ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Paylaşmayacaktım ama dayanamıyorum. İlk oynadığımız akşam çekmiştim. Tünel giriş-çıkışları çok etkilemişti. :cowboy_hat_face: Bir an İstanbul şehrinin dışındaymış gibi hissettirdi. Yeni ışıklandırma ile harika duracaktır.

38 Beğeni

ne zaman çıkacağı ile bir ipucu verirmisiniz merakla bekliyorum haritanın çıkmasını çnkü

Maalesef şimdilik bir tarih veremiyoruz. Ancak modun yayınlanmasına çok vakit kalmadığını söyleyebiliriz.

7 Beğeni

kendi sitennizden mi paylaşılacak yoksa simulasyontürkten mi

Fark eder mi?

2 Beğeni

farketmez ama sadece merak ettiğim için sordum.

1 Beğeni

Beyler, mod çok yakında çıkacaktır. İstanbul kadar ayrıntılar olmasada diğer şehirlerde yapılacaktır. Ankara belki biraz ayrıntılı olur. Ben özellikle karadenizi merka ediyorum.

6 Beğeni

ben de izmiri merak ediyorum acaba oturduğum yerler olacak mı bunu oyunda oynamak çok değişik olacak

1 Beğeni

Kim bilir bu soru kaç kere sorulmuştur ama 251 tane yorumu baştan sona tek tek incelemeye üşendiğim için soruyorum. Promods ile uyumlu olacak mı?

@sparteam Çokta aramaya gerek yok aslında.

9 Beğeni

Ege bölgesine özen gösterilirse bomba olacağına şüphe yok :sunglasses:

3 Beğeni

aslında bölge bölge çıkarsalar daha iyi olur gibi. atıyorum ege bölgesi paketi marmara paketi karadeniz paketi gibi. mesela scs gibi blog yazılarıyla bölge tanıtımları da olabilir.

3 Beğeni

çıtayı o kadar yükseltirseler de çıkması çok uzun sürer,biz modun şimdilik çıkmasıyla yetinsek daha iyi :grin:

3 Beğeni

modun ne eksiği varki haylen çıkmadı merak ettim kötü amaçlı demiyorum yanlış anlamyın

2 Beğeni

-Birkaç bölgede levhalandırma
-İlk başta yaptığımız ama daha güzelini yapabileceğimizi farkettiğimiz bir takım bölgelerin yeniden yapılması
-Birkaç tane de ufak tefek iş.

Bu işi tamamen bitmemiş halde paylaşmak istemiyoruz, yapabileceğimiz en mükemmel halinde çıkartmak istiyoruz. Bir yandan da hata kontrollerimizi yapıyoruz.

20 Beğeni

Ya cnm o kadar bekledik biraz daha bekleriz artıkın az daha sabır edecez

5 Beğeni

modu çıkardıktan sonra yol haritası paylaşmayı düşünüyo musunuz şunlar şunlar gelecek diye.

2 Beğeni

olabilir, ama söz vermemeliyim :smiley: muhtemelen yaparız.

4 Beğeni

@sctn ÇOK Seviyorum Zaman Paylaş İnşallah Geliyorum ABİ

2 Beğeni

Modu çıkarmadan önce şöyle bi haritada nasıl göründüğünü gösterseniz olur mu ?