ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

O zaman biz de eğlenceli bir şeyler deneyelim. :grin:

Yakında duyurabileceğimizi düşündüğünüz şeylerin emojisiyle yanıt verebilirsiniz:

:memo: Yeni Blog
:globe_with_meridians: İnternet Sitesi
:paintbrush: Boya Badana Paketi
:rocket: Modun Kendisi
:question: Başka bir şey
:grimacing: Hiçbir şey
:scream:Yukarıdakilerin Hepsi

18 Beğeni

Bunda hile, hurda yok arkadaşlar. Beklentiyi yükseltip kıytırık şeyler açıklamakta yok. :joy:
İşin espirisi bir yana. Ekipteki herkese kolaylıklar diliyorum. Modun en uygun zamanda çıkmasını da temenni ediyorum.

6 Beğeni

Blog bu hafta yayınlanır mı ?

1 Beğeni

:scream: :scream: :scream: ama hepsi bir anda değil sırasıyla
(Tabi Hiçbir şey şıkkı otomatik olarak hariç :smiley: )

5 Beğeni

Boya ve site olursa üzülürüm :confused:

:rocket: :rocket: :smile:

5 Beğeni

vay arkadaş, bir blog yazısı tarihte bu denli beklenmiş midir acaba, bu arada benim cevabım :scream:

9 Beğeni

Benim şıkkımda :globe_with_meridians: ve :rocket:

3 Beğeni

:globe_with_meridians:

3 Beğeni

:memo: :rocket: veya :scream: olabilir :smiley:

1 Beğeni

biz scs gibi şov peşinde değiliz diyerek direkt mod’u paylaşıma açabilir. :scream:

evet gaza getirmeye çalışıyorum :smiley:

4 Beğeni

:scream: - :grimacing: = :partying_face:

2 Beğeni

:scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream: :scream:

1 Beğeni

:scream:Yukarıdakilerin Hepsi :paintbrush: Boya Badana Paketi :rocket: Modun Kendisi

Tabiki de :scream: çünkü siz Scs Software gibi umutlandırıp geri çekilmessiniz :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Blog paylaşıldı sandım ya 8 bildirimi görünce

1 Beğeni

Sadece sıradan bir blog yazısı paylaşılacak. Ancak güzel özelliklerin göründüğü ekran görüntüleri de var. Haliyle haritanın nerelerde geçtiğini anlayacaksınız.

17 Beğeni
14 Beğeni

Teaser Duyurusu

Herkese Merhaba. :raised_back_of_hand:

2 gün önce SCS’nin yolunu izleyip yakında paylaşacağımız duyuru ile ilgili tahminde bulunmanızı istemiştik. Birbirinden eğlenceli mesajlarınızdan, harita modumuzun çıkmasını sabırsızlıkla beklediğinizi bir kere daha gördük. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

TR Extended Harita Modunun yapım sürecinden görseller sunduğumuz blogların da çok fazla ilgi gördüğünü biliyoruz. Bugün ise sizlere blogun ötesinde bir paylaşım yapmanın heyecanını yaşıyoruz. SCS tanıtım videosu yarışması şampiyonu @HetriX , modumuz için muhteşem bir teaser hazırladı. Youtube kanalımızın ilk videosu olarak yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. Videolarımızdan haberdar olmak için kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Son olarak SCS’nin deyimiyle tüm kartlarımızı gösteremiyor olsak da bu teaserın beklentinizi biraz olsun karşılayacağını düşünüyoruz. Yakın zamanda açılacak web sitemizde daha fazlasına ulaşacaksınız. Görüşmek üzere!

TR Extended Map Mod Ekibi

57 Beğeni

Kuzey Marmara Otoyolu çok iyi aktarılmış. Harita genel olarak mükemmel görünüyor. Ellerinize sağlık. :clap:

6 Beğeni