ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Onu çıkış vakti gelince yapmayı düşünüyorduk. Çıkarmadan önceki gün olabilir belki.

5 Beğeni

Ben halâ sanki Türkiye haritasinın çıkacagını sanıyorum, halbuki daha işin başlarındayız. Anladığım kadarıyla çok titizlikle çalışılıyor. Istanbul kadar diğer şehirlerde çol detayli olmasada yinede cok guzel olacagina inaniyorum.

2 Beğeni

Türk Mapper’ lardan ne tür map modları geleceğini biliyorduk zaten. Biz yaptıktan sonra ne promods kalır ne de başka map lar… Ellerinize Emeğinize Sağlık, Sonuna Kadar Destekçiyim Hayırlısıyla…! :nazar_amulet:

9 Beğeni

tekrar up!

21 Beğeni

haritada işaretlediğin yerlerin arasında, edirnekapı şehitlik bağlantı’sını da kare içerisine almışsın, konuyu açıkcası çok detaylı takip etme fırsatım olmadı, ekip tarafından paylaşılmış ekran görüntüsünü de bulamadım, rica etsem o bölgenin görüntülerini görmek istiyorum (şayet gerçekten paylaşıldıysa), çünkü istanbul’un iç bölgesine uzanmış bir yerin olacağını hiç tahmin etmemiştim, gerçekten çok şaşırdım, şimdiden çok teşekkürler

2 Beğeni

Can bu işin profesyoneli. Paylaştığı konumdaki fotoğrafları teaserdaki fotoğraflardan yola çıkarak buluyordu. Hepsi doğru konum, sadece 1 tane konumda yanlış tahminde bulundu (nazar boncuğu :smiley:) . O da senin de dediğin yer. Boğaz tarafına yaklaşamadık ölçekten ötürü. O bölgeler modun ilk sürümünde olmayacak

6 Beğeni

Kolay Gelisn İnşallah Haber Lazim Payiaş Ay ve Hafta Hazir Güzel Zamanlar ABİ

2 Beğeni

yine de şimdiden elinize emeğinize sağlık, istanbul’un boğaz geçişi de ancak zaten bu şekilde mümkün olabilirdi, o kadarcık ölçeğe sığdırdığınız bunca kırsal nokta bile fazla heyecan verici, teknik olarak mümkün olsa bizleri “balat” sokaklarında tırla gezdireceğinize bile inanırdım, çünkü bu işin tanıtım teaser’ı dahi çok profesyonel gözüküyor, kurumsal kimliğe en çok yaklaşan mod ekibi sizler oldunuz sanırım,…
geomatik mühendisliğine hazırlanan bir harita aşığı olarak, şahsen bu kadar konumun dahi istanbul adına yeterli olduğunu düşünüyorum, uluslararası arenada ülkemizi gururla temsil edecek bir iş çıkacağına son derece inanıyorum, yolunuz açık, fps’niz bol olsun, tekerinize bug değmesin inşallah :grinning:

11 Beğeni

İstanbul Surlarını görmeyi çok isterim,her gün önünden geçiyorum oyunda görmek muhteşem olur

Türkiyede görülcek güzel yerler var ama malesef ölçek bunu engelliyor

1 Beğeni

geliştirmede Yavuz sultan selim köprüsünde başka köprü olucakmı karşı için veya avrasya tüneli gibi biraz saçma oldu ölçek sorunu var ama merak ettim

1 Beğeni

Otobüs Modları için Esenler Otogar düşünüldümü acaba ?

Anadolu yakasında Kuzey Marmara Otoyolu civarı olduğu için sadece YSS köprüsü olacakmış bir de bildiğime göre tırların sadece oradan geçmesine izin veriliyor.

1 Beğeni

Tem Otoyolu ve civarı geliştirilirse kesin eklenmeli bence

1 Beğeni
  • Esenler otogarı otobüs modları için en önemli noktalardan biri ve yapmayı da çok istiyoruz ancak ilk sürümümüzde yer almayacak. Otogarsız şehir bırakmak istemiyoruz :slightly_smiling_face:

• Gerçeğe bağlı kalmak istediğimiz için arkadaşın da dediği gibi kullanımı yasak olan köprü ve tünelleri kullanmamayı tercih ediyoruz.

19 Beğeni

Bu mod değil mi? Bence ölçeğe uymalarına gerek yok. Harita dışına da taşabilirler.

bir yerde dışarı taşsan bütün harita kayıyor.Hiç güzel görünmüyor.İstanbul karadeniz’de falan çıkabilir sonra…

1 Beğeni

Anadolu yakasını zaten çok güzel hazırlamışlar,dediğin gibi karadenize yakın yerleri oyunda gezebileceğiz

1 Beğeni

Şahsen ben yaptım editörden bire bir gerçekçi bir şekilde Metris Kavşağı ile beraber fakat haritada Yalovaya kadar geliyor ve tüm şehirler olmadığı için yüzde60 ta bıraktım değerlendirmek ve geliştirmek isterseniz sizinlede paylaşabilirim.

1 Beğeni

Bizim yaptığımız yerlerle çakışıyordur muhtemelen. Ama istersen özelden gönderebilirsin, incelemek isteriz.

6 Beğeni