Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Volvocular için bayram günüdür. :sweat_smile:

birincisi canlı yayın değil video ikinsi de hiçbirşey olmaz

1 Beğeni

Hemen oyunu çıkartırlar

2 Beğeni

Volvo FH tuning pack duyuruldu!

10 Beğeni


Hadi hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar gözümüz aydın.

2 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - Volvo FH Tuning Pack DLC [Ana Konu]

Hali hazırda zaten ayarlarım vardı ama burada paylaşılan süspansiyon kodlarını deneyim dedim, oyunun içine ettik, orjinal ayarlar dediginiz için uyguladım ama tır 10 takla atar oldu, ben daha önce ayar yapmamışken takla atmıyordu, neyse efendim 3senelik save dosyam gidince oyunu rafa kaldırdım .

Geçen sene bu mesele bu mecrada bayağı tartışılmıştı,meseleyi gündeme ben getirmiştim.Sıkıntı, gerçek fizik/süspansiyon ayarının getirilmesiyle bariz bir şekilde ortaya çıktı
Sorun,oyuncunun nasıl kullandığı veya ne ile(mouse veya direksiyon seti) oynadığı ile alakalı değil ;tamamen ETS’nin direksiyon derecesinin 900 derece dönüyor olmasıyla alakalı;halbuki tır direksiyonu 1800 derece döner.
Ben kendi oyun dosyalarımda bayağı bir değişiklikle 1800 derece kullanımı iyi-kötü sağladım.Gerçek fizik/süspansiyon ayarları ile hiçbir sıkıntı yaşamadan oynuyorum.
'İyi-kötü’derken şunu kasd ediyorum mesela 60 km/hızla giderken girdiğin virajda arkadaki dorsenin savruluşu ve direksiyonun o savruluşu soğuracak bir merkezleme/toploma dengesi gibi hassas meseleler.
Tabii 900 derece kullanımda bu hassasiyyet mümkün olmuyor.Hatta bırak hassasiyeti; kabaca bile oynayamıyorusun

Şu oyunda kasise girdiğinde araba garip bir şekilde kafayı havaya kaldırıp kaza yapmış gibi ses yapıyosa bana fizik getirdik diye kimse laf etmesin

1 Beğeni

Seslerde saçmalayınca, fizik iyice gözüme batmaya başladı, artık sadece tır otobus modu araba modu atıp oynamayı düsünüyorum, tadı tuzu kalmadı, 1,37 gelmeseydi daha iyiydi

Bu dorsenin siyahı var mıydı daha önceden yoksa yeni mi eklendi ben daha yeni görüyorum

1 Beğeni

180 megabyte’lık güncelleme geldi bana, ne geldiğine nereden bakacağım?

onun siyahı vardı

1 Beğeni

güncelleme geldi

2 Beğeni

Arkadaşlar etkinlik başladı. Herkese iyi seferler.

4 Beğeni

ats oynadığım için etkinlik vesilesiyle fmod’a şimdi baktım tek kelime iğrenç olmuş.

3 Beğeni

Volvonun sağ silecekte diğerine göre bir yavaşlık mı var sürenler bakabilir mi bana mı öyle geldi

1 Beğeni

Promods canada geldikten sonra, ivme ful yukarı yönlü ATS ye kayacaktır herkeste.
Biz zaten ATS yi seviyoruz, uzun burun bahanesi bir süre sonra yerini ATS aşkına bırakacaktır diye düşünüyorum toplulukta.
Çünkü herkesin DNA sında Haulin vardır az çok :slight_smile:

5 Beğeni

oyunda genel anlamda bir problem var 1.37 den itibaren sanki ağır çekime giriyormuş gibi oluyor volvonun motoru ortada yok şehirlerde anormal derecede fps droplanması oluyor özelliklede son 2 dlc olan baltic sea ve road the black sea dlc lerinde. ben pek baltıkta olamdığımdan sorunda fazla görmedim ancak black sea ile gelen bölgeye geçince nedense anlamsız bir ağır çekim fps droplanması oluyor bu oyunu bu hale getirenler utansın diyorum başkada bişey demiyorum

1 Beğeni

Her yeni DLC de yeni dokular objeler geliyor. Ve bunlar öyle kalitesiz dokular değil. Ayrica 1.38’de grafik güncellemesi düşünüyorlar. Bence herkes kendini hazırlasın.

1 Beğeni