ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Eleştiri de mi yapamayacağız yani? Ets 2 gibi yıllanmış bir oyunda sürekli olumlu konuşamazsın ki illa ki olumsuz taraflarından bahsedilecek. Daftan bahsetmiştin bir de sanırım ben geçen cam mevzusunu yazmıştım, daf 2021 ön camı örneğin nasıl mp4’ten küçük olabiliyor açıklayabilirsin kestirip atmana gerek yoktu.
Daf’ta daha önceki zamanlarda metal gibi görünen yerler mavi renkli dedim diye yemediğim laf kalmamıştı. Burda belli bir kitle var ancak onlar eleştiri atabiliyor demekki.

evet hocam tamam aynen öyle lütfen artık uzatmasanız mı?

Hocam eleştiri herkes yapabilir ancak üslubun yanlıştı. tabi ki de ets2 artık çok eski kaldı güncel oyunların grafikleri ,mekanikleri almış başını gidiyor ,mesela güncel bir oyundan sonra ets girince sanki nostaljik bir oyun içinde gibi hissettiriyor .Fakat ets2 bana göre artık uzun iş alıp arkadan Müslüm gürses açıp trafiği fulleyip tat almaya bak mevzusuna dönüyor. yoksa simulasyon diyince insan ister istemez yemek yeme, ai araçların firmalara girip çıkması+olarak limanlara da ,mevsimler, firmalardan yük alırken yük yükleme animasyon veya kısa bi film geçişi,yollarda yağmur birikintisi… diye uzayıp gider önemli olan 10 yılda nereden nereye nasıl bir süreçte gelinmesi.

1 Beğeni

Verdiği cevaba bak. Gençliğine veriyorum konuyu kapattım.

sağol amcacım :pray:

Beyler yeni man tgx yeni profil actıgında orda gözükmüyor oyun icinde satışında mı gözüküyor

Gölge Sorunu Yaşayan Varmı Araçta?

Araç biteli çok oldu aslında sadece çıkmayı bekliyordu o sırada neden bugları tespit edip daha düzgün bi şekilde aracı çıkarmadılar acaba neyse düzeltilir bu ay büyük bi ihtimal

4 Beğeni

bende bu sorunu yaşadım bende duruyor lütfen yardım edin. Teşekkür ederim

Sol difizörün en alt plastiği yamuk mu? bana mı öyle geliyor :slight_smile:
@SiSL

1 Beğeni

nerde man nerde man dediniz araç bug, hatadan geçilmiyor: :rofl:

Sorunu çözdüm ekonomi modu yapıyormuş

1 Beğeni

Valla oyuna en çok gelmesini istediğimiz tırdı nazar değdirdik ws5700 xe yi gördükten sonra bu tırı daha efsane yaparlar demiştim ama olmadı.

sadece ilk geldiği gün oynama şansım oldu aracı onun dışında kendim bakamadım bizzat o yüzden burda sorayım dedim, trafikte yeni tgx dolaşıyor mu?

Ben denk gelmedim.

Hayır düzgün. Işıktan dolayı bozuk gibi duruyor.

4 Beğeni

hayır dolaşmıyor ya da ben denk gelmedim.

Sanırım yeni araç geldiğinde trafiğe sonraki sürümlerde anca ekleniyordu

3 Beğeni

Araç gerçekten keyifli.Yanlız eski manlarda bir takım düzenlemeler olacak mıydı ?

1 Beğeni

Aga sıfır porfil açtın mı gözükmüyor yeni map oyun icinden mi alıyorsun