ETS 2 - Volvo FH Tuning Pack DLC [Ana Konu]

Bilemiyorum Altan… Sevmek ile sevmemek arasındayım. :expressionless:

9 Beğeni

şu sorunun çözümü nedir

1 Beğeni

bunun gibi bazı hataları var ayrıca yeni kasanın 6x4 şasisinde holland tarzı eteklikte arka tekerin orda turuncu led var acaba bi sıkıntı olduda erken mi geldi yaw :thinking:

Yeni volvonun orta kabinine rüzgarlık takılıyor mu arkadaşlar dlc sahibi olan birisi bakabilir mi acaba?

1 Beğeni

yanlış hatırlamıyosam takılmıyodu

1 Beğeni

şu fotodaki gördüğünüz motor kısmını nasıl düzelteceğim

Aynı problem bende de var dostum çözümünü bulabilen yardımcı olursa sevinirim.Mod kullanmıyorum üstelik niye böyle yapıyor anlayamadım.

1 Beğeni

bazı kişilerde başka yerlerde problem çıkıyor mesela bende hiç bi sıkıntı yoktu eğer kodlamadan anlıyosan kodla oraya o parçayı takabilirsin uğraşmak istemiyosanda yeni tır satın al

kanka zaten galerideki tırda sıkıntı var

hmm dosya doğrulat bi belki eksik dosyaları indirir buda olmazsa başka bi fikrim yok ileriki güncellemeyi beklemelisin

doğrulama vs yaptım ancak sorun sadece bende değil benden başka aynısını yaşayanlar var yinede teşekkür ederim

Hataları geri bildirim olarak gönderseniz düzeltmezler mi

önemli değil

scs forumda FH TUNING PACK ile ilgili çokça konu var hata olarak ufak bi güncellemeyle hallederler

Daha merco nün kini halledemediler ki bunu halletsinler

Sonunda SCS bu pakette aynalara renkli slotunu koymuş. Diğer paketlerde her taraf boyalı tek peron ve yaya aynaları plastik olması kötü bir görünüm…

1 Beğeni

abielrim bi sorum var fotolarda gördüğünüz gibi birkaç sorun mevcut motor değişmesine rağmen yandaki beygir logosu değişmiyor ve araçta belli başlı parçalar eksik tamponlar ön panjurun alt parçası egsozlar gibi ne yapmalıyım

2 Beğeni

Kullandığınız Motor,Ses modları var mı ? EVR’nin seslerine sahipseniz 1842 haricinde F-Mod’a uyumlu değil biliyorsunuz bir kontrol edin.Bende motor modları aktif olduğundan dolayı hata veriyordu.

2 Beğeni

abi boş save dede denedim aynı durum var bu sorunu yaşayanalrda var misal simualsyonturk.com da birisi yazmış ama dönen olmamış youtubedeki çoğu kişide parçalar var ama ama videoda gösterildiği gibi çamurluk, pipe, kenarlığın üstündeki taban gibi çoğu çekicinin arka tarafıyla alakalı olan yerleri modifiye edemiyorum. Acaba bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim? motor sesi olarak volvonun kreicbaum sesi var okadar tır olarakta f max dışında aktif tır yok

1 Beğeni

Kriechbaum’un seslerinde problem yok oyun orijinal ise güncellemeler ile düzelir inşallah. Olmadı tekrardan silip yüklemeyi dene derim en kolay çözüm :roll_eyes: