ETS 2 - World of Trucks Etkinliği: İsveç'e Yük Taşıyın! - Ana Konu

Imgur

Imgur

son yükümüzü luxembourgdan karlskrona ya teslim edip hediyelerimizi aldık

Ne etkinlikmiş yordu ya 6/10 sıkalım dişimizi

Etkinliği promods ile yapmak istiyorum fakat world of trucks ile ilgili karşı limana geçemiyorum hangi güzergah çalışıyo bilgisi olan var mı ?

Harici sözleşmeler harita modlarında çalışmıyor malesef

Hatırlatma:
Etkinlik 29 Nisan 29:59 tarihinde son bulacaktır.
Tekerleğinizi çabuk tutun ! ^^

26 Nisan değil mi?

29 Nisan! .

Hala bitiremedim bi ara girip 2 işi daha atayım

1 Beğeni

benim de sonuncusu kaldı da hangi ülkeden seçeceğime karar veremedim. slovakya-çek cumhuriyeti-macaristan-avusturya-isviçre ülkelerinden birine gideceğim.

Çek veya Avusturya yı tavsiye ederim yapmadıysan Fransada olabilir calaisden alıp ordan dovere geç sonra esbjerge geçersin ordan da göteborga limanlardan az yol giderek yaparsın

1 Beğeni

onların hepsini yaptım oraya yazdığım ülkeler kaldı. ama dediğin gibi çek veya avusturya olabilir. multi de yapıp tamamlayacağım gelmek isteyen varsa steamden ekleyebilirler beni

İskandinavya gerekli sadece diye biliyorum.

son yükü attık

Hatırlatma:
Etkinlik TSİ 30 Nisan 02:59’da son bulacaktır.

1 Beğeni

İlk defa bi’ etkinliği yapmaya üşendim :roll_eyes:

1 Beğeni

ETS 2’nin World of Trucks “İsveç Ticari Bağlantılar” Etkinliği Sonuçları Açıklandı
https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-world-of-trucks-isvec-ticari-baglantilar-etkinligi-sonuclari-aciklandi/

ben bitirmedim sonraki etkinlik yarışlar ile birlikte olacağı için yaratıcı olur umarım

1 Beğeni

Hasan abi içinde yakıyoruz… Az kalmıştı sanırım senin neden bitirmedin ki abi :thinking:

bu etkinlik çok zor gelmişti

Aslında zor değildi ya, gözünde büyüttü çoğu. 90 km/h ile o kadar yolu gitmeye üşendi millet :smiley:

2 Beğeni

niyeki ben yaptım 3/5 günde hallettim yani benim sitilim çaprazlama stili hep isveç yakınlarını seçtim işlerde