ETS 2 TR Extended Map: İstanbul Edition - Geri Bildirimleriniz

ETS 2 TR Extended Map: İstanbul Edition modu için geri bildirimlerinizi tek bir konuda topluyoruz.
Bu konu haritanın ilk sürümü için geçerlidir.

Performans sorunlarını belirtirken lütfen sistem özelliklerinizi ekleyin.

20 Beğeni

Öncelikle mod hayırlı olsun emeği geçen herkesin ellerine sağlık. İlk geri bildirim benden gelecek modu ne kadar kısa süre oynasam da güzelliği tartışılmaz.
Havalimanına yakın köprüye çıkarken sol şeritte olmayan yere çarptığımı söylemek istiyorum. Videoyu ekledim. Sağ şeritte sıkıntı olmuyor

2 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Ömerli köyü ilk ada g_traffic 4 kaldık böyle 10 dakikadır bekliyoruz. Oyundan kaynaklı hata ise affola modu daha da mükemmelleştirmek için gördüğüm hataları direk belirtiyorum.

Yalnız g_traffic 4 ve malum biçerdöver var onlar araya girince karışıyor. :slight_smile:

2 Beğeni

Anladım o zaman bi trafiği resetleyip geçicez tamamdır :+1:

İstiyerek mi böyle yaptınız bilmiyorum ama en üst katlarda bir sorun var gibi geldi.

Anlayamadım ne gibi bir sorun var? Model zaten bize ait değil oyunun kendi modeli…

1 Beğeni

Mod’dan kaynaklı olabilir. Aynı yeri TIR ile deneyin onda da sorun olduysa buraya yazmak daha mantıklı olabilirdi.

Emniyet şeridinde elektrik direği kalmış,

Konsola bu komutu yazarsanız bulabilirsiniz: “goto 73025.7;39.5754;43865.3;-0.44279;-0.411141”

Ufak detay ama yol ver tabelası da uçuyor,

2 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Şimdi test ettim oyunun orijinal Mercedes tırı ile yine boş yolda çarpılıyor .Haklısınız videoda mod ile göstermem yanlış olmuş tır ile test etmem gerekirdi.

Yapay zeka kayboluyor, yolun devamında ileriye kadar devam edebilirler bence :slight_smile:

Edit: “31.12.2020’de yayınlanan güncelleme ile Çözüldü”

yeri: goto 72571.7;36.3114;46175.5;1.86462;-0.26862

3 Beğeni

Ben de şurada bir hata yakaladım. İleride binaların orada bir boşluk var. Benim için sorun değil gerçi. Geçerken o taraf görünmüyor bile sürüş açısından fakat geribildirim istediniz diye yollamak istedim. Ellerinize sağlık. Harita harika olmuş :slight_smile:

3 Beğeni

Limanda şöyle bir şey oldu beyaz ışık gelip gidiyordu. (sıfır profil extended harici mod yok)

1 Beğeni

Bu saptanan hatalar için ufak bir sürüm değişikliği olacak. Önem sırasına göre düzeltilecekler.

11 Beğeni

Ambarlı Limanı’nın çıkış yolu keşfedilemiyor. Ayrıca İstanbul Havalimanı’nda da uçan direkler var, aşağıya doğru inen kısımda.

2 Beğeni

Tabela modelini ön görüyordu arkası görünmüyor

6 Beğeni