ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

üst resim: kuzey kıbrıs’a ucuz benzin kuyruğuna giren rumlar

alt resim: saçmalama ayten…

2 Beğeni

Halen alamayanlar merak edenler için Türkiye girişi ve İstanbul!!

Oyunu yaklaşık 4 bin saat oynamış biri olarak söylüyorum güzel bir DLC olmuş.Sisl a da ayrıca teşekkürler.Umarım devamı da gelir.

9 Beğeni

Hayır,bu Avrupa’daki fiyatı dolardan TL’ye çevirince bu kadar oluyor.

İyi optimize yapılmamış, diğer DLC’lere göre fps düşüyor. Detaya göre anormal bir düşüş var, değmiyor. Şöyle diyeyim, önceki yerlerde neredeyse her zaman sabit 75 fps alırken (Vsync açıkken bu değer, daha yüksek de olabilir gerçekte.) bunda Timişoara’da 58 civarı bile gördüm. Tabii ki her zaman değil ama çok nadir de olmuyor bu durum ve haliyle can sıkıyor. SMAA’dandır dedim, kapattım hiçbir fark olmadı. Diğer ayarlar da 1.35’teki ile aynı. Bir de DLC ile ilgili değil, 1.36 ile ilgili olarak; aşağı alınca duraklatmıyor. Bunu kim düşündüyse saygılar (!) :joy: Kırmızıda dururken işe yarar ama xD

Romanya’da dönel kavşaklara girerken yavaş girin, benim gibi sakin süren adamı bile zorladı biraz, sebebini söylesem mi bilemedim, sürenler fark edecektir zaten :smiley: Şu an yavaş yavaş keşfediyorum, Romanya’dayım. ATS’yi andırmadı değil, kalite olarak yaklaşmış. 4 Ekim’de şöyle bir şey yazmışım:

Önemli bir not: Maalesef DLC hakkındaki yorumlarda müthiş derecede bir geri bildirim eksikliği var. Örneğin Romanya-Bulgaristan sınırı çok iyi yapılmış olmasına rağmen bununla ilgili bir şey göremedim. Aynı şeylerden bahsedilip durması kimseye yarar sağlamaz. Oynayan bunları görmekte, almayı düşünenler de defalarca görmüş olmalı. Bizim için önemli olan almayı düşünenlere yol göstermek olmalı. 4. günün sonunda yine bir değişim olmadığını görmekteyim. Ufak da olsa sorunlara yine aynı şekilde değinilmediğini görmekteyim. Bu açığı tek başıma kapatmam da mümkün değil, zaten doğru da değil. İyi sürüşler…

1 Beğeni

Merhaba herkese iyi forumlar dilerim…

Öncelikle DLC hakkında düşüncelerimi aktarmam gerekirse. Diğer tüm harita DLC lerinide almış biri olarak söylüyorum… bu DLC tek kelimeyle muhteşem olmuş çok beğendim. Yollar bazı yerlerde çatlak, kırık güzel detaylar var ve çevrede çok detaylı geldi bana binaların tasarimi vb. Edirne’ye ilk giderken tabelayı görünce. İnsan bı mutlu oluyo yollar ve çevre çok , çok güzel olmuş… yapımda emeği olan Kim varsa emeğine sağlık. Özetlemek gerekirse ben beğendim.

9 Beğeni

Alakalı olduğu bölüm BALTRAK olduğu için bu konuya yazıyorum ama;

Harici Sözleşmeler bölümünde BALTRAK’a ait herhangi bir iş çıkmıyor. Çoğu kez yeniliyorum ve çok sefer denedim. Acaba sıkıntı sadece bende mi yoksa genel olarak çıkmıyor mu?

çıkıyor bir sıkıntı yok ama bazen çıkmaması gayet normal

Türkiye’deki otoban ücretlerinde bir sıkıntı mı var. İstanbul - Edirne arası bazen 0 euro bazen 108 euro tutuyor??

2gündür WoTR sözleşmesi bakıyorum hiç gelmedi de. Acaba sıkıntımı oldu diye düşündüm.

@drmca onu bende yaşadım. Tabi para birimi ₺ olarak ama sadece çekici veya yüksüz geçince 0₺ yazdığını farkettim. Bilemiyorum

yıllar sonra bunu da gördük

8 Beğeni

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=279924

Haritaya ilk eklenti, küçük bir başlangıç ile gelmiş :slight_smile:
Bu haritaya neler yapılır, nelerrr…

8 Beğeni

hakikaten o ara boş kalmış :smiley: bu modu kullanayım bende :slight_smile: teşekkürler faruk paylaşımın için

Icon
üstteki yola da bir bağlantı yapsınlar modla bari :slight_smile:

2 Beğeni

biri yine kudurmuş "Turkey is not in the european union… " demiş ağlasın

4 Beğeni

Bu ve bunun gibi bir dolu güzelliğe 48 tl ye sahip olduğum için, ben SCS’den özür dilerim.

9 Beğeni

48 lirayı elim titremeden verdim hatta arkadaşa da aldırdım ikimizde çok memnunuz. Arada fps dropları oluyor ona yapacağımız bir şey yok ama ileride o da düzelebilir

5 Beğeni

Bu yorumunuza katılmadığımı arz ederim :slight_smile:

Yazdım yazdım sildim. Katılmıyorum.

Beyler bildiğiniz gibi bizde sola dönüşler avrupadaki gibi değil, ayrı bir trafik ışığı oluyor ats’deki ve baltıc dlc’de rusyadaki gibi. Trakya geldiğinde bizde de öyle yaparlar sanmıştım ama avrupadaki gibi yapmışlar, karşıdan gelenle sola dönene aynı anda yeşil yanıyor. bu anlamsız tespitimi sizinle paylaşmak istedim :slight_smile:

8 Beğeni

nasıl uygun mu
https://www.hi2games.com/stm-euro-truck-simulator-2-road-to-the-black-sea.html