ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Bug kısmında paylaşman gerekiyor düzgün şekilde yardımcı olurlar

Arkadaşlar yani şarköy filan çıkacak mı cevaplar mısınız?

Yok aga çıkmıcakmış, keşke olsa ben de oralıyım.

keşke gelse babaeskide yaşıyorum haritada babaeski üstü işaretli olunca gidesim gelmiyor :joy:

1 Beğeni

Toprağım Babaeski’yi yapsalar anca Edirne yolundaki tekstil fabrikalarını yaparlar. Gerek ölçekleme gerekse şehir merkezinde fabrika olmadığı için zor.

maalesef hocam bari burgaz olaydı :grin::grin:

BİR SONRAKİ YIL ANADOLU GELİYOR!!!

YANINDA DA YUNANİSTAN VEYA KIBRIS’I GETİRME İHTİMALLERİ DE VARMIŞ!!!

Adsız

Oh be, sonunda!

EDİT:::

Adsız

---

Geçen yıl için hazırlamıştım atamamıştım :slight_smile:

13 Beğeni

hele şükür sonunda geliyo as bayrakları as as as !!!

3 Beğeni

1 Nisanın bence suyu çıktı artık :smiley:

4 Beğeni

Today is April 1st.

2 Beğeni

Euro Coach şakasında hiç bugün 1 Nisan olduğu aklımda değildi görünce bir an kalbim sıkıştı şaka yüzünden gidiyordum az daha sonradan aklıma geldi 1 Nisan olduğu.Bu daha gerçekçi olmuş ama :sweat_smile:

1 Beğeni

yılın nisan 1 şaka ödülü sana gidiyor kutlarım

3 Beğeni

Geçen seneki tandem şakasından sonra yok bir daha kanmadım.

4 Beğeni

Kalbim durdu olm nabıyon :smile:

1 Beğeni

kalbime indi

1 Beğeni

Normalde o zaman atacaktım da sırayı @Burak34’e kaptırdık :smiley: Ondan önceki de iyiydi az farkla DLC’yi tutturduk :grin:

4 Beğeni

Anca harita yapanlara uyarsa Babaeski’yi ve Lüleburgaz’ı görebiliriz belki.Koca Lüleburgaz’da çevre yolu yok,ağır vasıtalar şehir içinden geçiyor yıllardır.Trakya ölçek kurbanı oldu.

eyyyyttt beee ne günlerdi

13 Beğeni

Lüleburgazda daha önce bulundum babaeski taraflarınıda vs biliyorum buralari kendi haritamda detaylica yapmaya çalışıcam inşallah :grinning: danone fabrikasından artık yoğurt felan taşırız lüleburgazdan :grinning:

4 Beğeni

Nasıl sığdırmayı planlıyorsun? Mesela Lüleburgaz’ın şehir içi olacak mı, olursa ne kadarını yansıtabileceksin?
Babaeski’yi çevre yolundan versen yeter.
Havsa’yı da çevre yolundan verebilirsin ayrıca.
Ama Lüleburgaz sıkıntı. Sadece otobandan sanayiye kadar bir yol olabilir. Babaeski’ye de Babaeski gişelerinden yol verilir gibi düşündüm.

2 Beğeni