Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

@ysftna Tebrikler :clap:
@Burak34 Yeni rota ne zaman :sweat_smile: ?

2 Beğeni

Hoçça ğalın ğidiyom ben

21 Beğeni

yolun açık olsun müdür
dönüşte şirketi çok başka bulacaksın :slight_smile:

6 Beğeni

Teşekkürker

2 Beğeni

burak aslında bu uzun yolculuğun bi youtube videosu falan olsa :smiley: timelapse de olur keyifle izlerdim :slight_smile:

2 Beğeni

Timelapse videosu bile 35-40 dakika sürer. Dünyanın çevresi 40.000 kilometre. :smiley:

4 Beğeni

aslında bende öyle uzun tır yolculuğu yapmak istiyorum ama 48 bin km git git bitmez. 3000-4000 km gözümde büyüyor :smiley: 35-40 yine iyiymiş demin bir video gördüm 3 buçuk saatlik video yüklemiş adam

3 Beğeni

Aslında 40 dakikayı iyimser söylemişim. Bence 1 saati bile geçer. Neyse.

2 Beğeni

azmin beni hep şaşırtıyor :smiley: :clap:

2 Beğeni

Burak beni mi geçeceksin kardeş :grin:

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/CDJ773ChYZa/?igshid=yfki17o6qc8n

2 Beğeni

SCS BİZİ DÜŞÜRDÜĞÜN DURUMLARA BAK 6 GB’LIK GRAFİK MODU İNDİRTİYORSUN PUHHH!!

13 Beğeni

yuh png’in betası mı ?

1 Beğeni

PNG PE 0.7 toplamda 2.5 GB falan ediyor :slight_smile: JBX 1.6.7.3 ise arşivden çıkarılmadığı halde 6 GB yapıyor :slight_smile: ama kimse boyut konusunda NaturaLux’u geçemez herhalde…

3 Beğeni

Ben direk bodozlama konuya dalıyorum. Ets 2 ve Ats için cam için bir kod arıyorum. Bu kodu yazdığımızda cam kapalıyken camdan dışarı çıkamıyorduk. O kodu bilen yazabilir mi?

1 Beğeni
15 Beğeni

Çok özür dileyerek alakasız bir soru sormak durumunda kaldım. Yeni bilgisayar aldım. Eski pcdeki steam/steamapps/common içindeki oyun dosyalarımın yedeğini aldım. Şimdi ets 2 dosyasını common dosyasının içine attım. Bunu steam’e tanıtmanın bir yolu var mı?

Appmanifest dosyası ile tanımlanabilir güncel bir appmanifest dosyası bulabilirsen olabilir.

2 Beğeni

Steam de sol üste tıklayarak “Oyunları yedekle ve geri yükle” diyerek yedek alalım… Sizin sorunu çözmüyor ancak, ilerde bir arkadaşımıza lazım olur diye cevap yazmak istedim.

3 Beğeni

Indırme, ben kullanmıyorum