Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yıllar önce zorunlu askerlik için gittiği Tunceli’de er olarak şehit düştü kuzenim. Doğru düzgün eğitim almadan ne gördüyse o kısa acemi birliğinde gören bir er Tunceli’ye savaşın ortasına yollanmıştı. En acısı da tedbirsizlik ve birilerinin sorumsuzluğu yüzünden bir arkadaşıyla beraber “er” olarak hayata gözlerini yumdu. O gün bugündür zorunlu askerlikten nefret ederim, elle tutulur hiçbir yanı yok. Umarım bir gün şu anda zorunlu askerlik yapanların icra ettiği işleri yapacak memurlar alınır da zorunlu askerlik tamamen kaldırılır.

3 Beğeni

Sıkınti zaten egitimsizlik ya zaten Allah rahmet eylesin ates dustugu yeri yakıyor umarim dedigin olur ve kalkar

1 Beğeni

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: ağlanacak halimize gülelim ya da artık ağlamaya başladık sanırım ha? gerçekler acıtmaya başlayınca?? :smiley:

3 Beğeni

ya salak salak işler ya fırsatcılara göz yumdurmayacaz diyor ulan bütün aracılar bunlar sayesınde iş alıyor sen şunu yapacagına ekip kur bunları denetlesın vatandaş için hat oluştur sadece yicek sektörüne fiyatları şikayet etsin satış için tavan fiyat koy her şey elinde keyfi için olan şeyleri kyk olarak çıkarır halk için olunca ilgileniyoruz derler hepsinin allah belasını versin inşallah soysuz bunlar ülkenin … koydular…

plane mechanic sim. beklerken arada bir nostalji kuşagı oyununu cıkardık.

arada fena baydı ama bitti şükür. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Demiyeyim demiyeyim diyorum ama malesef bu sevmedigin hareketi sen de yapıyorsun… :smiley:

1 Beğeni

R6’ya 17 Şubat’ta oyunun 21. haritası eklenecek.

suriyeli mülteciler afgan mülteci istemiyor :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Beğeni

ee haklılar rahatsız olmuşlar :smiley: yakında bizi de istemezler 4 5 yıla zaten bunlardan partide çıkar yeni ağa bunlar olur

hatay,antep… türk azınlık oldu.
bu yıl adana’da türkler azınlıga düştü.
2020 mersin’de azınlıga düşücek.

avrupaya gidince kendini yerli vatandaşla bir tutanlar’da önce ögrensin anayasa ne? göçmen yasası ve hakları ne? niye bu kadar göçmen haklarının artırılması için dirsek cürütüyor insanlar.

6 Beğeni

watch dogs 3 geliştiriliyormuş
açık dünyasını çok daha iyi istiyorum araç sürüşleri mekanikleri çok daha iyi olmalı
2. oyunu deli gibi oynamıştım
ama aynı havuzun oyunu işte :smiley:

1 Beğeni

Türkiye ile Avrupayı karşılaştırmak biraz anlamsız sanki, Türkiye’de ben hukuktan veya anayasadan konuşamıyorum malesef :frowning:

2 Beğeni

R6: Siege oyununun “Starter Edition” sürümü tamamen satıştan kaldırılmış. Eskiden bu sürüme sahip olan herkesin oyunu renown, item vs. kaybı olmadan “Standart Edition” versiyonuna yükseltilmiş.

Sonuç olarak bizim burası için iyi para belki ama diğer araçlarında çok ucuz olmasa gerek… kaldıki enjektörler her araç için büyük masraf demek zaten

3 Beğeni

sizin bu yer nerede yav? hani bilelim de geçerken uğrayalım araba getirelim falan filan

3 Beğeni

Bu arada Project: Abov için güzel bir aşamaya geçtik. Yakında herkes öğrenecek! :smiley: Aylardır çalışıyoruz yeter artık

4 Beğeni

@feelgood_inc o bölgede zaten :smiley: neyse belki işimiz düşer hatta geçen düşecekti bak tam döndüm d100e araba bayıldı elimde kalacaktı :smiley: neyse ki az bekletip çalıştı

3 Beğeni

Ben de üsküdarda oturuyorum abi :slight_smile: Hemde ümraniye sınırında :smiley:

1 Beğeni

an itibariyle netflix türkiye gidik :smiley: organize işler sazan sarmalını eklediler sinemada izlemedim değmiyordu çünkü…
hayır şimdi başka filmi de izletmiyor yüklenmiyor

3 Beğeni