ETS 2 - West Balkans DLC [Ana Konu]

Kıbrısta 1-2 şehir olur başta Lefkoşa (Nicosia) gelir. Konu dışına çıktık geri dönmemiz gerek.

1 Beğeni

hadi ben neyse de çok uçuyorsunuz ayağınız yere bassın :smiley:

3 Beğeni

yugoslavya tamamlanıyor.

:smiley:

çıkana kadar rumeli tv modundayız

3 Beğeni

Balkanlar’a Gidiyoruz! ETS 2 West Balkans DLC’si duyuruldu. Arnavutluk, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Kosova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Slovenya haritaya ekleniyor.:albania::bosnia_herzegovina::croatia::kosovo::montenegro::macedonia::serbia::slovenia:
:point_right:

11 Beğeni

Yunanistan’ı neden dışladılar acaba :smiley:

1 Beğeni

Blogda bi arkadaş yunanistan ile ilgili bir yorum yapmış sana özetliyim: “West Balkan” kelimesi daha çok eski Yugoslavya ülkeleri ve çoğu zaman Arnavutluk için kullanılan bir terimmiş o yüzden bu dlc de yunanistan olmamış olabilir yada türkiyenin bir bölümünü dlc ile getirmek istiyorlardır o yüzden yunanistan da o dlc ye dahil olabilir yada sadece tek başına yunanistan gelir. Sebebini bilmiyoruz.

2 Beğeni

Ben de yunanistanın ege bölgesi ile birlikte geleceğini düşünüyorum.Gelecek bölgeler kuzeyden sakarya bitişinden başlayıp antalya-alanyaya kadar inecektir.Hatta bu dlc bizi sinir edecek şekilde büyük yunanistan toprakları-helenizm bölgeleri diye anılabilir.Sırf bu yüzden böyle yaptıklarını düşünüyorum şu günlerde yunanistan ile aramızda olan gerginliklere istinaden.Muhtemelen kıbrısın tamamı da yunan toprağı olarak gösterilecektir.Adalar olarak sadece girit ve kıbrıs olacaktır.Belki rodos da olabilir.Diğer adalar çok küçük

3 Beğeni

Ya da sadece Beyond the Aegean Sea

4 Beğeni

allah için beyond the road to thehe gibi şeyden vazgeçelim :smiley:
greece olursa greece olarak çıkar denizi niye katıyorsunuz?

greece olarak satmak çok daha iyi o dönem iklim ne olur tahmin edin. girit neyse de rodos falan diyorsunuz savaş mı istiyorsunuz anlamadım. rodos adasını, tr’nin dibini niye yapsın?

5 Beğeni

Türkiye’nin bir diğer kısmını Yunanistan ile mi getirirler bilmiyorum ama ben Türkiye boşluğunun öyle duracağını sanmıyorum

4 Beğeni

Oh be nihayet en sonunda beklediğim dlc çıkıyor hepimize hayırlı uğurlu olsun…

3 Beğeni

Bence SCS Ukrayna-Rusya savaşından gerekli dersi çıkarmış, yakında çıkması beklenen Türk-Yunan savaşı Balkan Dlc’yi vurmasın diye Yunan’ı eklememiştir diye tahmin ediyorum. Avrupa yeni Ukrayna Yunanistan mı olacak diye konuşurken gayet mantıklı

6 Beğeni

Uçan fiyatlardan ve Rusya DLC’sine olanlardan sonra SCS’den uzaklaştım artık o yüzden bu paket heyecanlandırmadı beni. Paketlerini tamamlamak lüks oldu artık zaten Iberia’yı aldım girip oynayasım yok.

1 Beğeni

O değilde Allah korusun Sırplar Yugoslav aşkıyla gene saldırırsa o zaman scs ne yapar? :joy: :sweat_smile: :rofl:

1 Beğeni

SCS’nin Avrupa’da ilerleyebileceği alanlar neredeyse tükendi. Balkanlardan sonra sırada Ege DLC’si veya İskandinavya’nın kuzeyi gelmeli. Reşadiye’den (Yunanistan) Ankara’ya kadar garanti gelir Ege DLC’si demedi demeyin. SCS daha fazla genişlemek istiyorsa Türkiye’nin doğusunda en azından Hatay - Artvin arasına kadar ilerlemesi gerekiyor.

8 Beğeni

yok baküye gelsin artvin kısa kalır

12 Beğeni

oyunda olmayan iskandinavyanın kuzeyi, yunanistan ve gelmeyen diğer ülkeler kaldı zaten onlarıda yapınca avrupa da yapılacak ülke kalmıyor (yenilenmeye muhtaç ülkeler hariç) scs ye ekmek parası lazım belki türkiyenin yarısını kapsayan bi ege dlc si olabilir

3 Beğeni

Biliyorum söyleyeceklerim ölçek meselesinden dolayı saçma olacak ama Lihtenştayn, Andora, Grönland, İrlanda, İzlanda, Malta, Kıbrıs ve çeşitli adalar vs. var onların dışında trans avrupa ülkeleri var, henüz hiçbir şey bitmiş değil, daha bu ülkelerin paintjob paketleri vs. bu işler çok uzar durur, yeni tırlar ve dorselere tuning packler, reworkler, yeni özellikler vs. buralara kadar nasıl geldiyse böyle sürüp gider. Adamlar meseleyi Promods gibi ortadoğuya vs. çekmezse evet birkaç yıllık ömrü var.

Düzenleme: Belarus, Ukrayna, Rusya, Moldova’yı unutmuşum :sweat_smile: :joy:

2 Beğeni

Malum Rusya DLCsi çıkmadığı için daha öncekilere nazaran küçük ölçekli bir harita DLCsi daha erken bi tarihte çıkacaktır. Bu yıl sonu veya gelecek yılın ilk aylarında bu DLC yayınlanır, ardından da Yunanistan. Türkiye’nin Ege Bölgesinin olmasına hiç ama hiç ihtimal vermiyorum.

1 Beğeni

Rusya DLC beklemeye alınmasından sonra bu güzel bir haber oldu. Umarım güzel bir Dlc olur

3 Beğeni