ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Ne diyosun… Çıktığı gün alıcam yalnız…

Discord adresi var mı sende? Varsa gönderir misin? Bizzat takip etmek isterim modun gelişmelerini.

discordu her yerde bulabilirsiniz fakat herhangi bir modunu satın almadan odalara erişim sağlayamazsınız hocam

1 Beğeni

Abiler bende yan etekler gelmiyor bunun çözümü var mı

Yan etekler sadece 4x2 şasilerde olması lazım ve birde 1100lt’lik benzin deposunu seçersen etek takamıyorsun.

Bulamadım Discord’u aradım da?

Eski modeller iyileştirilecek denmişti ortada hiçbir şey yok. Yalancılara nasıl tepki vereceğim peki? Sürüş pozisyonunu ayarlayamadım yok analog gösterge modla gelsin, yok interior detaylarını gloover yenilesin mesajlarından başka bir şey okunmuyor. Benim mesaja mı takıldın yani? Kardeşin değilim ayrıca hayırlı günler.

Hocam sakin olsana SCS yavaş ama emin adımla ilerliyor bunu biliyorsun ve eski araçlar yenilenecek gözünüz aydın gibi bi duyuru yapmadılar sadece olabilir dediler kesinlik yok olsa bile demekki hazır değil sabret mod mevzusu ise keyiften başka bişey değil malum scs mod gibi yapmıyor modlama herzaman orj araçtan iyidir o yüzden keyfe mod kullanmak kötülemek değildir pozitif ol :slight_smile:

Allah akıl fikir versin ne diyim :slightly_smiling_face:

gumroad da vardi hocam benim atmam pek etik olmaz

Retarder gücü biraz az gibi euro 6dada 3 kademeydi ama buna göre bir tık iyiydi.Ayrıca son retar kademesinde motor freni çalışmıyor sanırım gerçeğinde yok bu olay o yüzden yok.Oyunda scania ve bazı araçlarda son kademe retarda motor frenide çalışıyor.Gerçeklerinde varmı bilmiyorum.

3 Beğeni

biliyorum buranın konusu değil de dünkü yayında hiç konvoy oyuncu sayısı ile ilgili bir konuşma duyum yaşandı mı acaba ?

öyle bir yayın değildi.

Retarder’in son kademesinde motor freni olması çok işe yarıyor ama oyunda bazı araçlarda var bazılarında yok. Volvo ve Renault’da var onlardan alıp tüm araçlara modlansa güzel olur, mod olarak aradım bulamadım oyun içi dosyaları açıp aramak lazım artık.

Sizin tırınızda yıpranma ve hasar oluyormu ben 5.000 km yaptım ama tırda yıpranma yok bununla alakalı bir kullandığım modda yok

Hasar var öyle bir problem yaşamadım, araç hasar alıyor.

Enteresan bir ekonomi modu var acaba omu yapıyor bakayım bi

Bende de hasar almıyor.

Aynen dimi lastikler sadece ufak ufak yıpranıyor

Güzel mesajın için teşekkür ederim.