ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Mod atölyesinde ne var ne yok kaldır.Yine oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula. Yeni profilde denedin mi ?

Ford F-MAX ın “Galeri” modunu kaldırın düzelecektir.

1 Beğeni

Belindeki şirket binası modu kalmış… Tamamdır düzeldi. Sağolun :slight_smile:

2 Beğeni

Edirne’de sürekli şöyle bir sorun yaşıyorum. Kavşaklar çok güzel ancak npc’ler uyarlanmamış gibi duruyor. Yaklaşık 10 dk bekledim ilerlemesini, gelişme olmadı.

6 Beğeni

Oyunda zaten ekonomi yok ki. 90 bin Euro veren iş var. Müşteri 90 bin Euro verecek olduktan sonra gider kamyonu kendisi alır kendi yükünü kendi çeker. :smiley:
Ama öteki türlüsü de çok zor olur diye çekiniyor olabilir SCS. Çünkü oyuncu kitlesinin çoğu kamyon simülasyonundan ziyade, faça kamyon yapıp yardırmak için oynuyor. :smiley: :smiley:

3 Beğeni

bugün bir özelliği seçenek haline getirmek çok zor değil. beklentimiz bu yönde zaten oyunda zor kolay ekonomi seçenekleri olsun isteyen istediği zorlukta oynasın. para hilesi kullanan da kalmasın zor ekonomi kuran da. Tabiki tek beklentimiz bu değil bu ilk etap beklentimiz. Sonrasında para harcayacağımız ve masraflarımız olması gerek ki oyun bir yerden sonra sadece a noktasından b noktasına girmekten ibaret olmasın.

7 Beğeni

Beyler şu arka aks indirme kaldırma olayı ne zaman gelcek dorse takarken arka tarfı aşağı indirip takıp sonra arka taraafı yol tutuşuna göre ayarlama var gerçekte oyunda neden yok bide dorse camlurluk birbirine yapısık olmaz öyle eskiden düzeltilmişti bi ara

bu çekicinin arka dingilini yükseltip kaldırmayı diyorsun di mi?

Aynen öyle yok normalde gerçekte arka tarafı indirip kullanan var avrupada mesela camurluk cıkık halde benim bildğim gelmesi lazım coktan orta dingili halletiler ama arka dingili hala aynı coktan cıkarmaları lazım

zor bir şey de değil aslında.

Oyun ekonomisi 1.500 tl olsunda Istanbul Edirne arası o zaman kasa kasa nasıl oynanır. İş hesap kitaba döner. Bunun zaten 500 tl sini yakar :grin:

Elde kalir 1000 tl. Gün için iyi para. Oyunda karnın acik derdi yok en azından. Arabayı bir carpinda kac aylık karıniz gidiyor. Güzel olmuş çok begendim.

Şöyle bir vergi sistemi falan gelse tabi öncesinde ekonomiyi gerçeğe uygun düzeyde düzeltmeleri gerekiyor ve para ile daha fazla harcama yapabileceğimiz yerler olmalı yani sadece yakıt almaya tamire ve otoban gişerinden geçerken para veriyoruz daha fazla yer olmalı örnek mesela boş olan dinlenme yerinde ve yakıt istasyonlarında uyumak parasız ama oteller de kalmak mutlaka paralı yapmaları gerekiyor otel yani sonuçta yol geçen hanı değil bir ayrıcalığı olmalı oyunda da ama en başta dediğim gibi bir vergi sistemi mutlaka gelmeli aslında basit bir şey bu tür şeyler onlar için. 3, 5 teslimat yapıyorsun bir tane tır rahatlıkla zorlanmadan alabiliyorsun yine aynı şekilde bir garajı kolaylıkla alabiliyorsun mesela oyun da olsa para kazanmak bu kadar kolay olmamalı çünkü kısa bir süre sonra 10000000 euro 100000000 euro gibi paranız oluyor harcayacak hiç bir yer bulamıyorsunuz bu da insanın bir süre sonra canını sıkıyor oyunun gelişmesi açısından SCS’ye bu tarz istek önerileri sunmak lazım…

7 Beğeni

Npcler türkiyenin trafik ışıklarına,dönel kavşaklarına alışamamış olacak ki trafik sürekli duruyor :).Pavel paraları aldın ama bize bakmıyosun güzelim.

Jazzycat tarafından oyunun Araba Trafik (ai) moduna Türk araçları Tofaş Şahin ve Kartal eklenmiş bulunmakta. DLC’nin tadı daha iyi çıkıyor. İndirmenizi tavsiye ederim… :smiley:

13 Beğeni

bu Tofaş’lar sadece Türkiye yollarında dolaşıyor di mi? Corolla gibi?

şu türkiye haritasındaki tüm dükkan tabelalarını gerçekci hale getirmek istiyorum. bu tabelaların görsellerine nereden ulaşırım? haritacılar söylesin bakalım.

1 Beğeni

furkan abinin proje türkiye haritası vardı devam ediyormu ona

Böyle ayrıntıların DLC ile birlikte standart gelmesi lazımdı. Şu mod bu mod derken şişiyor nihayetinde sürüm uyumsuzluğundan patlıyor.

6 Beğeni

Tourist Bus gibi ev villa alıp içini döşesek efsane olur buzdolabına kadar para harcıyorsun ama oyun motoru uyumsuz olacağı için boş bir hayal

“base.scs” dosyasını scs extractor ile açarak içerideki dosyalardan “models” kısmına girerek “dlc_balkane” girmeniz lazım. Daha sonra istediğin tabela ev modeli üzerinde ise ev modellerini, eğer ayrı yol kenarı tabela ise “sign” kısmına girmeniz lazım. Sonra o model içerisinde resimli dosyası olması lazım. Sonrası ise “DXTMBP” programı ile yapman gerekiyor. Ben böyle biliyorum yanlış biliyorsam kusura bakma.

6 Beğeni