ETS 2'ye Renault Range T Bekleyenler Derneği

gelene kadar derneğin faaliyetlerine son vermek lazım aynı yorumlar tekrarlanıyor dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsunuz :frowning:

1 Beğeni

Katılıyorum +111

Abi insanlar artık inanmıyor. Adamlar çift dorseyi ne yaptı etti çıkardı. Bekleyin ya. Ü

Range T 1.31 güncellemesi ile gelir bence ya ümidinizi kaybetmeyin

Hasan Abi doğru söylüyor dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz. Katılıyorum ama 4 yıl boyunca lisans bahane ettiler ve 4 yıl sonra tekrar gündeme getirdiler insan ister istemez sabırsızlanıyor,heyecanlanıyor. Birde Kamsci dediğini tam olarak anlamadım da. Şimdi sen scania s&r modellerinden daha mı iyi yoksa daha kötü bir modellememi yaparlar diyorsun?

İnşallah hem Renault range t ve Man euro 6 yı scania eşdeğer kalitede çıkarırlar. Ve umarım en kısa zamanda gelir bu tırlar.

Kişisel dorse olayını amatörcede olsa scs forumunda az buçuk translate ingilizcesiyle dile getirmiştim. Dorse depomuz olsun çeşitli dorseleri alalım yüke göre ilk önce gidip depodan dorsemizi alıp öyle işi alalım yada dorsemize uygun yük arayalım tarzında.

Peki herhangi bir cevap geri dönüş geldimi?

Gelen mesajı aktarıyorum gömüyor mu napıyor beni anlamadım :smiley:
And here we are… with another topic that will be forgoten…
About 2000 topics are about this idea since the game came out and they never did nothing.
This is what we use to simulate this idea: Tedit
Have a good day after knowing this…

Tedit dediği sayfada şu: Tedit

Kişisel dorse daha önce tartışılıyor diye belirtilmişti aradan zaman geçti bir şeyler vardır ama şu an beklemenin anlamı yok. Basit bir şey değil. Konuşsak da anlamı yok.
Kendi dorseni oluşturmanı sağlayan editor programla oyalanmak mümkün ama 1 saat oyun oynayıp bir de onunla uğraşmak herkesin yapacağı iş değil. Kişisel dorse tek sorunumuz olsa tepki gösterelim ama ona gelene kadar…

Not: Yukarıda belirttim konuyu saptırıyorsunuz kapatmak zorundayım.

2 Beğeni

Burası tekrar açıldığına göre bir gelişme mi var yoksa Renault range t ile ilgili?

az kaldı herhalde: D

Sonsuza kadar sürecek galiba bu süreç.

Yıl sonu diyip susuyorum Kasımda görüşmek üzere…

Şu Lisans İşine Gıcık Oluyorum.Vermiyomu Lisans Kendi logonu koy.Ahh şu planlar

Apple ve Samsung bilmem kaç sene öncesinde sırf benzerlikten dolayı bi ton davayla uğraştı ve sonunda samsung kazandı… benzemesi bile riskli bi iş ne yazık ki

Man ve Renault modellerinin tekrar modellendiğini hiç sanmıyorum tekrar modellenmesi tekrar lisans olayları demek, SCS asla böyle bir hata yapmaz. Daha önce Daf modellerinde olduğu gibi ara güncellemelerle bir sorun veya eksik varsa düzeltilir. Bu iki modelde lisans onayını bekliyorlar ve muhtemelen onay geldiğinde 1.31 betası çıkacaktır ve bu betada iki modelinde ekleneceğini düşünüyorum SCS ekibi bu onay sürecinde skin ve aksesuarları uyumlu hale getiriyorlardır. İki modelde hazır ikisini ayrı ayrı ekleyeceğini sanmıyorum ve betada çok yakında çıkacaktır bence.

Belki bu haftaki haber bu çekicilerle ilgili olur! Cuma akşamı yayında sorarız Selçuk abi ile Hasan abi’ye.