scanıa ıcın 8*4 ve var olan modıfıye paketı guncellenecektır sonrakı zamanlarda gelecektir

Man euro 6 nın euro 5 den ufak kozmetik makyajları haricinde başka ne yeniliği var sence? Ayrıca söylediğin gibi olsaydı daf xf 105 de olduğu gibi Man e5 de ara güncellemelerde yenilerdi. Hadi bu tırın şimdi şurasını şöyle yapalım dediklerinde olmuyor malesef. Ayrıca insanların yeni Man ve Renault’dan beklentileri yeni Scania modeli kadar kaliteli olmasıysa bir çok insanın en favori çekicileri hala eski Scania S ve R modelleri ve o kadar sırıtıyorlar ki yeni S ve R modellerinin yanında onlarda yenilensin o zaman? Scania ile arası çok iyi neden yapmıyor?

Yenilenmeyeceğini nerden biliyorsun? Oyuna bugün eklenecek olan herşey bi öncekinden daha iyi olmak zorundadır bu bir kural niteliğinde bişeydir sen hangi oyunda gördün 4 sene önceki grafik kalitesini bugün piyasaya çıkardığını? Modelin oturulup 0 dan yapılması zaman kaybı ama SCS için zaman değil kalite önemli yoksa harita genişlemesi olarak şuan promodstan bile daha geniş bir haritamız olurdu. Araçlardan bahsetmiyorum bile eğer lisanssız gelişi güzel yapılmış olsaydı… herşey yapmakla bitmiyor optimizasyon da yapmak kadar önemli sonra yeni s ve r de olduğu gibi millet ağlıyor 20 fps mi geri ver bilmemne diye. Man E6 ve Range T yi yazın sonuna kadar zor göreceğiz ister inanın ister inanmayın kendiniz bilirsiniz bu benim kişisel tahminim SCS nin politikasını biraz olsun anladığımı düşündüğüm için emin konuşuyorum tabi erken çıkarsa banada süpriz olur güzel olur ama ondan önce yeni s ve r için altını çizerek söylüyorum bunuda ayrı bi dlc olarak mighty griffin pack ve 8x4 gelicek… Krone dlcsi sene sonuna kadar anca gelir daha önünde çok yol var

Ek olarak daf xf 105 neden yenilendi çünkü yeni mod paketi geldi eski scaniların zaten tuning packi var eğer gelecek olursa diğer markalara ozaman diğer markalarda yenilenir ama eski scaniaları artık sanmıyorum…

Doğru söylüyorsun ama öncelikle şunda yanılıyor olabilirsin. Bu kendi görüşüm: yeni scania s ve r modelleri için yeni bir modifiye dlc çıkarmayacaklardır. Var olan mighth griffin paketini yenileyeceklerdir. Gelelim Renault range t ve Man euro 6 ya bu konuda yazmam gerekirse maxümum yaza kadar bekleriz diye düşünüyorum. Yeniden modellerlermi bilmiyorum ama scania s ve r modelleri gibi kaliteli olması gerekir diye düşünüyorum. Dediğin gibi scs için zaman değil kalite önemli.

o yüzden gelmesi yazı geçer diye umuyorum çünkü o zamana kadar ufak tefek şeyler getirerek zaman harcıyacak gelirse scanianın modifye paketi 8*4 ve gelirse bir goodyear bekliyorum ben surpriz olabilir o yüzden yaza kadar bir şey gelmez ufak tefek şeyler yani gelecek olan şey hep genelde yıl sonunu buluyor sonuçta insanlar yenı s ve r serisini çok sevdi kaliteli ve güzeldi bunlarında o sseviyede olmasını isteyecektir insanlar amayazdan sonra anca gelecektir

@HasanOfke tartışmalar kavgalar yeniden başlamak üzere yakında SCS ofisene basacaklar.

Ortada kavga göremiyorum herkes fikrini belirtsin diye burası var. Sadece herkesin üslubuna dikkat etmesi gerek. Yukarıda bir şey yok. Her yazılana karışırsak faşizm olur. Sadece aynılık tekrar etmesin yeter yoksa yeni kişilerin gelip fikrini söylemekten güzel bir şey yok…

4 Beğeni

Eğer tekrar modelleniyorsa ve yıl sonuna doğru gelecekse bence yılbaşı videosunda eski modelleri göstermezlerdi tekrar ediyorum “tekrar modelleniyorsa” ben oyunda her zaman Man kullanmayı tercih eden biriyim Scania’dan daha da kaliteli olmasını istiyorum tabii ki ve mod kullanmıyorum dolayısıyla oyunda ki Man çok kötü durumda bunu herkes biliyor. Temennim en kısa sürede gelmesi ama söylediğin gibi olursa tek tesellim Scania’dan daha kaliteli olması olacaktır. Aynı düşüncelerim Renault içinde geçerli.

Not: Kimseyle kavga gibi bir amacım yok sadece bende sizler gibi bu oyuna saatlerimi gömmüş biri olarak her durumdan her gelişmeden haberdar olmak istiyorum ve fikir alışverişlerinde bulunmak istiyorum. Arkadaşla da karşılıklı düşüncelerimizi belirtiyoruz ne var ki bunda?

Scs yine sessizliğe gömüldü. Fırtına öncesi sessizlik olabilir mi bu?

bugün hayırlı bir blog bekliyoruz

St.Patrick day için yeni bir bundle hazırlamışlar eksik olanlar varsa alabilirsini gayet cüzzi fiyata geliyor gene…

blog bekliyorum gelmedi bir türlü

Aynen halen blog gelmedi. Bu arada akşam canlı yayın varmı hasan abi Selçuk abiyle?

yayın haftaya ertelendi…

1 Beğeni

Kapak fotoğrafını değiştirdiler yetmez mi :joy:

Hangi kapak fotoğrafından bahsediyorsun @Mci61

@ali.n044 Blog sayfasında resimdeki dorse yeşil olmuş, bide yaprak mı nedir onu eklemişler önüne.

7 Beğeni

daf logosuna da bakın oda alt çizgiyi eklemiş

2 Beğeni