ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

“Vatan sağolsun.” Diyenleri nasıl görmediniz ? Twitch chatinde neredeyse çoğu kişi yazmisti. Neyse herkese iyi geceler.

Alp tekin oynamıyorsun ve yine gelip burada saatleri gömmüş insanlarla aynı deneyiminin olduğunu sanıyorsun. Hala sohbette yazılan yorumlar üzerinden vatan saağolsun goygoyu yapıyorsun.

3 Beğeni

Ama hala temel mantığı anlamamışsınız. Oynamak da yetmiyor bütün gün DC yolunda dolanıp sonra yine multiplayer’a neden giremiyorum diyen var. :slight_smile:
Şu an tamamen olayı baltalıyorsunuz. İnsanlar keyfini çıkarıyor ama birileri bir yerden sürekli fiyat yüzünden şehir sayısı yüzünden kıskançlık krizine girmiş gibi bir sürü neden uyduruyor. :smiley: Sanki ortada çok büyük bir sorun varmış. Sanki bize hakaret edilmiş gibi :smiley: Algı manipülasyonundan başka bir şey değil. Bu simülasyonlar para ile devam eder para ile gelişir. Temel mantık budur. Ne olursa olsun.

11 Beğeni

Neden Türkler Türkçe isimle Türk firma adı ile Türk tanıtım planı ile oyun çıkarmıyor? :smiley: Bu yüzden…

4 Beğeni

Keyfini çıkaran eblbette çıkarıyor benim anlatmak istediğim sadece Türkiye olduğunu sanıp 48tl verenlere, bu dlcyi satın alınca Anadolu yakasının gelecegini düşünen insanlara üzülmem sadece bunlar için alanlar 1aya kalmadan sıkılmaya başlayacaklar zaten direk.

1 Beğeni

Hayırlı olsun. Satın aldım ama aksilik bu ya işte o kadar bekle sonra oynayama. Öyle duracak hesapta. Bazı sıkıntılardan dolayı bilgisayarsız kaldım, ilk fırsatta yeni sistem alacağım ama ne zaman olur bakalım. Alıp oynayan gerçek oyuncu kitlesi için tadını çıkarın diyorum :slight_smile:

3 Beğeni

Satın aldığı ürünün içeriğine bakmayandan bize ne? Romanya, Bulgaristan, Türkiye-Trakya bunu görerek herkes alıyor. 1 aya kalmadan tabii ki de sıkılacak bekçisi miyiz? :smiley: Oynayacaksın bırakacaksın sonra yine devam edeceksin? :smiley: İşsiz mi millet?

5 Beğeni

Rica Etsem biri oyun içinden haritayı atabilir mi ? Özellikle Türkiye ile Bulgaristan tam gözükürse sevinirim :slight_smile:

https://www.simulasyonturk.com/ets-2ye-turkiyenin-trakya-bolgesi-resmen-eklendi/ burada bütün görselleri var

Aslında ikimizde aynı şeyi savunuyoruz galiba bilmiyorum kafam çok karışık buaralar kusuruma bakmayın.

bizim milletin anlamadığı nokta bu dlc’nin ismi Türkiye Dlc’si değil, scs bizi de ekleyerek süpriz yaptı istese gider Sırbistan’ı ekler 8 dolar yerine 19 eurodan satardı, evet fiyat 35-35-39 sonrası 48 olması sinir bozucu ama mantıklı düşününce adamların hedef kitlesi sadece biz değiliz, doların bugünkü kuruna bakınca fiyat normal, normal dolar fiyatı üzerinden %55 indirmişler, daha eski dlc’ler %60-65 indirimli bu da normal sonuçta para kazanıyorlar.

3 Beğeni

Hasan abi burdaki mevzu bu da klasik bir harita dlcsi olarak bakıp ona göre mi hareket etmek yoksa sanki sadece Türkiye varmış gibi davranıp hiç sorgulamadan almak mı? Ki 5-10 TL daha ucuza satılıp ñjçok daha fazla kullanıcıya da erişilebilirdi fakat koskoca şirket bu adamların çalışanları var edenleri var, planlayıp ayarlamışlardır ona göre, bizene. Biz standart kullanıcıyıkz, bi’ yere kadar (kişiden kişiye değişir) alırız üstünde de indirim beklķeriz biter. Ben şuan almayacağım, indirim bekleyeceğim diyenlere de laf yapmak boş iş. Baltalayan falan yok dlcyi. Kimse bu dlc olmamış almayın aldırmayın dememiş (en azından burada) ben almayacağım demiş geçmiş. Gereksiz bu tepki.

İlla TR’nin olması ve TR gücünü göstermekse olay WRC 8’de Marmaris misler gibi var. Ona da destek olalım diye alalım. Zamanında Blacklist’te İstanbul görevi vardı, ona da böyle baksaydık; çok çok önceden bir Rainbow Six oyununda da İstanbul vardı, ona da böyle baksaydık.

5 Beğeni

Buradaki çıkıntının ne olduğunu bilen varmıdır ? Acaba Bulgaristanın Shumen (Şumnu) Şehiri mi ?

Shumen’den Türkiye’ye kucak dolusu selamlar…

Kimse 5-10 tl daha ucuza satıp daha fazla kişiye erişme derdinde değil. Öyle bir konuşma bile geçmemiştir. Ben de olsam birkaç dolar pahalıya çıkartırdım. Hatta daha da pahalı. İndirim bekleyen için bir şey yok. Ama iş yok 1 ay oynayacaksınız yok sıkılacaksanıza gelirse orada dur demek gerekir. Mesele sadece bizim değil daha fazla kişiye ulaşıp yaygınlaşmasıdır. İndirimlerde ucuzlayınca alacağım demek ile oynamamak almamak için mazeret uydurmak başka bir şey. Ama imkanı olan alıyor. Biz para da kazanmıyoruz ama yanlış anlaşılıyor. Burada yazılanlardan da çok daha farklı yorumlar var. Burada yine tartışılıyor direkt küfür edip geçenlere laf anlatılmaz. WRC 8’de Marmaris çok güzel var ama aynı oyun değil ve aynı kitle de değil. Aynı ilgi de yok. İstanbulpark da resmi olarak eklenmeye başlasa aynısı olur.
MFS 2020’de olacak Türkiye haritası da aynı şekilde olacak. ETS 2’nin durumu çok farklı
FS 19 ya da başka yapımlara da gelse tanıtılır. Ama her oyunun kitlesi böyle değil. Ve firmaya güven her oyunda yok. Sabah akşam muhabbetini yapıp oynayıp sonra da yine laf söylemek biraz garip oluyor sadece

Ortada bir sorun yok. Sadece heves kırıcı yorumlar geliyor.

5 Beğeni

2018 steam a vergi geldi. devlet bütün digital şatış merkezlerine vergi getirdi. steam da da vergi ye tabi oldu. fakat steam yada yapımcılar odedi gecen sene vergileri. bu sene öyle olmadı tabiki. kdv nin kattığı 8.64 tl lik bir vergi olması gerek 48 tl nin içinde. bunu da göz önünde bulundurmak gerek bence . alamayanlar için üzgünüm . ama ben almıcam diyenlerde bi zamet oynamasınlar kimse zorla al demiyo

5 Beğeni

Ya arkadaşlar kardeşlerim abilerim etmeyin eylemeyin 7 aydır beklediğimiz gözbebeğimiz DLC miz çıkıyor.
39 TL olsa alırdım diyen kişiler var aramızda…
39 TL bulupta üstüne 9 TL de koyamıyorsanız yani bu biraz da sizin burun kıvırmanızla alakalı
46 TL ye Black sea bundle pack olarak da satışı yapılıyor.

7 Beğeni

Steam’de 267 incelemeden 152’si Türk!
Bu ne demek biliyor musunuz?
İstek listesi dahil olmak üzere çoğunluk bizde ve yarın bu konuyu konuşacaklar demek :slight_smile: Devamının gelmesi için herkes yeterince ilgiyi gösteriyor ve devam edecek. İlk günde bu kadar incelemenin Türklerden gelmesi her şeyi değiştirir. Ha olumsuz incelemelerde birkaç kişi var ve onlar da zaten ne oynadıklarını ne yaptıklarını bilmiyor :smiley: Geçelim yani…

13 Beğeni

5 Beğeni

aha bende şimdi aldım dlc’yi şuan yükleniyor

1 Beğeni

BURASI KESİN ARKADAŞLAR. İLK BAŞTA FARKLI GELEBİLİR AMA DİKKATLİ BAKILDIĞINDA TREN YOLU (TAMAMLANMAMIŞ) VE YATLAR GÖRÜLEBİLİR

3 Beğeni