ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Olumlu inceleme yazmayı unutmayalım :relaxed:

SCS yol dokularında tembellik yapıyor. Aynısını Baltık DLC’sinde de yapmışlardı; her ülkenin yol dokusu aynıydı, bu nedenle ayırt etmek neredeyse imkansız bazı yerleri. (Finlandiya’daki sarı çizgiler hariç.) Gerçekle oyundaki rengin alakası yok fotoğraflara bakınca. Daha açık olması gerekiyor. Bu daha önce de dikkatimi çekmişti, şimdi yazma gereği duydum.

@SiSL Selçuk abi Tekirdağ Hayrabolu kavşağında aşağıya inerken tabelalar yanlış yazılmış imla hatası yapmışlar haberin olsun.

3 Beğeni

Beyler alan tadini cikarsin almayanda kendi bilir bosverin tartismayi. Yalniz su var scs nin bizim ulke icin bu zamana kadar uyguladigi fiyat politikasini gormezden gelmeyin hangi oyun firmasi yapti scs nin yaptigi politikayi @SiSL abinin dedigi gibi adamlar 1 almana satiyor bizde 3 4 e denk geliyor euroyu direk cevirip saplamiyorlar bunu gormezden gelemeyiz. Suda var bi sonraki dlc bu fiyat politikasiyla gelirse bu dlc gibi bende direk alamayabilirim. Turkiye hangi oyunda var resmi olarak 9 liranin lafini etmeyin alın 39 tl verip alacak olup 48 olunca almayanlar icin diyorum. Dahada laf soyleyen fernbus alsin her otobuse tek tek para versin.

4 Beğeni

Merhaba,
DLC’yi oynama fırsatı buldum. İstanbul’u 0 kamerasıyla taramama rağmen herhangi bir otogar göremedim. Ben mi gözden kaçırdım acaba? Yolların gitmediği bir noktada olabilir diye aradım baya ama bulamadım.

İstanbul’da otogar eklenmemiş daha doğrusu o tarafta bir otogar yok gerçekte olmadığı için yapmamışlar sanki duraklar var sadece ileride ne olur belli değil. Ama modla da olsa çaresi bulunur.

1 Beğeni

Beyler fiyat tartışmayı bırakın, oynayanlar gerçek görüntülerle oyundan görüntülerin kıyaslandığı fotoğraflar paylaşsın. Ben bir iki tane attım ama istanbulu çok iyi bilmiyorum.

Mp ye nasıl girdin bende versiyon hatası veriyor

1 Beğeni

bu kadar KÜÇÜK ölçekte o kadar MÜKEMMEL iş çıkarmışlar ki, 16 yıldır simulasyon oynayan biri olarak, tarafsız davranarak alkışlıyorum SCSyi. İstanbul, OLMUŞ arkadaşlar!. Edirne Tekirdağ, inanılmaz oturmuş. İnsan başta şüpheye düşüyor, 1.19 ölçek ve neredeyse yarım saatte tüm trakya.
Öyle değil ama. Edirne-Tekirdağ-İstanbul güzergahını gidip de, gözleri dolmayan olamaz!

5 Beğeni

Lütfen olumlu inceleme yazmayı unutmayalım arkadaşlar çok çok önemli

2 Beğeni

Her işte olduğu gibi bundada eleştiri olacak Dlc’yi aldım ve deneyimledim açıkçası ortada gerçekten ciddi bir emek var scs olağan bir performans sergilemiş, çok fazlada takmamak gerek tadını çıkarmaya bakın şimdi alamıyorsanız bile ilk fırsatta deneyin hak vereeceksiniz yıllardır bu oyunu oynayan birisi olarak romanya,bulgaristandan çıkıp türkiyeye gelmek farkli bir duygu oluşturdu bende bunu yaşamaya değer. Şu görüntüyü görüp yüzü tebessüm etmeyen türk oyuncu yoktur. Herkezede iyi oyunlar dilerim.

3 Beğeni

Bir sonraki dlclerin fiyatı da belli oldu zaten bu fiyatla gelir bundan düşük fiyat beklemeyin artık

Bizin insanımıza yaranamazsın. 48 TL makul bir fiyat. Yayındaki ekranda tüm fiyatları gördüm saat 19:58 de başlamışlardı isteyen bakabilir scs nin canlı yayınına. en ucuz bizde var. Aslında hak etmiyoruz. Scs gerçek fiyatından çıkaracaktı ki görseylerdi. Şöyle 103.46 TL ye satılacaktı.
https://steamdb.info/app/1056760/
arjantin 20 tl ye alıyor fakat para birimleri bizden çooook düşük.
Ben 110 TL bile olsa alırdım. Hak ediyor derdim şahsen. Az önce azıcık açıp oynadım. Öncekiler dlc değilmiş dedim. Muhteşem yaw.

2 Beğeni

Çoluk çocuk takmış niye 39 değilde 48. Küçük şeyleri büyütüp büyütüp duruyorlar. Arkadaş ne taktınız fiyatına. Her halta para var ama oyuna gelince cimrlik baş kaldırıyor. Dışarı çıkıp bir yemek,kahve içseniz Zaten 50 lira gider.

Belliki bu yazanların çoğu 16-17 yas altı.
Gündemi gereksiz meşgul ediyorlar.

2 Beğeni

Trakyanın yeri bende ayrı ama bulgaristan,romanyada ayrı sevdim.

Sofyanın kuzeyinde çok güzel dağ yollar var. Köyler vs çok güzel.

1 Beğeni

Neden fiyat böyle bende ?
Screenshot_5

iyi geceler arkadaslar beklenene dlcyi satın aldım oynarken sikinti yok fakat kantara veya gümrüge geldiğimde oyundan atıyor yeni profil acmama ragmenbu sikintiyi bir benmi yasiyorum

@sisl Selçuk abi

1. fotodaki kavşağın amacı
  2. fotodaki kantara girme gerekliliği yanındaki objeler…

Pirdop maden yolu bozuk, yamalı ve üstelik Al trafikte var.:smiley:

2 Beğeni

Konu ile dolaylı yoldan alakalı olarak Kiril Alfabesi’ni öğrenmenizi tavsiye ederim. Zaten Latin Alfabesi’ne çok uzak değil, abartmıyorum 1 güne bile öğrenirsiniz harflerin okunuşlarını :smiley: Dil bilmeyince tabii ki çok da bir hükmü olmayacak, ben de Rusça, Bulgarca vs. hiç bilmiyorum. Ancak okuyabilmek, daha doğrusu okumaya çalışmak (Çünkü direk okuyamıyosunuz, ilkokuldaki gibi ağır ve heceler gibi okuyorsunuz ama zamanla alışılır.) insanı mutlu ediyor. :slight_smile: Ayrıca Kiril Alfabesi’ni kullanan dillerdeki bazı kelimeler doğal olarak diğer dillerle -Türkçe de dahil- ortak olduğundan anlayabilme imkanınız da var. Bunun zararı da olmaz aksine yararı olur.

1 Beğeni