ETS 2 - West Balkans DLC [Ana Konu]

Aynen iberiayi hiç beğenmedim bende. Full otoban var. Ama West balkans dlcsi güzel görünüyor ya almaya değer.

6 Beğeni

iberya için ölürüm. şimdiye kadar yapılan en iyi çalışma :smiley:

6 Beğeni

West Balkans videosuna birkaç sonra başlayacağım. Türkiye mevzusunu da anlatırım.

4 Beğeni

Scs’nin er veya geç ne zaman olur bilemem ancak Türkiye’nin devamını( Marmara Bölgesi mi olur, Ege mi olur) bilemem ancak mutlaka Türkiye’nin batı coğrafyasının mutlaka geleceğine inanıyorum. Kendi tahminimdir gelir veya uzun vade de gelmez bilemem ancak yalan olmasın belki 11-12 ay önce idi sanırım scs forumda moderatörler bir oylama açmıştı işte

-Daha çok balkanlar
-Daha çok Türkiye ( more turkey) hatta böyle yazıyordu eminim
-Rusya/İskandinavya’nın devamı gibi 1-2-3-4…

• şeklinde seçenekler vardı, o zamanlar da en çok oyu Balkanlar almıştı… Ve bunun üzerine şu an West Balkans dlc’si duyurusu yapılması şans değildir herhalde :smiley:

Belki o zamanlar More Turkey şıkkı daha fazla oy alsa belki de şuan XXXX Turkey adlı dlc’yi konşuyor olabilirdik :smiley: bilemiyorum artık sadece kişisel görüş ve tahminim…

8 Beğeni

Sanırsam bu :slight_smile:

5 Beğeni

Gürcistan ve Azerbaycan’da bizim gibi yarı Avrupa ülkesi sayılır :wink: bil isterim.

6 Beğeni

sener-sen-69877b

scs’in gerçek iş süreci ve stratejisi ile mod yapım sürecini birbirine karıştırınca te böyle oluyor

4 Beğeni

SCS’nin ek paket çıkartmak konusundaki isteğini eminim benden önce öğrenmişsindir.
Doğu Avrupa’da ilerleyemeyecekleri ortada, Rusya DLC’sinden ötürü bir süre zarar edecekler. Yayılabileceği tek coğrafya burası kaldı. Bu düz bir mantık.
Ancak SCS’nin iş sürecinde ikimiz de olmadığımıza göre, yüksek perdeden konuşmamanı öneririm :wink:

4 Beğeni

yüksek perdeden konuşmak ney alla askina :joy:

2 Beğeni

Evet bu, sonuçları karıştırmışım :smiley: ama etkisi vardır bunun da belki tahminimce :smiley: :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

İrlanda, İzlanda, Grönland, Aland ve Faroe adaları (ölçekten gelmeyebilir ama bir ihtimal), Kıbrıs?, Transavrupa ülkeleri? Bence daha hiçbir şey bitmiş değil hele scs promods ekibi gibi işi ortadoğu vs. ye çekmezlerse tabi… :sweat_smile: :rofl:

Arkadaşlar diğer konumları bulabilen oldu mu?

1 Beğeni

kapak fotoğrafı için yunanistan’ı siliyorum :clown_face: komşi kusura bakma yapacak bir şey yok. gelecekte dlc mücadelesi vereceğimiz günler yakın.
yeter ki siyasal islamcılardan kurtulalım.

13 Beğeni

bu arada hepiniz west balkans zamanı bovec kasabasına davetlisiniz :smiley: dsfsdfsdfsdf
dağların hemen arkası bizim tır olayları

@kwnkos görmedim zaten gösterilen köprü dışında bulunan bir yer yok. aslında video güzel bile değil. :smiley: sonra gelecek olanlar etkiliyor. şu an bir şey göremedik. sonraaa ama asonraaaaa umarımmm

5 Beğeni

ne olurdu önce bura geleydi ha ne olurdu ne oldu rusyaaa zort

12 Beğeni

Türkiye bekleyenlerdenim. Ada takılmayın. UEFA’da Avrupa futbol organizasyonu ama Azerbaycan, Kazakistan, İsrail fink atıyor. Ha keza Eurovision artık Avustralya dahi var.

6 Beğeni

ben de bunu diyecektim en büyük futbol organizasyonunda ne takımlar var

2 Beğeni

milyar dolarlık futbol ile ets 2 aynı değil. mesele zaten bölge veya avrupaymış değilmiş de değil. mesele pazarlayabilmek, sıkıntısız çıkarabilmek ve o ülkede satması. bu ekonomide böyle oyunlar için tr içeriği yapamazsın. valorant gibi oyunlar değil bunlar.
yunanistan ile türkiye bir pakette gelir gelmez. scs hep değişiyor ama gene aynı yolda ilerliyor. sadece biz durum olarak iyi bir noktada olalım zaten pek çok yere türkiye eklenecek.

bu olaylar gündemde değilken atmak kolay ama yaklaşmaya başlayınca mantıklı düşünmek gerek. yaklaşık 2 yıl ve 1 yılı tam hızda bir ülke için harita yapacak nereden baksan 50-60 kişi çalışan olacak ya da daha fazla. yunanistan yapılamadığı için gelmedi değil. :smiley: planları farklı. neyse. komşiler üzülmeyin hep birlikte getireceğiz. :greece: :tr:

4 Beğeni

İrlanda ve İzlanda ada ülkeleri, onları büyük olasılıkla bir değerlendirir, Grönland’a girmez, Faroe çok küçük, Kıbrıs’ı yüksek ihtimalle olası Ege DLC’sinde verirler TransAvrupa ülkelerine kara bağlantısı için de yine bizi yapmaları gerekiyor :sweat_smile: @OSG22

Bu söylediklerin elbette mantıklı, her DLC’nin bir piyasa kapasitesi var. Kafkasya’da bu potansiyeli gördüğüm alanlardan biri ancak buna karar verecek olan yine SCS Software. Ancak Yunanistan “Yapılamadığı için gelmedi” oldukça kesin bir tabir. Bir duyum mu aldın? @HasanOfke

4 Beğeni

“yapılamadığı için gelmedi değil” olacaktı. yani scs’nin vakti yoktu yok şöyleydi böyleydi değil. model kaplyordum pek dikkat etmedim :smiley:
sonra millet niye yapmadılar diyecek hep birlikte pavelin yayınında ya da sonraki bloglarda öğreneceğiz çünkü yunanistan gibi bir ülkeyi es geçemez mutlaka sözünü verecekler. ama işte yapamadıkları için değil şu an planlarında olmadığı için gelemiyor.

ilk araştırma zamanlarından belirlemiş adamlar hani milletin aklına düşmesin gene yok rusya ertelendi de işte kısa sürede çıkartıyorlar vs. olabilir elbette ama sanmıyorum. greece mükemmel bir ürün olur. hatta orada yapmak istediğim meydanlar bile var.

7 Beğeni