ETS 2 - West Balkans DLC [Ana Konu]

Şimdi iki tane Mert var, ikisi de aynı cümleyi aynı anda kurunca, dedim bu Mert çift taraflı çalışıyor. :slight_smile:

2 Beğeni

Eurasia, eur ile asia kelimelerinden oluşur (Avrasya).

Euro kelimesi anlam kaybetmemiş olur aslında.
Euro → Eurasia (Avrupa’dan Asya’ya)

4 Beğeni

Hem burda fikrimi belirttim hem de orda :wink:

1 Beğeni

Eurasia Truck Simulator

4 Beğeni

Yerleri bulmamız lazım videoyu çekmeden önce :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

@can20 sana ihtiyacımız var

2 Beğeni

İsim değişikliğine gerek yok
Europe, Eurasia’nın bir parçası olduğuna göre, Asya kıtasının gelmesinde isim bakımından aslında bir sakınca yok.

Avrupa’yı bitirdik, Avrasya olarak genişletiyoruz. Neden olmasın?
:+1:

3 Beğeni

@can20

E53Q1nuWQAgAZRc

15 Beğeni

dlc’yi en erken vakitte çıkarmak için yunanistanı eklememişler diye düşünüyorum
çünkü balkanlarda yüzölçümü olarak en büyüğü yunanistan

Tara River bridge:

6 Beğeni

Road To Agean Sea dlcsi confirmed * :grin:

3 Beğeni

Evet doğru söylüyorsun izlanda ingilterenin yenilenmesi gereken yerler vs var fakar scs de şöyle bir durumda var (yanlış hatırlamıyorsam) İki farklı harita ekibi var bir ekip yeni dlc üzerinde çalışırken diğer ekip de hali hazırla rework edilecek yerleri yapıyor. O yüzden yeni harita dlcleri de rework ile eşzamanlı gelmeye devam edebilir

3 Beğeni

yunanistanın bu dlc de olmaması yunanlıları bi hayli kızdırmış olmalı ama olsun ileride tek başına yunanistanın geleceğini sanmıyorum ege dlc si ile yunanistan ve türkiyenin bi parçası gelebilir bu beni sevindirdi

6 Beğeni

Avrupa henüz bitmedi daha ana haritadaki İngiltere, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Belçika-Hollanda-Lüksemburg üçlüsü (bunların harita rework’ü) daha sonra belki Going East ülkeleri için bir rework (Polonya-Macaristan-Slovakya), Aynı şeyler İskandinavya (İsveç,Norveç,Danimarka) ve Baltık (Finlandiya, Litvanya, Letonya, Estonya ve belki Rusya) dlcleri için de geçerli, hadi bunları geçtim Grönland, İrlanda, İzlanda, Malta, Faroe Adaları, Aland Adaları, Kıbrıs vs. var daha.

1 Beğeni

eklesinler de koyalım guzel detay olmuş :rofl:

6 Beğeni

Halıyı yıkayan ve döven teyzeler ve amcalar da lazım :rofl: :joy:

1 Beğeni

dediğim çıkıyor galiba ben yunanistanı east balkans olarak yayınlayabilirler diye düşünüyorum ayrıyeten adalar ve kıbrıs da olabilir. oyun avrupada geçtiği için malesef adalara kadar gelirler gibi artık yunan adalarından türkiyeye hayran hayran bakarız öylece :smiley:

1 Beğeni

Yalnız Yunan adaları Girit hariç ölçek problemine maruz kalabilir

1 Beğeni

ölçeği yetenler gelir zaten çok küçükleri yapamaz gibiler ama bakalım nasıl olacak.

1 Beğeni

aynn çok küçük olanlar eklenemez ama kıbrısı falan eklerler gibi yunanistan ile birlikte. yoksa tek yunanistan gelirse yavan kalır.

1 Beğeni