ETS 2 - World of Trucks Etkinliği: İsveç'e Yük Taşıyın! - Ana Konu

Önemli değil :slight_smile:

World of Trucks üzerinden Euro Truck Simulator 2 için yeni etkinlik başlatıldı. Finlandiya’ya ulaşmamız için İsveç’in Baltik denizi kıyısında liman inşaatına malzeme taşımamız gerek!

2 Beğeni

Üç tane yaptım üçten sonrasını saymamaya başladı, en son olarak Trelleborg Köln arasında yük taşıdım ancak gene saymadı…

O 3 işten 1 tanesi Almanyaya ise saymaz .

Eyvallah tamamdır…

Belki yardımı dokunur diye kendi yaptıklarımı şuraya koyayım…

Mobile crane rex-tex 45 olan keyfidir . Dikkate almayın!

1 Beğeni

Nihayet bitti. Arkaplan baya hoş olmuş.

Ayrıca kabine michelin yanına yeni bir arkadaş eklendi. :slight_smile: Diğer 3 ülke bayrağını da kullanmayacağım için direk pazara koydum .

@ali.n044 kardeşim farklı ülkeler olması lazım mesela fransa, polonya, birleşik krallık, almanya norveç gibi isveçe yakın yerleri seçmeye bak

Aynen @sparteam kardeşim sana katılıyorum bu konuda

1 Beğeni

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

bunlarda bize düşenler :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

Yol hattını da koyalım .

ben hala başladığım işi bitiremedim şimdi girip denemeyi düşünüyorum :smiley:

hasan hocam şu hız sınırı yüzünden baya uğraştırıyor ama 20 liralık bayrak vermesiyle bence telafi etti.

Ha gayret
You can do it

çıktık bakalım gdanks’a doğru

1 Beğeni

Hayırlı yolculuklar @HasanOfke abi. Kazasız belasız inşallah. :smiley::smiley:

Valla benim 5 işim kaldı bugün 2 iş attım
Ben git gel olarak yapıyorum işi
Mesela isveçten alıp ingiltereye gidip yükü bırakıp oradan amsterdama ışınlandım amsterdamdan yükü alıp isveç göteborg a bırakıyorum böylece hem git gelli olmuş oluyor hemde daha çabuk bitiyor iş ben böyle 5 iş yaptım kısmetse yarın bitirecem etkinliği kısmetse

1. işi de Verona’dan Karlskrona’ya bıraktım. Single da ve farklı tır modlarıyla oynamak daha keyif verdi bana nedense. tamam 90 km hızla gitmek bir süre sonra sıkıyor ama trafiğin olması keyifliydi.
1 Beğeni

veeee benim etkilik bitti çok şükür ve hediyelerimi aldım

1 Beğeni

8.yükümü de şirkette uzun süredir bekleyen aracım BMC Pro ile Brüsselden-Helsinborg a alıp sağ salim getirdim. Ee bayadır yol gitmiyordu paslanmaması için uzun yola çıkardım. Eğer beni sıkıntıya sokmazsa 9.yükü de BMC ile sürmeyi düşünüyorum.

bitirdik ama bizde bittik

2 Beğeni