ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Tebrik ediyorum emeği geçen herkesi :smiley: Mod çıktığına göre DLC’leri de almanın vakti geldi :slight_smile:

5 Beğeni

Proje Sorumlusu’ndan Harita ve 3D Tasarımcıları’na, Tanıtımından Görsel Medya Sorumlusu’na kadar emeği geçen kim varsa sonsuz teşekkürler…

Her mod yapılabilir ama ETS 2 hayatı boyunca, tabelasından yoluna tüm objelere bire bir gerçek yaşamda ne varsa ona bağlı kalınarak en ufak detay bile dikkate alınarak dar kadro ve eldeki imkanlarla bir mod çok zor yapılır.

Yaklaşık 1 yıllık bir emek ile ortaya çıkan muazzam bir iş ve bunun burada son bulmayacağını herkes biliyor; aynı heyecanla nice Türkiye harita genişlemelerine kavuşmak dileğiyle…

@bona @sctn @Emre54 @HetriX @HasanOfke

32 Beğeni

trextendedmap.com Sitede sıkıntı yaşayan var mı?

Aqa yapmayın paylaşmayın diyorum işteyim eve gitmeme daha var diyorum :pensive::smiley::smiley:

3 Beğeni

Haritada emeği geçen herkese teşekkürler. İstanbul’un büyümesi bayağı güzel olmuş.

4 Beğeni

Arkadaşlar haritada karşılaştığınız bugları geri bildirim konusunda paylaşırsanız seviniriz.

Geri bildirim konusu:

4 Beğeni

Emeğinize sağlık :heart_eyes:

4 Beğeni

Bende 1/1 ölçekli kırklareli haritası yapmayı düşünüyordum ama haritayı görünce aşırı derecede bu haritaya uyumlu 1/19 yapma isteği uyandı

ambarlı dan trieste ye 61 saatte geçiliyormuş feribotta oyunda. hırvatistan a yük götüreyim dedim trieste ye geçip yükün saati yetişmediği için vazgeçtim :smiley:

Hayırlı olsun öncelikle. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Haritanızda oynadım ve yapılan bölgelerin çok iyi aktarıldığını söyleyebilirim. Ekipteki herkes görevini iyi yapmış. Bu başarının devamı da katlanarak gelir umarım. Tekrardan elinize sağlık.

13 Beğeni

Ambarlı için daha uzun süreli işlerde almaya çalışın başka çaresi yok :smiley: gemi sonuçta ve çoook uzak :smiley:

@sctn 747 ile LTFM’den mi uçurtsak? :smiley: fdsfsdf

6 Beğeni

1.38’e uyumlu mu acaba?

Yapımında emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel bir mod olmuş. Herkesin eline sağlık :clap:.

3 Beğeni

1.39 ile uyumludur mod

2 Beğeni

mevzu nedir açar mısın?

Projet türkey ile uyumlumu? Deneyen varmıdır ?

Project Turkey ile aynı sektörleri kapsadığından uyumlu değil abi.

1 Beğeni

Haritayı daha oynayamadın lakin oynanış videoları bile çok şey gösteriyor en ufak bile olsa emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz ilerisi için herkes biraz fikir sahibi oldu ilk sürümde ellerine sağlık herkesin

7 Beğeni

eyvallah sagolasın

öyle deneyeceğim. yanlız liman müthiş olmuş. havalimanına gittim orası da müthiş. haritanın böyle böyle gelişmesi çok güzel olacak i.

4 Beğeni