ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

SCS Software ve MAN Truck & Bus SE resmi iş birliği sayesinde :articulated_lorry:MAN TG3 TGX çekicisinin Individual Lion S özel sürümü ile OptiView dijital ayna sistemli seçenekleri ETS 2’ye getirildi.
:point_right:

5 Beğeni

Bug o :slight_smile: düzeltilecek

7 Beğeni

Tır hasar almıyor sizde de var mı aynı şey

Birde tırın interioruna koyduğun normal ve michelin gözlük ve telefon dışarıdan bakınca görünmüyor

sorun çözüldü. sürümü hiç bir betaya katılma yapınca düzeldi. modlarla alakası yokmuş

Güneşin aracın arkasında kaldığı, gölgenin aracın önüne düştüğü durumda, araç gölgelendirilmesinde bariz bir gölgelendirme hatası var.

MAN için video çektim ve şu an montajlıyorum. Yani öyle boş boş anlattım Innsbruck-Salzburg arası sürdüm. :smiley:

2 Beğeni

Aracın fov ayarını ayarlayana kadar canım çıktı. O kadar garip ki, en son yeni gelen Daf’da ayarlarken bu kadar zorlanmıştım ama bu apayrı bir zorlukta. :smiley:
(Ek olarak oyuna gelir mi bilemiyorum ancak fov ayarını kaydetme gelirse çok güzel olur. Birden fazla farklı oturuş pozisyonlarını kaydetmek ve onlar arasında birinden bir diğerine geçiş yapabilmek bence kolaylık olur. @SiSL Böyle bir çalışma veya düşünce var mı merak ettim açıkçası.)
Bana kalırsa ya standart gelen fov ayarı ile oynayın, bozduysanız da ‘‘r’’ ile sıfırlayın o şekilde kullanın fena değil standart fov. Ama benim gibi o logo görünecek hem de daha gerçekçi dursun derseniz bence bu şekilde kullanın;

7 Beğeni

Hocam sorma koltuk ayarı çok zordu benim için ,dediğine bende katılıyorum bir koltuk hafızası iyi olurdu. yani her araca ait kayıtlı koltuk ayarı iyi olurdu tabi mümkünse.

1 Beğeni

Bu aracın 14 vitesli şanzımanı yok mu normalde?

3 Beğeni

Aracın fov ayarında sıkıntı mı var ben de çözemedim…Euro 6 da gayet çok güzel bir fov vardı ve cam genişti baya rahat görünüyordu yol solda ayna gözükmesine rağmen. Fakat bu araçta ne yaptıysam solda aynayı gösterecek şekilde ayar çektiğimde çok gerideymişim ve cam dar gibi görünüyor… Ben kameralı sistemi sevmiyorum normal ayna takarak oynamak daha keyifli ama aynanında mı ayarları bozuk onu da anlayamadım bir türlü garip geldi aracın içi hep :man_shrugging: umarım bunlar düzelir…ya da fov modu çıkar güzel bi tane

1 Beğeni

Şuanda Man TGX’in 2 farklı far seçeneği bulunuyor.
Full LED farlı olan,
Ekran Görüntüsü (43)
Gündüz LEDleri bulunan ama halojen aydınlatması olan,
Ekran Görüntüsü (40)

Ama bir seçenek daha var
Gündüz lambası (Park lambası) ve aydınlatması halojen olan,
Ekran Görüntüsü (42)
Ekran Görüntüsü (41)

Bu 3.seçenek olarak ilerde eklenebilir @SiSL

3 Beğeni

Selçuk abi yayında demişti böyle şeylerin misal analog kadranın olmamasınin nedeni artık güncel kasalarda yokmuş üretilmiyormuş, büyük ihtimal bu farda yok artık ondan koymamışlardir

1 Beğeni

Bu parçaları anca Rusya Kazakistan gibi Asya ülkelerde kullanıyorlar, hatta Rusya’daki çoğu yeni araçta halen Euro5 motorlar kullanılıyor. Bizim Türkiye’de analog gösterge ve halojen farların kullanılması fakirlikten başka bir şey değil. Boşun boş paketi gibi bir şey…

5 Beğeni

Gloover, bu araca da el atıp Range-T gibi ufak bi reworked çalışması (en ufak ayrıntısına kadar) bol kaliteli revize yaparsa, interior kısmına da yine ufak tefek eklemeler yaparsa tadından yenmez… Ama el atacağını düşünüyorum şahsen.

1 Beğeni

Euro 6’da yayıla yayıla gidiyorsun, lafta yenilemeler olacaktı bir bok olmadı. Göstergeleri düzeltseler efl 3’ten devam ederim onun torkları da yüksek zaten.

hocam sen bir düzgün konuşsana? ne zaman görsem bir kötüleme şu yok bu yok bir kere iyi bişey dediğini görmedim yeter da, bu kadar nefret doluysan oyuna oynama kardeşim zorla tutan mı var? senin şu dafta şu yanlış bu eksik bu eklenmemiş olaylarından beri iyi birşey yazdığını görmedim, oyuna rakip firma olsa seni o gönderiyo derdim valla :smiley:

2 Beğeni

Üslup çok yanlış böyle olmamalı ,sonuçta yıllardır beklediğimiz bir araç geldi yanlışa yanlış demeyi de bilirim fakat bu şekilde asla.

3 Beğeni

range t sonuna kadar parasını hakeden bir mod aynı şekil buna da el atarsa müthiş bir iş çıkaracağından hiç şüphem yok Gloover’ın.

2 Beğeni

şimdiden başlamış kral

4 Beğeni