ETS 2 TR Extended Map: İstanbul Edition - Geri Bildirimleriniz

Işıklandırma özgürlüğünü ilan etmiş uçuyor :slight_smile:

Edit: “31.12.2020’de yayınlanan güncelleme ile Çözüldü”

Ek:

5 Beğeni

çekirdeğimi aldım modla alakasız hatalara bakmaya geldim :smiley:

3 Beğeni

Kuzey Marmara Otoyolu’na çıkan kavşakta çim hatası oluşmuş. Bunun dışında bazı kavşaklarda trafik kilitlenebiliyor. Haberiniz olsun. Bunların haricinde pek hataya rastlamadım. Harita gerçekten güzel olmuş. Ellerinize, emeğinize sağlık.

6 Beğeni

arkadaşlar aracın durduğu bölgeden beyaz kısıma kadar ufak bir görünmez duvar var bilginiz olsun dedim

2 Beğeni

Kontrol ettik çok dar bir şekilde kalmış :slight_smile:

2 Beğeni

Görselliği bozmaması açısından yapılan kısımlar oralar…

1 Beğeni

Bu Mod’la alakası var mı bilmiyorum ama Tekidağ’ın İstanbul tarafındaki çıkışında Silivri viyadüğüne gelmeden hemen önceki ışıklarda sol tarafta kalan kapalı yoldan gelen araçlar ışıklara gelince kayboluyor. Ayrıca bir de o yoldan karşıdan karşıya geçen hareketli bir nesne var(köpek), sürekli yolun karşısına geçip benzincinin orda kaybolup, yine oradan spawn oluyor. Galiba köpekle araçlar çakışıyor. Bilginize

2 Beğeni

Edirne-İstanbul otoyolunda İstanbul istikametinde kınalı gişelerine varmadan Silivri-Tekirdağ-İpsala ayrımı doğru olarak güzelce belirtilmiş.Lakin yola devam ettiğimizde direk olarak Silivriye yol verilmeden Marmaraereğlisine direk çıkılıyor o yolda Tekirdağ’a gidiyor zaten.Bu neticede tabelada Silivri yazılması doğru ama silivriye dönecek yol yok :).Benim önerim size şöyle halledeblirsiniz gerçeğe uygun ve Bir Silivri’de oturan olarak , 3 resimde attığım Marmaraereğlisine girerken Silivri-İstanbula Şehir merkezi yazan yerin altına ters istikamet verebilirsiniz …

4 Beğeni

Silivri’ye dönülecek yol var, o sebepten dolayı o isim verildi gerçeğindeki gibi. O kavşaktan çıkıp Tekirdağ istikametinde giderken Marmaraereğlisi-Yenice üzerindeki kavşaktan dönüp tekrar Silivri üzerindeki yola giriliyor. O yüzden o bir hata değil gerçeğine uygun şekilde yazıldı tabelalar. Keza doğru olmasına karşın yolu bilen o güzergaha girdikten sonra Silivri tabelası var ben nereden gideceğim diye düşünmesine gerek kalmıyor düz devam ettiğinde kantarın karşısındaki yolda olmuş oluyor düz devam edince de kavşak kavşakta bir u dönüşü yapıp tekrar D.100 yoluna giriliyor.
Gerçeği ile de uyumlu;

8 Beğeni

Maalesef asya istanbul tr extended map çok küçük oldu

1 Beğeni

:man_facepalming: :man_facepalming: … … …

Merhaba,güzel bir mod ellerinize sağlık.Gözüme çarpan bir levhayı ekliyorum.Hayrabolu/İstanbul yol ayrımı

5 Beğeni

Merhaba. Teşekkürler. İstanbul ve M.Ereğlisi dışında levhalara bir müdahalemiz olmadı. Değişiklik yapacağımız yerlerde levhaları gözden geçiriyoruz.

4 Beğeni

Scs’nin yaptığı levhaydı bu yanlış hatırlamıyorsam.

1 Beğeni

Modu yapan arkadaşlarımın eline sağlık. Hasan abinin canlı yayınında Gözüme çarpan bazı ayrıntılar oldu. Bunlar;
1- Durusu levhasının bulunduğu yer aslında bir site. Durusu Park Sitesi olarak geçiyor ve karşısında Türkiye Petrol var. Sitenin içerisinde kule şeklinde donmuş hayvan müzesi var. Buda önemli bir ayrıntı.(Google Maps)

2-Eğer Durusu belirtilmek istendi ise rampa inildikten sonra kavşak şeklinde yapılmalıydı. (Google Maps)

1 Beğeni

Dediğin olay güzel fakat ölçek buna imkan vermiyor ufacık bir köy için tekrar kavşak hazırlamak anlamsız. Her yerine gerçeğe uygun olarak yapılması çılgınlık olur. Gerçek sitenin de adı pek yazmak doğru değil. Kimse reklam bedeli ödemiyor. :slight_smile:
Anormal bir durum pek yok. Temsilen bazı köylerin tabelada, uzakta görünmesi zaten haritayı daha hoş yapıyor.

4 Beğeni

Yanıtladığın için teşekkürler Hasan abi. Çok haklısınız. Başta siz olmak üzere emeği geçen herkese şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Bu bölgede yaşayan biri olarak çoktan beri bekliyordum. Çocukluğumdan beri beklediğim bir olaydı. Sistemim iyi olduğu vakit mutlaka oynacağım.

1 Beğeni

ana yoldan buraya dönen araçlar yok olmakta.

buradaki altgeçitte yağmur yağmaya devam ediyor. (havaalanı kargo bölümü, haritada işaretçinin olduğu yer)

elinize sağlık, zengin bir içeriğe sahip mod. oynaması keyifli.

5 Beğeni

Ağaçlı Gişeleri sorunu var kırmızı ve yeşil işaretim kırmızı yolu geçerse çarptım duvarı gibi koydu Yeşil yoluna geçiyor sıkıntı yok

1 Beğeni

Ben farklı bir geri bildirim yapacağım;

Promods connection dosyası “TR_Ext_map.Connection.scs” bu şekilde düzgün olmayan bir biçimde adlandırılmış.

Eğer sondaki “.scs” uzantısı silinirse oyun dosya uzantısını “.Connection” olarak görür. Bu da soruna yol açar. Parktaki bir arakadaş da böyle bir sorun yaşamış.

Başka birilerinin bu sorunu yaşamamaları adına dosya adı “TR_Ext_Map_Connection.scs” bu şekilde değiştirilebilir.

4 Beğeni