ETS 2 - World of Trucks Etkinliği: İsveç'e Yük Taşıyın! - Ana Konu

ETS 2 için World of Truck Etkinliği: İsveç’e Yük Taşıyın!

Tüm ayrıntılar burada
https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-world-of-truck-etkinligi-isvece-yuk-tasiyin/

4 Beğeni

Baltık DLCsi için bu etkinlikte İskandinavya DLCsini zorunlu tutmuşlar gibi. Büyük ihtimal feribot ile geçiş olacaktır zaten.

kuzey ışıkları güzel olur onun için oynanır’da ben unuttum oynamasını :slightly_smiling_face:

ilk işimiz Kobenhavn’a kepçe götürmek…

2 Beğeni

@HasanOfke kardeşim bişey soracam bu etkinlik hakkında bu 10 ülkeyi karma şeklinde yapabiliyornuyuz mesela şimdi ben isveç uppsaladan yük aldım macaristana tekrar macaristandan isveçin başka bir şehrine yük alsam etkinlik bunu kabul edermi acaba

Etkinliğe başladık hadi bakalım

Olmuyor :confused:

Peki birşey sorcam. Harici sözleşmelerdenmi yapıcaz teslimatları yoksa normal yükleri mi Scandinavian taşıcaz

Harici sözleşme!

@Baby dema’ya tüh neyse artık bir kez deneyeceğim

1. yükümüz için Polanya’nın Poznan kentine gidiyoruz.

1. Yükümüzü ada parçasına götürüyoruz yani birleşik krallık… Göteborg’dan çıkış yaptık.

1. yükümüzü yakın olan bir yer norveç liman kenti oslo’dan göteborg’a götürüyoruz
1 Beğeni

İsveç’e İsveç kralıyla yük taşımaya başladık. :blush:

6 Beğeni

Bugünlük 5 teslimatı başarıyla gerçekleştirdik. 2.534 km yol yaptık, şimdi dinlenme vakti…

3 Beğeni

bu nedir acaba bilen anlayan varmı bu nasıl fiyat görev bitti kazandıkta

Güzel görünüyor. Fiyat ilk başta millet yer mi diye böyle yüksek giriliyor ama sonradan düşer.

Bazıları çok uçuk fiyattan pazarda satıyorlar, çok zor o fiyatlara gitmesi. Ama dün akşam bazı bayraklar dikkatimi çekti, 60-70 liradan sipariş verenler vardı.

ilk iki yükü bıraktım. yanlız bir şeye çok sevindim etkinlik süresi bile olsa iskandinavya yollarının kalabalık olması beni mutlu etti. 3. yük ü daha vakit var diye bugüne bıraktım. böylelikle Almanya-Fransa-Norveç ülkeleri tamamdır.

arkadaşlar bu yine her bir ülkeden isveçe yük götürmek değilmi. ben dortmunddan malmö ye götürdüm. hamburgdan aalborg a yük götürdüm. dortmunda yük götürdüğüm iş sayıldı. hamburg dan iş götürdüğüm sayılmadı. çünkü yine almanyadan iş götürdüğüm için mi sayılmadı yük

(DOGRU ANLADIM) değilmi

benim normalde anladıgım rastgele bir şehirden götürmek anlamıştım

Farklı ülkeler olmalı. Benim sıralamam şöyle oldu:

Slovakya
Çek Cumhuriyeti
Polonya
Danimarka
Norveç
İngiltere
Lüksemburg
Almanya
Belçika
Hollanda.

Belçika-Hollanda daha gidemedim ama bugün giderim.

Almanya içinde tek 1 şehir ile ticari bağlantı olacak