ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

bunu düzeltmeleri lazım. bir de dün romanya da yük götürdüğüm kapıya kadar polis geldi :smiley: gözetliyorlar mı napıyorlar

şu ufak yer temizleyen aracın peşine takılan varsa sabır versin tın tın gidiyoruz :smiley:

Tatile resmi araçla gelmişler xD

Çok izlenen bit türk twitch yayıncısı birazdan ets2 oynayacak bakalım incelemelere olumlu etkisi olacak mı . Şuan 763 incelemenin 426 sı türkiyeden

Yalnız genel olarak yapay zekada ciddi bir problem var. Kaç kere kaza yapıcam daha şeridimde gidiyorum adam otoban çıkışından çıkacak bana saplıyor arabasını bir anda sağa geçerek. Ciddi anlamda bir düzenleme olması lazım ışıksız göbekte durmalar falan hiç hoş değil.

2 Beğeni

Katılıyorum Ciddi bir sorun var çözmeleri gerekiyor

12 Saatlik uğraşlarım sonunda bitirebildim teaser’ı :smiley:

Nereye :relieved:

28 Beğeni

Envanterdeki bazı eşyaları (Tamamı ETS 2 ve ATS etkinliklerinden gelenler.) ve koleksiyon kartlarını satınca 14,95 TL’ye gelmiş oldu. Kimisine de üzüldüm ama çok da önemli değil, birçoğu boş boş yatıyordu. Bundle’dan da 1,20 TL indirimle kapattık. :smiley:

image

6 Beğeni

çok etkinlik oluyormuki ets de ben fazla takip etmiyordum önceden. Ben bi yılbaşını biliyordum.

Yılbaşı hariç 1-2 tane daha olabiliyor yıl içinde.

Şuralara bak iğrenç(!) resmen. :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba yolların güzelliğini, İstanbul’da yaşayan ve işim gereği Trakya bölgesini karış karış gezmiş biri olarak yapılmış olağanüstü benzerliği bir kenara bıraktım. Türkiye genelinde açıkhava reklam sektöründe billboard, metrobüs, otobüs durakları vs. birçok reklam ürününü işleten firmada yaklaşık 15 yıldır çalışmaktayım ve oyun içinde özellikle otobüs duraklarını ve metrobüs istasyonlarındaki ürünlerimizi (Tekirdağ hariç orada farklı modellerimiz mevcut) neredeyse birebir yapmışlar, yapmadıkları küçük kısımlar tahmin ediyorum telif açısından onu da yanlış anlamayın işin içinde olmayan hiç kimse fark edemez. Düşünün durağın oturağından cam tutucu bağlantılarına, cam kenarlarındaki siyah şeritlerine kadar yapmışlar. unutmazsam ofise geçtiğimde gerçeklerinden de birkaç örnek paylaşırım.

Bu sebeple yok şöyle yok böyle diyen arkadaşları kınıyorum, kimse almak zorunda değil, ok beğenmek zorunda da değil, ama çamur atma hakkına da sahip değil, üç kuruş için yapılan ayıp bence. hangi oyunda bayrağını dalgalanırken gördün de bunu beğenmiyorsun kardeşim. ayrıca mod özelliğini de açık bırakıyor adam beğenmiyorsan iyisini mod olarak yap bizde sana helal olsun diyelim, parayla satıyorsan da alıp kullanalım… o kadar ülke varken adam senin ülkeni öyle veya böyle dünyada birçok oyuncuya sunarak farkındalık yaratmış bir düşünün bunu, at gözlüklerinizi bir çıkarın ya… başka bir oyun getirse üstüne 300 lira istese sesiniz çıkmaz gibi geliyor. şimdi bana saydıranlar olacak eminim ama inanın zerre umrumda değil, ben iğrenç bir şey yapmış olsalar dahi o bayrağı görmeye ülkemden birkaç şehrin ismini varlığına yine de alır desteğimi gösterirdim o yüzden maddi durum sebebiyle alamayanları ayrı tutarak boş yere çamur atanlara el insaf be kardeşim diyorum…
bu güzel dlc için detaylar konusunda yönlendirmeleriyle saçma sapan şeylerden bizi kurtaran @SiSL Selçuk abiye, bizi sürekli bilgilendiren saatlerini harcayıp her detayı göstermeye çalışan @HasanOfke kardeşime sonsuz teşekkürlerimi sunarım… “İYİ Kİ VARSINIZ” Saygı ve Sevgilerimle…

19 Beğeni

Şu ayrıntıdan dolayı bile almaya değer.

9 Beğeni

aynen kimsenin almaması için bu fiyata çıkabilirdi güzel fiyat politikası olurdu

Bence bu en ince detayına kadar yapmışlar almamak olmaz kelimesine sıcak bakamıyorum maalesef. Evet dikkat edince o detayların gözükmesi çok güzel ama ben tır sürerken tırın içinden yada sinametrik kamerada giderken bunların hiçbirini görmüyorum. Bizim oyuncu olarak aa dev takımı bunu yapmak için ne kadar uğraşmıştır bu yüzden çok güzel demektense arkada yapılan işten ziyade direk bize yansıyan tarafın güzellikleri daha çok ilgilendirmeli bizleri.

Vallaha çok haklısın @vlkndemir28 kardeşim yazdıklarında şahsen ben aldım hemen oynuyorum büyük bir keyifle benimde şu sıralar maddi durumum kötü ama yinede destek amaçlı aldım hemen dlc’yi şahsen diğer o kötüleyen kişilerin yazdıklarını hiçmi hiç umursamıyorum çünki bu işte ne kadar emek harcandığını bizzat biliyorum.o yüzden sende hiç kafana takma bunları

1 Beğeni

Bugün Avrupa’nın en büyük şehri İstanbul’un içinde bir yolculuk yaptık. Efsane bir şehir olan İstanbul oyunda da muhteşem olmuş. Oyunun en iyi şehri İstanbul’un en iyi yolunu sizlere gösterdim. Hadımköy’den yola çıktık ve Baltrak Lojistik’e yük almaya gittik.

7 Beğeni

edirneye ekmegimizin pesine gidiyoruz iyi pazarlar!

4 Beğeni

Edirne’de ki heykelli göbekte de durum aynı. Gereksiz beklemeler herkesin herkese yok verme isteği çok trafik oluyor orda :laughing:

1 Beğeni

O zaman kardesim sana sunu sormak isterim… reelde sen bir yere giderken arac icinden gittigin tum yerin guzelliklerini gorebiliyor musun? Bence goremiyorsun sahsen ben goremiyorum. Cok dikkatimi ceken bir yerde durup aractan inip inceliyorum fotograf cekiyorum vs. Bunun da bir oyun olup ustunede tir simulasyonu oldugunu unutmamak lazim bence. Degerlendirirken bu detaylari da goz onunde bukundurmak lazim. Bu oyundaki tek amac a noktasindan b noktasina yuk tasimak oldugu icin isteseler bu kadar ayrintili bile yapmazlar. Benim gibi gercekci surus yapan arkadaslarim ne demek istedigimi anlayacaktir.

6 Beğeni