Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

hayırlı olsun

1 Beğeni

Bence şaka bu ya :joy:

orada daf yok yalnız ?

1 Beğeni

bi grup şakacı insan daf yerine ford yazmış

3 Beğeni

bizim f-max’in üzerine kimse gül koklayamaz…

3 Beğeni

Beyler oyuna dlc ile gelmezseniz aha sonunuz böyle olur.:joy:istanbula siz yine şükredin.:grin:

3 Beğeni

Koskoca Berlin ilçeyi geçtim kasaba gibi kalıyor. Artık ETS 3 isminde ölçeklendirme sorunu olmayan bir oyun çıkarsalar. :grimacing:

Keşke SCS nin geçmiş yayınlarını izleyebilseydik. Ford’un şaka olup olmadığını görürdük.

1 Beğeni

Ne yani şimdi bize danışmadan Ford mu yapacaksınız
İhANETtiR bu!1!!1

5 Beğeni

Bence de. 2012 yapımı oyunun üstüne ekleyip ekleyip duruyorlar. Ne fizikler iyi ne grafikler optimize. O kadar emek vererek güzel haritalar çıkarıyorlar ama ekmek bayat kalıyor işte.

4 Beğeni

ilginçtir aslında ets1 de ölçek sorunun güzel bir çözümü vardı. şehirler ana haritada nokta olarak görünüyordu. şehire girince büyüyordu. map editörde uzayı bükmek mantık olarak mümkün. şöyle ki 1:19 ölçekli haritada blirli bir alanı tarayıp, alan içerisinde kalan kısımın ölçeğini 1:3 yaptığında o kısım ana haritada sadece anayolları ile gözükebilir. yada 1:3 ölçekte zoom yapıldığında 1:19 olan kısımların yakınlaştırılmış görülmesi sağlanabilir.

2 Beğeni

Eğer ford gelirse pavel…
tenor (1)

5 Beğeni

Fordu şaka amaçlı yazacaklarini sanmıyorum ama resmi açıklama olmadan da heveslenmeye gerek yok bence

Bence SCS’nin oyuna en son getirmesi gereken tır F-Max. Şu an halihazırda F-Max var ve SCS bundan ne kadar iyi yapabilir bilmiyorum doğrusu. Iveco S-Way, Man TGX 2020, Volvo FH 2021, Actros MP5 var yapılması gereken bunlara yönelirler inşallah. Sözüm sadece SCS’ye değil. @bertan06 @Emre54 sizede tabi :slight_smile:

1 Beğeni

Bütün bu araçların gelmesi en az 2 sene sürer, f-max en iyi ihtmalle 3 sene sonra çıkar. Single da oynayanlar için hava hoş ama multi de oynamak isteyenler napsın. :joy: Ki scs fh tuning packi bile bir moda nazaran (eugen) çokta iyi yapamadı. Yapılan moddan daha kötü olsun ama bir an önce gelsin. :star_struck:

4 Beğeni

Multi oynayan bi oyuncu olmadığım için hiç o yönden düşünmemiştim. Ama F-Max tıpkı promodsun MP’ye uyarlandığı gibi uyarlanma durumu söz konusu olamaz mı?

2 Beğeni

O zaman o durumu diğer araç modları içinde yapmak durumunda kalırlar. Topluluk ister, truckersmp’ye tepkiler yağar.

@ysftna, 33.363 Kilometre yaparak ETS 2 tarihinin tek seferde yapılmış en uzun seferini yapmış oldu :slight_smile:
Benim 32.388 kilometrelik rekorumu kırarak yeni dünya rekoru sahibi Yusuf Tuna oldu :slight_smile:

24 Beğeni

Tek seferde derken oyunu hiç kapatmadan gidilen mi yoksa yükü iptal etmeden ama birkaç gün gidilerek bitirilen mi ?

1 Beğeni

Yükü iptal etmeden, TrucksBook açık şekilde 100km/h hızı geçmeden. Yaklaşık 4-5 günde yapıldı.

5 Beğeni