ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

SCS Software’ın yılbaşı yayınında yeni MAN TGX 2020 çekicisi resmen duyuruldu.

ETS 2 için Yeni MAN TGX 2020 duyuruldu! SCS Software, 2022 yılı içeriklerini yayında açıkladı

:point_right: ETS 2 için Yeni MAN TGX 2020 duyuruldu! SCS Software, 2022 yılı içeriklerini yayında açıkladı

32 Beğeni

Scs sesimi duydu en çok istediğim tır geliyor. :grinning:

10 Beğeni

Ancak seneye gelir

Daha neler neler gelecek bakalım piyasaya çıkan tüm yeni çekiciler kısmetse sırayla güncellemelerle eklenecektir inşallah oyuna bekleyip görecez

mart nisan gibi geleceğini düşünüyorum.

1 Beğeni

Rusya DLCsinin kapak fotoğrafı olur umarım.

Canlı yayında güzel bilgiler geldi yaa

Mirrorcam ve altı düzleşmiş direksiyon ?

İlk gördüğümde F Max sandım.

Umarım ETS 2 için modellenen çekici MAN TGX 2020’den ibaret değildir. Volvo, Mercedes artık oyunda çok eski tırlar. İstediğimiz kadar mod kuralım kalite olarak yeni Scaniadan beri gelen tırların yanına yaklaşamıyor.
İçimden bi ses Actros MP5in MAN TGX 2020’den daha önce çıkacağını söylüyor (Freightliner 2022’nin gelmesinden dolayı).

4 Beğeni

Biz daha önce yapmıştık geç kaldın scs

7 Beğeni

Lisansladınız mı?

4 Beğeni

böhöhöhöööyt :grinning_face_with_smiling_eyes:

Askere gitmeden sürmek nasip olsa, çok bekledim şu aracı. Sürmek nasip olamayacak sanırım. Ocak ayında zor çıkar gibi…

1 Beğeni
12 Beğeni

Rusya ile beraber gelebilir öyle umuyorum

1 Beğeni

Bir aracın ortlama olarak tasarlanıp oyuna aktarılması kullanıma hazır olması ne kadar sürüyor lisans konusu hariç bilen birisi var mı ? Merak ediyorumda.

2 Beğeni

1 ay içinde 1.44 ile beraber gelebilir

2 Beğeni

Çok değişken.Lisans,anlaşma,cat dosyalarının verilmesi gibi ön hazırlıkları saymazsak bir kişi dış modelini çizerek bir kişide içini çizerek ortalama 6,7 ayda tamamlıyor.Ondan sonra modifiye parçalarının eklenmesi,bunun için aracın parçalara ayrılması ve paintjobların uyarlanması ekstra vakit alıyor.Ama en sıkıntılısı olan ve zamanın çözemediği şey lisans ve onaylanma diyebilirim.
Yoksa yeni daf mesela gerçek dünyada tanıtıldıktan bir gün sonra geldi.Şimdi burda modeli 1 günde tamamladılar diyemeyiz.:smiley: Önceden planlanmış ve anlaşılmış bir mevzuydu o.

6 Beğeni

:smiley: (10-20-30 karakter)

balon scs mi demeliyim yoksa :smiley: :smiley: :smiley:

3 Beğeni