ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

oyunun kendi haritasından bağımsız bir harita olduğu için ve 1:1 (yollar) olduğu için neler sığar neler sen düşün :smile:

1 Beğeni

aralık da 2 sene olacak vay be. dün gibiydi beklediğimiz o günler.

1 Beğeni

Babaeski konusunda rehberlik edebilirim.

Ölçek iyi olursa her şey mümkün :smiley:

1:1 daha ne olsun :smile: (şehirler değil tabi yanlış anlaşılmasın şehirlerarası yolları sadece 1:1) dolayısıyla bütün ilçeleri sığdırma imkanım var :wink:

1 Beğeni

olur tabiki de hocam o bölgeleri yapmaya başladığımda mesela nerde önemli noktası var ise o bölgeyi detaylı yaparız geri kalanına çok detay yüklemeyiz ki fps de artış sağlarız şehirlerde de bu mantıkla çalışıyorum zaten organize sanayi bölgeleri veya yükleme depolarının olduğu bölgelere detay ağırlığı veriyorum. Şehirden çok oralari önemli çünkü bizim için. Şehirlerin de sadece önemli 2-3 ana caddelerini yapıp geçiyorum yoksa bitmez bu 1:1 harita :grimacing: zaten 1:1 in amacı da o gerçek yol hissiyatını yaratmak şehirlerarasında ilçrlerden felan da geçerek. :blush:

3 Beğeni

ne zaman map mod cikar ?

trakya rebuild

trakya rebuild ne kardeşim ztn son teknoloji yapılmış bir dlc :smile:

2 Beğeni

Black Sea DLC’si 24 TL’ye düşmüş. Almayanlar varsa 24 TL’den alabilir Tavsiye ederim :slight_smile:

1.5 yıl aradan sonra 48 TL’den 24 TL’ye düşmesinede çok şaşırdım. En fazla 30-35 tlye kadar düşer diye tahmin ediyordum.

Ben Aralık ayında da 24 liraya almıştım. :smiley: İlk kez değil yani %50’lik indirim.

Görmemiş olabilirim.

1 Beğeni

Tabi ki olabilirsin. :slight_smile:

Uff Havali :slight_smile:

Ne havalı hocam anlamadım.

Boş verin Hocam iyi oyunlar.

ben 36₺ aldım 2 hafta sonra tekrar indirim oldu 24₺ sattılar o zaman kazıklanmış hissettim :smiley:

Kamyon garajını kaldırcaklarmış hızlı tren yüzünden.

4 Beğeni

Edirne’de TIR garajı olarak kullanılabilecek başka açık ve güvenli alan hiç mi yok?? Türkiye’ye geldiğimizde gecenin köründe İstanbul’a Tekirdağ’a gitmemek için geceyi geçirdiğimiz garajdı orası.

5 Beğeni

Başka bir yer aklıma gelmiyor şu an. Burası şehre de yakındı. Kapıkule civarlarındaki tır parkları son zamanlarda arttı, devlet de teşvik veriyor galiba. Onlarda da güvenlik sıkıntısı varmış gördüğüm kadarıyla. Mülteciler dorseye biniyormuş.

6 Beğeni