ETS 2 - World of Trucks Etkinliği: İsveç'e Yük Taşıyın! - Ana Konu

Aynı şekilde yaptım 2 günde bitti.

bende bitirdim ama zor gelmişti aslında zor gelen yük buşmaktı

Yeni etkinliğe son 26 gün. Bakalım ne olacak ve hangi oyun için olacak.

Yük bulmakta etkinliği yapmakta tamamen kolaydı bunlar hep 90 km ile gidildiği için oluyor normalde serbest çalışta bile 90 ı geçmeyen birisi için ha harici ha serbest çalış bi farkı olmuyor… Ayrıca yük konusunda’da etkinlik zamanı WOT yükleri her zaman etkinliğe yardımcı olmak amacıyla oranları artar böylece etkinlik için kolay yük bulursunuz buna rağmen bulamıyorsanız şansızlığınıza yakın bi dal :joy:

Doğrudur @sparteam kardeşim benimkisinin geç bitmesi işlerimin yoğuluğu yüzünden pek bilgisayarı açamadım ondan

En azından 120km yapabilirler yani neden 90 illa gerçekçi yapalım diye insanın canı sıkılıyor. Zaten isteyen 90 km’ ye sabitler öyle oynar.

Oyunun simulasyon oyunu olduğunu unutmayalım Gerçek hayatta 90’ı geçebilen çekiciler yasa dışı yollarla ECU ları kırılarak yapılıyor… Özellikle üretici firmalar bu konuda çok katı çünkü Ölümlü trafik kazalarının neredeyse %70’inde Kamyon ve Tır lar baş rolde… SCS de bu konuda gerçek kurallar neyse ona uymak zorunda eğer Tır simulasyonu yaptık diyorlarsa

O zaman dediğine bakarsak serbest ve tek seferlik işler de 90 km sınır olması gerekmez mi? Scs nin bu kurala uyduğu söylenemez o zaman

Oyun zaten ilk kurulduğunda oynanış ayarlarındaki hız limti kutucuğu işaretli oluyor ha sen sonra onu kaldırdıysan onu bilemem deneyip gör oynanış ayarlarını varsayılana al…