ETS 2 - West Balkans DLC [Ana Konu]

9 Beğeni

Yunanistan yoksa ileride Çanakkale İzmir vs eklenecek bir dlc çıkartacaklar demektir.

4 Beğeni

tabii 3-5 şehir gelsin sonra gene ağlasınlar :smiley: kocaman yunanistan’ın yanında…
önüne yatarım çıkartmam.

4 Beğeni

Daha yenilenmesi gereken koca Bir Going East var diyerekten moral bozup kaçıyorum:D:D

4 Beğeni

Neyin acelesi ki bu? … Bir gün paşa paşa gelecek zaten. Yıllar içinde şuna emin oldum ki; bir seyler için gelmiyor diye ağlayanlar o istedikleri önlerine sunuldukça daha çok ağlıyorlar. Şımarık ve doyumsusuz. Keza bknz: Actros MP5 yok tablet ekranlar, SWay’ler Yeni Tgx’ler… Bu işin sonu yok. Adamlar anket düzenlemiş belki ufak ve seçili bir kitle ama sonuç ortada. En çok Tr. Bekleyen ben bile artık sadece sessizce Scs’nin anlık hamlelerini izliyorum, takip etmeden, anlık. Gayet tabi sıradan şeyler. Şahsıma dair söylüyorum, ne gelse doymayacağız. Dlc’ler arasındaki tek fark Skt’leri (TETT). Ağla, yapsınlar, çıksın oyna, tüket, sıkıl, tekrar ağla… Pavel bekliyoruz kral acele etme :wink:

3 Beğeni

ömur beklemekle geçiyor :slight_smile:

5 Beğeni

Sorma ya Umut, ama ne demiş Hekimoğlu " Yapçek bişi yok, kapito? ’ :smirk:

3 Beğeni

Senin Allah’ına kurban!

3 Beğeni

Resim 2:

Konumu:
Karadağ’ın kuzeyinden geçen “P4” yolu üzerindeki " Most na Đurđevića Tari " köprüsüne ait.

Resim 4:

Konumu:
Kuzey Makedonya’nın “Manastır” şehrine ait.

Resim 8 ve 9:

Konumu:
Bosna Hersek E73 Karayolu üzerinde bulunan “Most Begica i Begovica” köprüsüne ait.

![6|690x323](upload://1qa7DAql5Qh7pru7LMTmdDSVoSb.jpeg

Resim 6:

Konumu:
Bosna Hersek’in " Šićki Brod " şehrine ait.

44 Beğeni

Tara nehri köprüsü ve bunlar dışında başka bir yer bulan var mı? Sırbistan, Slovenya, Hırvatistan ve Kosova kaldı. :serbia: :slovenia: :croatia: :kosovo:

4 Beğeni

@can20 Nerelerdesin sen ya? Özledim seni.:slight_smile: :cry:
@OSG22 Ben hiç bakmadım.

6 Beğeni

images.jpeg

20 Beğeni

21 Beğeni

Kalotina - Gradina gelecek. Arada Bulgaristan’ı da elden geçirirler belki.
Maribor-Wels Rola tren hattı olsun artık.

2 Beğeni

Aslında hepsinden önce Macaristan’ın yenilenmesi lazım. Bulgaristan ve Romanya güncel dlc ye ait, Avusturya zaten yeni yapıldı, İtalya kısmı fena değil ama Macaristan çok kötü. Dlc çıkmadan önce bi Macaristan rework görürüz heralde.

3 Beğeni

Bu arada İtalya, ETS2 için çıkmış en iyi harita paketidir :writing_hand:
Çıkalı 5 sene oldu ama hala İtalya’da dolaşırken “Vay anasını SCS ne güzel yapmış buraları” diyorum. Hele bazı yerlerdeki dar sokaklar falan gerçekten çok güzel. Sadece gişeler biraz insanı sinir ediyor o kadar :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

İtalyanın kalbimizde ayrı bir yeri olduğunu herkes bilir

2 Beğeni

Benim için İskandinavya bir devrimdir :smile:

5 Beğeni

İtalya DlC si çıkarken ana haritada olan çoğu şehiri de yenilemişlerdi.Bu dlc de de aynısını bekliyorum.

5 Beğeni

Sırbistan Kosova’ya girdi… SCS bir süre mümkünse ETS2’ye harita DLC’si duyurmasın duyurduğu yerde savaş çıkıyor a
EDIT: Girmemişler sanırım ama çatışma ve ohal durumu varmış.

9 Beğeni