ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

bana atabilirsin

Harita pek çok yönden + puan alsa da optimizasyon konusunda sınıfta kaldı.Fps konusuna çözüm getirmeleri gerekiyor anlamsız fps kaybı var

2 Beğeni

sistem nedir? bu dlc dx11 destekli güncel kartlar için hazırlandı daha da değişecek sadece dx11 desteği yeterli değil sistemler güncellenmek, iyileştirilmek zorunda

2 Beğeni

İlk haftasında Road to the Black Sea incelemeleri:

Screenshot_1

Birinci yılında Beyon the Baltic Sea incelemeleri:

Screenshot_2

Sonuç ortada. Gerek inceleme sayısının artış oranı gerek birinin çok olumlu, birinin son derece olumlu olması. Birçok şeyin göstergesi olduğunu düşünüyorum bu iki görselin.

12 Beğeni

Ryzen 5 2600 msi rx570 full grafik 400 ölçekleme oyunun her yerinde sabit 60 fps değişmez.Fakat istanbula romanyaya girdigimde 45 50 fps oynuyorum.Optimizasyon gelecek mi acaba haritaya çünkü yani çıkmıyorum haritadan :slight_smile: ve kasması biraz can sıkıyor

2 Beğeni

evet optimizasyon sıkıntısı var oyunda 45 50 fps görüyorum bende

ryzen 2600 asus tuf 1660 ti 6 gb ekran kartı

3 Beğeni

Ryzen 5 3600x, Corsair 8x2 16gb 3200mhz ram ve Asus Rog strix 1660ti ile (400 ölçekleme, 1080p, tüm grafikler en yüksek ayarlarda ve 10 a yakın mod aktif) İstanbul içi trafik 10 da iken en az 45fps gördüm (bence gayet normal). Haritanın genelinde Kapıkule dahil en az 60fps, ortalama 75-80. Sistemden sisteme optimizasyon farkı var gibi görünüyor.

1 Beğeni

Dlc’nin park için wallaperi böyle olmalıydı bence :hugs::hugs:

12 Beğeni

Pirdop’un oradaki maden, orman yolu ise Sofya’dan yukarı Romanya’ya çıkarken Can işaretlemiş.

/original/3X/5/d/5d4670937e03987d236d54ea484835c9ed9a4a25.jpeg

1 Beğeni

banada verebilirmisin ?

Promods çıktı rttbs gerektirmiyor.

rttbs ne demek :upside_down_face:

Road to the Black Sea dlc sinin kısaltması demek

2 Beğeni

Yaş’tan selamın aleyküm.

4 Beğeni

Cümleten selamın aleyküm. İlk entry hatam olursa affola. Aklıma bişey takıldı. Ben henüz bu dlcyi alamadım. Sorum şu; Türkiye’de gişelerde yere basan dingil kadar ücret alınıyor. Zor ama bu oyuna aktarılmış mı merak ediyorum. Biri deneyip söyleyebilir mi? :smiley: Güzel bir detay olurdu :slight_smile:

3 Beğeni

harika bir soru bu, hgs’de geçen dingil sayısına göre ücretlendirme yapılıyor dediğin gibi, onu oyunda uyarlayabilmişler mi bi denememiz lazım.

2 Beğeni

Peki rttbs olan oynayamayacak mı ?

Oynaya bilecek ama promods haritasindaki şehirler gözükecek sadece

Konvoy mevzusun gelirsek. Cumartesi akşam saatlerinde başlayacağız. Amaç Edirne-Tekirdağ-İstanbul’da birlikte dolaşmaktadır. O yüzden çok kasmayalım. İşinizi dorsenizi alıp gelebilirsiniz. Discord zorunlu değil zaten o karmaşa ile kimse uğraşamaz. Çok da kalabalık olmaya gerek yok en azından buradan takılanlar gelmesi daha önemli :slight_smile:

6 Beğeni

saat kaçta olacak?