ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Aga sıfır porfil açtın mı gözükmüyor yeni map oyun icinden mi alıyorsun

navigasyon daki ön kamerayı nasıl aktif yapıyoruz?

Yeni bir tuş ataması eklenmiş eğlence ve bilgilendirme sistemi diye. Ona tuş atadıktan sonra açabilirsin.

2 Beğeni

dijitali iyi bence, modlarken daha şık duracaktır, tabi daha fazla opsiyon görmek isterdim bu kadar beklemeye ancak tamamlanması zor değil daha şimdiden atölyede listeler oluşmuş
tek üzüldüğüm bu ekranın gelmeyişi gerisini önemsemiyorum
image

sesi bu sefer olmuş harbiden, tüm araçlarımda var buna mod aramam

7 Beğeni

Edit: TGS ve TGX modelinin her ikisinde de varmış.

3 Beğeni

buyurun
https://kwk-tg3.cloudapp.man/#/de/en/summary/1Y35AE6YG

onca yazımı bir resim hatasına eleştirmeyi hak gördün ya helal olsun

2 Beğeni

Yapmaya üşendik :x:

Yeni araçlarda yaygın olmadığı için yapmadık :white_check_mark:

12 Beğeni

Yapılamadığı için değilde firma en üst donanımlarının görünmesi için koydurmamış olabilir.

4 Beğeni

Tgxde analog gösterge göreceğime yeni volvo fh görmeyi tercih ederim.
Yada ikisinide göremeyeceğiz yine yılan hikayesi olacak.

Bütün olay bu zaten aslında, her marka sunabildiği en üst donanımı görmelerini ister insanların doğal olarak

Bu aracın yüklü yakıt tüketimleriniz nedir? Bana göre biraz fazla yakıyor gibi geldi.

ScS nEdEn Bu H4 farLaRınI 2023 ModEl YeNİ JEnerAsyoN ScAnİa’yaYa geTirmeDin OYsa GeRÇEkTe Var!!! :rage::rage::rage:

1 tonluk çiçek yüküyle frankfurtan viyanaya 21.5 ortalamayla gittim.Normal 20 tonluk yüklerde otobanda giderseniz 30,32,en fazla 35 oluyor.Deposu biraz küçük eteklik taktığımız için.

Ben sanırım adaptif açık kullandığım için ilk oyuna geldiği gün 45 lt civarlarında yakmıştım yoğun trafikli dur kalkli güzergahta 1000 km’nin ortalaması, DAF xg de 35 civarlarında yakıyordum dikkat ederek :neutral_face:

Aklıma takılan bir konu var. Bu kameralı modellerde diğer tırlarda olduğu gibi neden geniş açı kamerası yok anlam veremedim. İçerideki tabletleri biraz büyütüp çift açı koysalar daha kullanışlı olurmuş.

Hasarsızken yakıtı normal seviyelerde oluyor ama %1 bile hasarı olsa aşırı fazla yakmaya başlıyor
image
bu 14 ton hasarsız araç
image
buda 19 ton hasarlı araçta

2 Beğeni

mazot tankını deliyorsunuz sonra niye fazla yakıyor diyorsunuz :smiley:
beamng oynarken mazot deposunu yırtınca zevke geliyordum inanılmaz oluyordu sonrasın da bi de yakın çıkıyor müthiş… :slight_smile:

2 Beğeni

Bende ACC ile kullanıyorum 640 HP olarak Frigo dorse ile genelde 18-22 Ton yük çekiyorum. Yakıt tüketimi ilk depoda 39 Litre yaktı diğer 2 depoda 43 Litre civarında yakıyor bende mi sıkıntı var anlamadım :smiley: :smiley: S730 Scania da aynı tüketiyordu aşağı yukarı.

Evet yakıt konusunda bir tık farklı veya garip bir durum var. TGX 18.540’lık versiyonu kullanıyorum, az önce girip denedim aracı tamir ettirdim hasar 0 yakıtı fulledim 36XX Km menzil gösterdi ekranda. Aracı kullanıp %8 hasar aldıktan sonra tekrar yakıtı fulledim 24XX küsür gösterdi arada uçurum kadar fark var garip geldi açıkcası. (Promods, fizik modu, gerçekçi trafik modu, gerçek şirketler modu ve lisanslı plaka modu. Kullandığım modlarda bunlar.)