ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

ets 2 ye sağ tıkla dlc kısmından tiki kaldırıp tekrar işaretle

Arkadaslar mahcup ediyorsunuz, keza Istanbul’u yapan eller bana ait degil ben sadece destek oldum, yardim ettim bazi noktalara, benim isim degil haritacilik. Ama tabii ki soyle olsa super olur, boyle olsa guzel olur, ama sunu unutmayalim seklinde telkinlerim oldu sadece.

28 Beğeni

Cumartesi Mahmutbey’i tıkamaya hazır mıyız gençler? :sunglasses: :smiley:

1 Beğeni

@HasanOfke Cumartesi-Pazar Sınav var pazar akşam ayarla…

Bir sorum olacak bilen cevaplayabilirmi ? Mod kurdum mesela oynadım oynadım 12 13.seviyelere geldim sonra sıkıldım kaldırmak istiyorum ama bu seferde kayıtlı oyunları yüklemiyor doğal olarak ya modu kaldıramayacağım yada yeni kayıt açmam gerekiyor yeni kayıt açmadan modu kaldırmanın bi yolu yokmu acaba ?

Ben şu ana kadar abartısız profilimde 250 farklı mod kullanmışımdır(bir modun güncellenmiş halleriyle) ama şu ana kadar hiçbir modu kaldırdığımda profilim bozulmadı. Buradaki kilit nokta şudur; kurduğun mod neleri etkiliyor ve kaldırmadan önce olabildiğince mod ile gelen şeyleri değiştirmen veya satman gerekiyor. Profilini bozacak türden modlar genelde ekonomi modları.Onun dışında ses, görüntü, aksesuar, çekici ve harita modları profilini bozmaz. En azından benim deneyimlerim bu yönde.

Sadece görüntü modu vardı kaldırmak istedim kaldırdım birdaha giremedim sonrada yeni profil açtım acaba benmi bi yerde yanlış yapıyorum

Trucky Web İstanbulda doluymuş be.

Arkadaşlar DLC duyurusundan paylaşılan ilk fotoğrafın nerede olduğunu bulabildiniz mi ?

5 Beğeni

@Abdullah_Yorulmaz Gerçek hayattaki yeri aşağıda paylaştıklarında tespit etmiştik. Oyunda Sofya’nın tam yukarısında Kozluduy’a giden yola bir bakın galiba orada da kıvrımlı yollar olacaktı.

7 Beğeni

Harita modu değilse sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Modu kaldırıp profilinize girmeye çalışın, uyarı penceresi çıkacak, yine de yükle deyin, hangi modun eksik olduğuna dair bilgi ekranı gelecek, devam et deyin açılacaktır.
Ben böyle profil değiştirmeden bir sürü mod denedim.

TMP’de Istanbul’da Türkden çok yabancı var :smiley: Hani çıkmayacağız diyenler vardı mp bombos :smiley:

3 Beğeni

ab değil avrupa kıtası içerisinde yer alan ülkeler… avrupa birliği nereden geldiyse aklına

Arkadaşlar üzgünüm ki EDS den cezayı yemiş bulunmaktayım. mahmutbey gişesinden sonrasını dikkat edin afetmez hemen basıyorlar cezayı hız testi yapayım derken son anda fark ettim artık çok geç. aldım cezayı %30 488 TL yedim.

40 Beğeni

Örnek olarak 50keda nın aksesuar modunu kullanıyorsun ve kaldırmak istiyorsun. Önce tamirciye girip ona dair ne varsa kaldırıyorsun araç üzerinde bu moda ait hiçbir aksesuar olmayacak. Sonra modu güvenle kaldırabilirsin. Sorun olacağını sanmıyorum. Benim başıma bu olay bı kac defa geldi artık bu şekilde yapıyorum ve hiç sorun yaşamadım. Edit: Alttaki yorumunu görmedim kusura bakma config dosyasını silmeyi denedin mi hiç. Grafiksel bı sıkıntıdan dolayı bı error varsa config silmek işe yarayabilir.

1 Beğeni

Arkadaş scsnin twitter hesabında ''turkey is not european union ‘’ dediklerini söyledi de ona karşılık bu yorumu yaptım

Adana’dan İstanbul’lara. :smiley:

5 Beğeni

Diğer ülkeler de süper olmuş, scs bozuk yol yapsın diyorduk adamlar madene 170km yol yapmış çık çık bitmiyor, köy yolları ayrı güzel.

5 Beğeni

istanbul edirne arası hafriyat seferleri başlamıştır arkadaşlar modu istiyen ardaşlar varsa paylaşabilirim günaydın cümletten

1 Beğeni

Neresi orası söylermişim