ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

iş çıkış saati

1 Beğeni

YouTube’a da attım bu güzel şiiri :smiley:

13 Beğeni

Romanya efsane olmuş kusursuz vallahi.Efsane yollar var gitmeyenler kesinlikle gitsin :smiley:

1 Beğeni

Geçen sene Rusya güzeldi ama tadımlık yollar vardı eksik hissettiriyordu. Bu sene tamam bizim bölgemiz baya güzel hazırlandı ama yine eksikliğini hissediyorsun. Böyle 500-600 km uzun yolu bir ülkede gitmedikçe olmuyor. Genel bir sıkıntı :frowning: Hem Ruslara hem Türklere iki senedir aynı şeyi yapıyor. Coğrafya kaderdir! :smile:

10 Beğeni

Gençler bu DLC’yi Steam dışında hangi sitelerden alabilirim?

Onlineye güncelleme ne zaman gelir?

enparan veya teb kartın varsa ben gift olarak 38tl’ye gönderebilirim, kendi bakiyemi nakite çevirmiş olacağım hem de sen ucuza almış olursun.

Hata var galiba tam çözemedim, oyunu etkilemiyor ama orada düşük hız geçince (örnek 10kmh) tır da sallanma oluyor, ve de yol boyunca sanki tümsek den geçiyor gibi ses geliyor ara ara hız kurallarına uygun şekilde sürüş de

@SiSL Selçuk abi bakabilir misin acaba koordinatı bu
;[06/12/2019 23:09] (sec+0016+0011);65083.4;19.4291;46666.8;-0.796033;-0.206654

Benzetme dediğin böyle olur işte. :smiley:

Üstteki Gerçekteki Hali, Alttaki Oyundaki Hali.

(Gerçek hayatta İstoça direk giriyor, ters taraf için U dönüşü yapmak gerekiyor. ama oyundaki “viyadüğün kendisinin” gerçekteki ile alakası fazla yoktu, daha çok benzetmeye çalıştım.)

4 Beğeni

bu dlcyi alsam bende going east yok çalışıyor mu nasıl bağlanıyor avrupaya bilen var mı?

going east olmadan da çalışıyor. Road to the black sea dlc sinden garaj almanız yeterli örnek istanbul’ da ki garajı satın alıp oradan başlayabilirsiniz veya başka bir yerdeki garaj size kalmış

Not: İstanbul’dan Berlin’e yük götüremezsiniz going east dlc si olmadan

Size bir şey söyleyeyim. Romanya’da sakın Boğazköy, Köstence’den sonra Galati, Yaş, Bacau tarafına gitmeyin. Çok kötü olmuş acayip kötü ben böyle bir şey görmedim bildiğin rezillik insan bu kadarını yapmaz. Ayıp çok ayıp ne öyle ya millet bunun için mi para verecek neden o kadar ayrıntıya girildi ki? dümdüz yol yap işte bassın gitsin ne kasıyorsunuz olm kime artistlik yapıyorsunuz sanatsal olmak zorunda mı ortamlarda böyle tasarladık diye hava atmak zorunda mısınız la bazı yerler üstelik anadoluya çok benziyor bak bak dalga geçiyorlar aynı yolları koyup

fsdfdsfdsfdsfsdf

25 Beğeni

Almanya daki tabelalar olan şehir isimleri kadar İstanbul daki tabelalarda ilçe isimleri var ya ne gereği vardı bu kadar detaya :joy:

road to the black sea dlc - kaçınma noktaları
gidilmemesi gereken yerlerdir gitmeyin üzülürsünüz

6 Beğeni

Bu polisler hayırdır ya :smiley:

4 Beğeni

Bedava benzini duyan Tekirdağlılar :smiley:

Ve düz yolda gidemeyenler :laughing:

12 Beğeni

Ben hep 39 tllik aliyorum

5 Beğeni

Neyse kıskandırıcam biraz ama tava ciğer vakti geldi :smiley: kaç gündür erteliyorum sonra da BM Logistics Büyük Göç…

7 Beğeni

Efsane yerler var ya helali hoş olsun sana scs be adamsın

Abi harika yapmışlar harika sakın gitmeyin sakın SAKIN!