ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Balkanların aralıkta çıkma ihtimaline karşı bekletiyor olabilme ihtimali de olabilir. Hemen öyle demeyelim.

4 Beğeni

Olabilir de hocam duyurulali 7-8 ay oldu insan bir blog yayınlar bir şey yapar ya niye insanları bekletiyorsunuz ki :smiley: geçen sene 4 tane tır çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam :smiley: 2022 de şimdiye kadar ats içinde 1 tane tır çıktı diğerlerinden 2-3 tanesindede parça eklendi o kadar

Hayır madem istediğimiz şeyler gelmiyor eklenmiyor bari tırı getirin ya :smiley: çok iyi bildiğiniz iş var ya hani tır getirmek harita yapmak dlc satmak falan :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Lisans sorunu çıkmış olabilir mi acaba ? :crazy_face:

3 Beğeni

Twiterde böle gördüm acaba doğrumu

2 Beğeni

Pek inandırıcı gelmedi nedeni ise Renault Trucks sahibi AB Volvo bana göre yıl bitmeden Volvo FH5 görebiliriz bir ihtimal olsada.

3 Beğeni

Yeni volvo bu yıl gelmez

3 Beğeni

Bu sene işaret edilerek tek spoilerı verilen man tgx olduğu için bu araç çıkmadan başka araç çıkarmazlar🤷🏻‍♂️

2 Beğeni

SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın.

10 Beğeni

SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın.SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın.SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın.SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın.SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın. SCS’den bir haber gelmediği sürece konuyu hortlatmayın.

5 Beğeni

Makyajlı olması hiçbir şeyi değiştirmez. Volvo FH4 eski tekniklerle çizilmiş bir araç. Ayrıca DAF XG/XG+ 'dan sonra XF’i bile aylar sonra getirmişti. Çünkü hemen hemen her şeyi yeniden çizmişlerdi. Şu an kesin olarak MAN TGX 2020 ve IVECO S-WAY’in geleceğini biliyoruz. ATS için de Western Star 57X. Gerisi spekülasyon.

2 Beğeni

ıveco s way konusu?

2 Beğeni
Bu fotoğraf yüzünden öyle bir konu açıldı 🙂

2 Beğeni

Şu an kesin olarak nasıl S-Way’in geleceğini biliyorsunuz?

6 Beğeni

Buradan biliyorum. Resmi olmasa da kesin.

5 Beğeni

Selamlar Efendim, askerden geldim sağ salim ama hala Man gelmemiş sanırım. Neden gelmediği veya gelemediği hakkında aydınlatırsanız beni mutlu edersiniz.

7 Beğeni

Öncelikle hoşgeldin hocam, Man’a gelicek olursak biliyorsun yılbaşı yayınında bir çekici daha duyurulmuştu (9900i), yapım süreci bittiği için ilk o geldi, Man’ın ise yüksek ihtimal yapımı daha yeni bitti yada 1-2 ay önce bitti çünkü yılbaşı yayınında gösterildiğinde daha yapım aşamasındaydı. Ancak şimdide Western Star 57X işbirliği ortaya çıktı bu yüzden yine bir gecikme oldu. Tahminen yıl sonuna kadar çıkar ama bu ay yada önümüzdeki ay kesinlikle çıkmaz :slightly_smiling_face:

11 Beğeni

Çok sağol aydınlattığın için dostum. Çok özlemişim şu forumu…

2 Beğeni

Tekrar aramıza hoşgeldin dostum, sağ salim dönmüş olman çok güzel. :slight_smile:

4 Beğeni

Hoşbulduk, sağolasın. :slight_smile: :tr:

2 Beğeni

Artık sıranın MAN’a geldiğini düşünmek istiyorum. Önümüzdeki güncellemede umarım görürüz… :pensive:

2 Beğeni