ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Aman aman neler varmış böyleeee :smiley:

23 Beğeni

Müthiş olmuş, otobandan Hüseyinli bağlantısını çok saçma yapmış diye düşünüyordum meğerse birebir aynısını yapmışsın. :smile:

6 Beğeni
  • İşte Yeni Yavuz Sultan Selim Köprüsü ! YENİ TR Extended Map IstanbulEdition ! Kısa Bir Teaser , Sakin Ve Sessizce … İyi Seyirler :pray::blue_heart:

• Video Linki : https://youtu.be/Uo5PP9KVEUk

#HerSeferindeDahaİyisiniYap®

8 Beğeni

Dediğiniz gibi çoğu detay birebiriyle aynı, örnek olarak yoldaki 14 yazısı;

15 Beğeni

Otobandan Hüseyinli girişi iki yol var. Biri açık olan yol var diğeri ise x ile kapalı olan yol. Kapalı yoldan gireyim dedim ve hiç sorunsuz sıkıntısız gişelere geldim. Merak ettiğim neden yol hazır olmasına rağmen haritaya eklenmemiş onu çözemedim. @sctn

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 TR Extended Map: İstanbul Edition - Geri Bildirimleriniz

Kapalı olan yolu da açacaktık ama otoban giriş-çıkış konusunda karışıklık olacaktı. Gişelere 0 tl ödemek gibi. Tam anlatamadım :smiley: Ama sebep otobandan bedavaya gidilmesin diye :sweat_smile:.

7 Beğeni

Gayet iyi anladım. Kendi köyüme girerken gişe parası mı vereceğim zaten. Bedava geçeceğim tabi. :smiley: @sctn

1 Beğeni

Tebrikler @Betagamer022 :+1: İlk kim fark edecek
diye merak ediyordum. :relaxed:

7 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

10 Beğeni

0 kamerası ile gezdim İstanbul Asya tarafı da baya yapılmış modun devamı beni çok heyecanlandırdı o kısımları görünce. Harika bir mod olmuş tekrardan yapanların ellerine sağlık

5 Beğeni

İstanbul Park alan küçük olduğu için yorumlanarak yapılmış sanırım bire bir aynısı değil çünkü.

burası nerde

Tırla yarışa katılmayacağınız için konulmamıştır. Birebir modeline de gerek yok şahsen oyunla bağdaşan bir yanı yok çünkü manzarası gayet yeterli ve yapılan anlamlı.

5 Beğeni

Oyunda buraya girilebiliyormu ya??

Geçenlerde bi arkadaş oraya girmiş fotoğraf çekmiş paylaşmış nasıl girdi oraya :thinking:

Gitmekten en keyif aldığım noktalarda bugün :smiley:

19 Beğeni

Karşıda istanbulpark levhalarını takip et bulursun. Buraya 0 kamerası ile ışınlanarak girebilirsiniz. Birebir yapılması saçma olurdu

1 Beğeni

Kesin sıfır kamerasıyla girmiştir

https://trextendedmap.com/ sitesine girmeye çalıştığımda 509 Bandwidth Limit Exceeded hatası çıkmaktadır.