ETS 2 - Volvo FH Tuning Pack DLC [Ana Konu]

ETS 2 için Volvo FH Tuning Pack DLC’si satışa sunuldu. Ayrıca ücretsiz güncelleme ile birkaç aksesuar da geliyor.

ETS 2’de Volvo markası için harika bir modifiye paketi yayınlandı. Artık Volvo FH çekicisi kullananlar FH Tuning Pack DLC’si gelen 80 kadar parçayı kullanabilecek. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-icin-volvo-fh-tuning-pack-dlcsi-cikti/

16 Beğeni

hayırlı olsun

Volvocular yaşadı.

Bendemi sorun var indirmiyo

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

bana 87mb geldi

ALOOO FH DÜZELTİLMİYOOOR

1 Beğeni

HS Schoch Pack’i geldikten sonra böyle oldu, motora yakın bir noktaya basarsan düzelteceksin.
Uzun zaman oynamayınca oyunu unuttum hangi nokta diye

Kısacası böyle bi paket olmuş. Bol bol boyanabilir parça var, ön ek güzel olmuş, arka tamponlar da çok abartılar var(bence) diğer paketlerde ki gibi gerçekte gördüğümüz tarzda tamponlar olabilirdi.
Parasını hak eder mi bilmem ama çeştlilik iyidir. Ayrıca 1-2 ufak parça haricinde bunların hepsini Eugene paketinde bulabilirsiniz. :+1:

5 Beğeni

Volvoculara hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla Kapı köşeleri gerçek görünüme kavuşmuş. Farları FH16 serisi ile siyah piano black kaplamayla satılıyor onu da eklemişler. Güzel bir paket olmuş belki tekrardan ufak tefek güncellemeler olabilir…

3 Beğeni

Benim bildiğim bi paket gelmişti böyle bi dlc paketi böyle şeyler takabılıyorduk arac için ama marka ile gelmişti benim anlamadığım şey volvo fh 750 ic far kısmı siyah normalde.

Arkadaşlar, bu tuning packler hayırlı olsun sevenlere…
Ama merso,volvolar daf da dahil.
Hâlâ 8 yıl önceki interiorlar dururken, dışarıyı boyamakla gerçekten zevk alan var mıdır?
Keşke, şu iç kısımlara el ataydi SCS.
Ama firmalara gidip görüşme yapmaz SCS, 8 yıllık oyun için.
Yine de alanlara hayırlı olsun

5 Beğeni

Kimsenin umrunda değil ki bu ayrıntılar :smiley: yapacak eleman yok belli o yüzden dışı ile uğraşıp para kazanmak isteniyor. Modlara devam… Gösterdikleri her parçayı takarsak saçma bir görüntü oluşur oyunun gerçekçiliğine sığmıyor ancak az az kullandığımızda modifiye paketinin anlamı ortaya çıkıyor şu an pek oynayacak kafada değilim. Sadece göz attım. Eugene Volvosu gibi olmasını ben de istiyorum ama ama işte…

5 Beğeni

Birde şu eksoz sesleri gelse modifye kısmına fmod geldi eksoz sesi gelse artık.

1 Beğeni

Eski kasa Volvo’nun cam açma kapama tuşlarında sorun var. Sol tarafın camını sağ tuş açıyor ama sağ camı açmaya çalıştığında animasyon yok

volvonun sesi çok hoş olmuş ayrıca tekerlek seslerini de eklemişler volvo fh pack de güzel olmuş

2009 FH’da aynı Mercedes mp3 gibi yenilenmiş… Tuning paketinden daha önemli olan şey bu bence

23 Beğeni

Aldım bakalım, SCS’ye hep destek tam destek…

Ben hesabı silip yeniden başlacağım hata başlangıç yaptım hemen araç aldım. Sıfırdan başlacağım. Kusura bakmayın attığım resim için.

En sevdiğim olay bu DLC sayesinde elden geçiriyorlar.

1 Beğeni