ETS 2'ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

renaultranget
ets2

#1

:confounded: Artık dernekleşme vakti geldi. Hatta geçti bile beyler/hanımlar…
2 yıldır Renault Range T model çekicinin Euro Truck Simulator 2 oyununa lisanslanıp gelmesini bekliyoruz. Burada sorun SCS Software’da değil. Bunu herkes bilsin. Tek bildiğimiz Renault Trucks markası Volvo AB şirketine ait ve yönetimdeki kişiler kimin lisans vereceğine karar veremiyor. Renault Trucks yönetimi verse Volvo AB ne tepki verecek tam tersi de geçerli. Böyle bir karışık durum var diye biliyoruz. Bunu zaten SiSL söylemişti. SCS onayı alsa hemen yayınlayacak. Bunu defalarca yazdılar, söylediler. Onlara kızmayın çünkü saçma oluyor. Lisans olaylarında çok sorun yaşıyorlar. Hak etmiyorlar bunu…

Bizleri daha önce çıkan Renault Range T modları idare etti ve hala da götürüyor özellikle RTA’nın modu çok iyi. Gereksiz kasmalar olsa da ne yapalım.

Sonuç?
SimülasyonPark’ta bulunan bu konuda Renault Range T ile ilgili bilgileri aktaracağız. Konu dışına çıkmayalım. Çıkacaksa da ilgili konularda yazalım.

Vive la France çıkmadan önce bu fotoğraf paylaşılmış ve bizi çok memnun etmişti.


#2

INCOMING !!! :joy:


#3

Okumayı bilmeyen ve okumaktan yoksun kişiler için bunu bir daha belirtmek isterim .
Çünkü bugüne kadar bissürü eleştiri yedi scs haksız yere .


#4

Bu arada hasan abi buraya bu konuyu açtıysa beyler söyle bi titreyin her an her şey olabilir . :joy:


#5

Bence bu sübliminal bir mesaj sanırım SCS nin bahsettiği böyyük süprüz range T ?


#6

Anket yapmak lazım sizce ne olabilir diye :smile:
Ama bence değil :upside_down_face:


#7

Bermuda Şeytan Üçgeni Adeta: SCS-RT-Volvo


#8

İnşallah Sevgili @AhmetGLC .
Yahu Bekleye Bekleye Kök Saldık…


#9

Eğer Range T olur ECS olmazsa herkesin… nokta nokta


#10

Range T için pek heyecanlanasim yok :roll_eyes:


#11

Ben heycanlanırım baba RANGE T boru mu


#12

ECS gibi bir yapıt varken boru diyemeyeceğim. :grin:


#13

ECS ile Range T çok farklı konumlarda ama genede siz bilirsiniz birisi Tır birisi Otobüs ayrıca ECS ye daha 1 sene falan var 2-3 tane otobüsle çıkartacak halleri yok ya? Range T hazır Scaniada bitmek üzere ben yakın geleceğe bakıyorum şahsen… Tabi ECS çıksa keşke ama bana uzak geliyo


#14

Baba’nın her şeyi hazır. Şöyle söyliyim, eğer S ile aynı anda gelecek olsalardı; S’e bi bakar çıkardım ama Range T’nin kökünü kurutana kadar kullanırdım. Boru mu, T-Range.


#15

Aslında söyle bir düşününce sanırım böyyük sürprizin bir araç olma olasılığı yüksek neden mi ? Geçtiğimiz günlerde FIA dan bahsettik … yani bilemiyorum …Aklimda deli sorular… :face_with_raised_eyebrow:


#16

Büyük sürpriz special transport DLC dışında bir şey değil bence. T’ciler lisans sorunu kalkana kadar bekleyecek maalesef


#17

Taa eski uyuz jantlar varken çıkmışmış

Daha bekleriz gibi


#18

Aslında tüm suç SCS’de beyler!

Açılın SCS’ye laflar hazırladım. Biz bu range T’yi 2 yıldır bekliyoruz, neden? Reno-Volvo her ne boksa lisans vermiyor falan filan.

Ya iyi güzelde kardeşim, amk SCS, sen lisans falan filan gerekli herşeyi hallettikten sonra paylaşsana araç modelini. Yani 2 yıldır burada milleti kıvrandırmanın ne anlamı var?

amk bunu düşünmek çok mu zor. yaparsın anlaşmalarını herşeyini hazırlarsın, şu tarihlerde de yayınlıcaz inş. dersin biter gider.

Ama yok bizim range T olayı, mount blade 2 olayına döndü amk. bu iş böyle olmaz beyler.

gün gelir herkes ehhh yeter ziktir git der adama.

oyuncu lisansdan anlaşmadan anlamaz kardeşim, anlamak zorunda da değil. zikmişim lisansını. ya getir ya da umutlandırma amk.

hele bir ECS mevzusu var ki bu sinirle oraya hiç girmeyeyim.

eyyorlamam bu kadar.

FUCK THE SCS


#19

ona zaten pişman olduklarından artık tamamlamadan kesinleştirmeden hiçbir şey duyurulmuyor dilleri öyle bir yandı ki… aynı hatayı yapmıyorlar artık ama olan oldu tabii :smiley:


#20

Onlar paylaşmıyor da yayımcılar… Astragon DLC duyurusunu SCS’den önce yaptı bile.