ETS 2 - Yeni MAN TGX 2020 (ana konu)

Arkadaşlar merhaba, Bu sensor muhabbeti nedir detaylıca açıklayacak var mı?

Kör nokta uyarı sistemi, kameralı ayna kullanırsan aynada solundan yada sağından araç geliyosa yanıyor turuncu şekilde, normal ayna kullanıyorsan tırın direklerinde yanıyor kör nokta

Aracın A sütunlarında beyaz yerler var oralarda sollamaya çıktığında eğer araç varsa turuncu ikaz ışığı yanıyor aynısı sol direktede var

1.5 yıl beklemeye değermiş. Sürüş dinamikleri, sesleri, model ve doku kalitesi çok iyi düzeyde. Ufak tefek özelliklerde sonradan gelsin artık şimdi doya doya oynayalım bi :grin:

2 Beğeni

bende kameralı aynalar çalışmıyor kare kare duruyor. tüm araç modlarını kaldırdım. dosya bütünleme de yaptım 2 kez. aynı sorunu yaşayan var mı? yardımlarınızı bekliyorum. nerede yanlışlık var? bu şekilde kalıyor

Tırın kalitesi gerçekten iyi olmuş. Sesler falan da öyle. Ama sürüş pozisyonu bu kadar zor ayarlanan başka bir tır daha görmedim. İdeal ayarı bulacağım diye uğraştım bayağı. Ayrıca keşke dijital olmayan kadranlar da gelseydi iyiydi. Malum herkes ölçeklendirmeyi yüksek ayarlarda oynayamıyor. Öyle olunca dijital ekran yeterince iyi gözükemiyor.

belglerim ets2 klasöründeki game.log dosyasını sildin mi

Canlı yayını beklerken geri sayım bittiğinde 50dk’dan geri sayım başlayınca krize girdim :smiley: O kadar bekledik adamlar şaka yapma derdinde. Hasan’da şaşırdı canlı yayında :slight_smile:

dediğim doğruymuş sanırım, nedense şu an halojen ve led far arasında bir fark yok :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

2 Beğeni

Bunlar burada olmamış ya aslan logosunun üstüne de hiç yakışmamış bu şekil aracın görüntüsünü bozuyor bence bunları başka yere taşısınlar

4 Beğeni

Bakın ne buldum :face_with_monocle:
Man TGX DLC sinin içine baktım ve bunları buldum. Kaplamaları ve modellemeleri mevcut değil (bir kaç istisna var) sadece resim (önizleme) olarak mevcut. Bunlar Tuning Pack DLC sinin bir parçası olabilir. Araç DLC olarak geldiği için ve orj araç parçaları olduğu için bunların burada olmaları mümkün tuning pack gelince aktif olurlar ama ledli spoiler, demirler, arka tamponlar onlar ekstraya girdiği için tuning pack dlc sinin içinde olabilir.

İstisna 1
Plastik ve Boyalı Heavy Ön Çamurluk Altı modellemesi mevcut ama oyunda gözükmüyor, normalde Heavy tamponu taktığımızda bu çamurluk altları otomatik olarak takılması lazım ama standart çamurluk altı takılıyor ve bunları seçince yine standartı takıyor.

İstisna 2
Boyalı Alt Panjur Izgarası ve Boyalı Yan Ayna modellemesi mevcut ama oyunda gözükmemesinin sebebi defi yazılı olmaması sanırım. Def dosyasında bunların defi yok.

7 Beğeni
  • Interior Muazzam Olmuş , Scs Başka Yapıyor Abi , Net …

• @SiSL Abi , Şu Charge Only Kısmına Entegre Bir Mobil Cihaz Bekliyoruz :ok_hand:

1 Beğeni

araç çok iyi olmuş ama kamera yerine yan ayna kullanırken görüşü ayarlamak sıkıntı, o yüzden kamera taktım bir süre sonra alışılıyor.

1 Beğeni

Heves kaçırmak gibi olmasın ama bu kadar uzun zamandır beklediğimiz tırda piksel hataları ve kalitesiz yapılan yerleri çok ws5700 bile bu tırdan daha kaliteli.

Chrome parçalı Man yazan yer ve yakıt deposu

Şaside kalitesiz yapılmış

Standart ve Özel direksiyonda piksel hataları var

Bir kısmı sonra güncelleme ile gelecekmiş.

4 Beğeni

Aracı bugün deneme fırsatım oldu efsane olmuş. Bir tek dashboard açılış animasyonda eksik, onuda ekleseler çok iyi olur.

Demek istediğim şu animasyon

14.18 ila 14.21 dakika arası kontak açılış animasyonu

3 Beğeni

Bu İnterior kısmında ki üst yatak yerine kabin dolabı tasarımları da yok araçta. Ama ileri de geleceğini düşünüyorum.

1 Beğeni

Ses diye ağladım ama değdi sesler fena değil :upside_down_face:

Onu yaptım ama aklıma sonradan şey geldi. Oyunun sürümü 1.47 de duruyor normalde hiç bir betaya katılma da kalması lazım değil mi?

Benimde şimdi bir sefer atma fırsatım oldu. Sesiyle kalitesiyle parçalarıyla çok iyi ya, beklediğimize değdi.