ETS 2'ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

Hani ya keşke gelse. Bekleye bekleye bir hal olduk. Dün akşam Squirrel yayında Range T kullanıyordu…

SCS’de de suç var. Daha lisansı halletmeden aracı modelleyip insanlara açıklamaları yanlış. Madem ki bu kadar insanı bekletiyorlar, önceden yaptıkları gibi markasına/modeline farklı bir isim verip, amblemini değiştirip yayımlayabilirler. Lisans sorunu çözülünce ufak bir güncelleme ile tekrar Renault’a çevirilebilir.

4 Beğeni

Emin ol, onada topluluktan çok ses gelir . Beğenmezler .

1 Beğeni

Ya da sadece logo… MB Acrtos MP3’te lisans yok sadece amblem var.

Sikayna :smiley:

revaut :smiley:

Renault range t yi oyuna getirmek hepimizin elinde scs’den bağımsız olarak oyuncu topluluğu olarak
Renault ve volvo ana firma yöneticilerine
Kendi aramızda imza kampanyası yapıp mail yoluyla ulaşmamız gerekiyor bence belki o zaman insafa gelip lisans’ı verirler diyorum hatta bunu man firmasına man euro 6 içinde yapabiliriz

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-ve-euro-truck-simulator-2-kamyon-lisanslari-durumu/

2 Beğeni

Ay Yapım dizilerinde şu Range T’yi görmekten bıktım ayar oluyorum yeter lan :smiley:
Çukur dizisinde de var. Eski İçerde dizisinde de görünüyordu.
cukurranget

2 Beğeni

ben yollarda çok görüyorum ama maalesef gerçekte gördüğümüz kadarıyla kalıyoruz. Oyuna geldiği zaman ne yapsak T Range lerle konvoy mu yapsak acaba kutlama amaçlı :slight_smile:

1 Beğeni

Ben her hafta galerinin onünden geçiyom, ben napayım? :smile:

1 Beğeni

gidip fotoğraf çeksene bol bol paylaşırsın burada boş geçme :smiley:

Kendi arabamla geçsem eyvallah da otobüsle geçtiğim için sıkıntı. Şoföre " Abi iki dakka sağ çek de ben şurdan tır fotosu alıp geleyim" desem levyenen kovalar :smiley:

2 Beğeni

Ya oda range T bekleyenler derneğine üye ise :joy:

İnşallah biran önce gelir bekleye bekleye sıkıldık artık.

Hort. . :rofl:

1 Beğeni

acabamı diyoruz man tgx de gorundu ama nasıl olacak bilmem açıklama yaparlar gelecek yıldaki gelişmeler hakkında

3 Beğeni

Yanlışım varsa düzeltin ama bildiğim kadarıyla araç hazır öyle söyleniyordu. Lisans sıkıntısı vardı o da çözülmüş olabilir mi yani? Hiç ummadığımız bir zaman da gelebilir diye düşünüyorum o zamn.

1 Beğeni

Fotoğraf paylaşıp sonucun hüsran olduğu ECS vs… durumlar oldu fakat videoda göründüyse 1 sene içinde geliyordur. Bugüne kadar videoda paylaşılıp oyuna getirmedikleri bir eklenti olmadı. Bekleyenler için hayırlı olsun. Tarih ne olacak bakalım, Special Transport gibi tam 1 sene sonra mı gelecek yoksa 2. - 3. çeyrekte mi :slight_smile:

2 Beğeni