ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Bu mod ets 2 1.39 ile birlikte mi gelicek

1 Beğeni

O kadar uzamaz muhtemelen. Ama 1.39 beta döneminde çıkar gibi

2 Beğeni

@sctn Selam Nasil ? Ben Bekle Paylaş Zaman Ben Çok Merak Etme Lazim İstyorum
kez gönderi oluşturdu - haydi ona topluluğumuza hoşgeldin diyelim Abi Olur Lülten Destek

1 Beğeni

Şimdiden ellerine sağlık kolay gelsin. Merak ettiğim bir konu var yaptığınız yolları istanbul içinde gerçek tır rotalarını baz alarak mı yapıyorsunuz?

2 Beğeni

Öyle yapıyorlar

1 Beğeni

Aynen İsmail’in dediği gibi

1 Beğeni

??? türkich

1 Beğeni

Sorum İndir Zaman Geliyorum ?

valla dostum yazdıklarından bir şey anlıyorsam fransız olayım

5 Beğeni

galiba translatten çeviriyo

1. Sürümde umuyorum Ki tüm marmara yapılır. Ama harita işi kolay degil. Ben yapmayi denedimde olmuyor yani :joy:

Ben özellikle karadenizi merak ediyorum. Özellikle sahil şeritini :blush:

1 Beğeni

ahahaa :))
aynen

Katılıyorum destekleyen desteklemeyen herkese teşekkürler. Bende extended mapı oynayacağım illaki :slight_smile:

10 Beğeni

çok güzel gözüküyor fakat birkaç fikrim var eklerseniz sevinirim yol kenarında mola yerleri olsun bütün iller olsun bide köprüler gibi detaylara dikkat edilsin olabildiğince benzetilsin elinize emeğinize sağlık başarılar

3 Beğeni

İstanbul ve çevresi detaylı olduğu için bence diğer illere geçmesi doğal olarak uzun sürer ama hızlı çıkmasını istersek de kaliteden ödün vermeleri gerekir o yüzden ilk sürüm bir çıksın şimdilik ona da razıyız :grin:

6 Beğeni

İçımden bir ses; önümüzdeki hafta cuma günü haritanin ilk surümü piyasaya çıkacak diyor.

İçıinizdeki seslere kulak verin :))

4 Beğeni
4 Beğeni

yanlış söylüyor ha deyince çıkabilecek bir harita modu değil maalesef :slight_smile: ama bu hafta yeni bir blog yazısı geliyor

14 Beğeni

Bir oynanış videosu gelse keske kısa da olsa biraz merakımız giderdi. :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Oynanış tamamlanmadan yayınlanamaz. Yanlış göstermek istemiyoruz.

7 Beğeni