ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Kumport geçiş sahnesi sizce de çok iyi değil mi? :grin:

15 Beğeni

Çok kaliteli gözüküyor, merakla bekliyoruz. Ellerinize sağlık.

4 Beğeni

Ellerinize sağlık, insanın iştahını kabartan ve sabırsızlandıran bir teaser olmuş. Promods uyumlu olacak mı mod?

4 Beğeni

detaylar can yakar

4 Beğeni

Baya guzel olmus ben asiri sabirsizlandim fmaxta video basi cok guzel gozuktu helal olsun cok guzel calismalar sergiliyonuz iyi gunler

4 Beğeni

Başından beri profesyonelce ilerleyen bir projeydi ve şimdi de profesyonel bir teaserla taçlandırılmış oldu :ok_hand:t2: Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. :clap:t2:

6 Beğeni

Elinize sağlık, her bir yolun, binanın, tabelanın dikkatlice ilmek ilmek işlendiği ve çok emek harcandığı aşikar. Mod çıkınca detayları görmek ve keyifle oynamak için sabırsızlanıyorum. Kolay gelsin… :+1: :clap:

6 Beğeni

Harika olmuş bravoo videoda şahane
Sanki scs istanbulun devamini getiriyormuş gibi hissettim şöyle cileride çorlu çerkezköy de eklense hatta turkiyeyi yapın :)) siz bu işin ustasisiniz

5 Beğeni

Evet uyumlu

5 Beğeni

@HetriX yaptığına göre, kötü olma şansı yok

6 Beğeni

Hangi şehirler olacak gençler?

Sorularınıza; Sıkça Sorulan Sorular başlığında cevap bulabilirsiniz.

5 Beğeni

Bu hafta İberia DLC’den bir blog paylaşılmadı, bari haftayı boş geçmeyelim .Bugün kendime ayırdığım boş vaktimden 1 saatlik kesit : :smiley: :laughing:
Görüntülerin konumlarını tek tek atıp konuyu ve yazıyı şişirmeyelim, konumların 1-2 tanesinden tam emin değilim hatalı olabilir; video hızı ve o görüntülerin çok anonim bir yeri göstermesinden dolayı, ama genel hatlarıyla böyle:

Bu haritaya sığmayan bir konumumuz var… Tüm video boyunca kullandığımız kelime: Yok artık !!! yine karşımızda : :smiley:

Videonun son kısmı oldukça yavaştı, görüntüleri seçmek bir hayli kolay oldu. :scream: :scream: :smiley:

16 Beğeni

Tüm harita çıktı ortaya iyi mi. :yum:

Teşekkürler @can20. :+1: Paylaşımını bekliyordum.

11 Beğeni

şimdi haritada kırmızıyla gösterdiğin yerler mi olacak sadece diğer yerler olmayacakmı

2 Beğeni

yolları da ayrıntılı çizer misin hangi yollar var diye

1 Beğeni

Kırmızı yerler son videoda paylaşılan görüntülerin konumları sadece. Daha önce paylaşılmış ve daha paylaşılacak görüntülerin konumları mevcut değil. Haliyle gösterilen yerlerden daha fazla yer mevcut olacaktır.

Gelecek yer/yollar gibi tüm merak edilenler için mod yapımcıların resmi açıklamalarını takip etmek lazım. Neticede bizimle paylaşılan, birlikte blog yazılarında şahit olduğumuz görüntülerin konumlarını tespit ettim.

6 Beğeni

teşekkür edrim

2 Beğeni

Haritada dolaşırken çok fps drop oluyor mu? Akıcı şekilde oynanabiliyor mu ,teşekkürler.

Mevcut İstanbul ile arasında gözle görülür bir fark yok diyebiliriz.

4 Beğeni