ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

@OSG22 Getir götürünü yapmak büyük bir tabir ancak kitlede büyük bir “harita genişlemesi” talebi var. Ve bunu iyi kötü ProMods karşılıyor. SCS’nin DLC konusunda hızını arttırması gerekiyor.

@Onur_Ergen Çok teşekkürler. Büyük hazırlıklar içerisindeyim. Umarım bir aksilik olmadan bu hazırlıkları sizlerle paylaşabilirim :pray:

5 Beğeni

Terraini fazla bükmüşüm! Bunu derhal düzeltmeliyim :wink: @Furkan1061

3 Beğeni

Yaaa kardeşim olmaz ama yaa :relieved: buglı haritada oynayamayız bizz hemen düzeltelim orayı :grin: @Suleyman_Emre_Unalir

1 Beğeni

@Furkan1061 Üzgünüm kardeşim maalesef böyle hatalara düşebiliyorum :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum hocam manla yada mercedesle gideyim oraya mpde. Aslında Promods ta çok yol varda keşfedilecek ama büyük harita olduğundan dolayı keşfedemiyoruz :smiley:

2 Beğeni

@Suleyman_Emre_Unalir Promods da TRExtendedi kullanmak için dediğin dosyaları sildim. Haritalar kaydı. Birkaç yerden koptu. Ardından Edirneden yola çıkamadan patladı

1 Beğeni

TrExtended promdos sector silme ve düzgü çalıştıran oldu mu?

Malesef modların uyumluluğu konusunda teknik yeterliliğim olmadığı için yapabildiğim bir şey yok :confused:
wtf promdos? :thinking:

2 Beğeni

Promodsun yeni dos işletim sistemi kanka “Promdos”

3 Beğeni

2 Beğeni

image
Promods 1.48 uyumlu sürümü yayınlandı

2 Beğeni

Promods güncelleme 1.49 nasıl Türkiye Haritasi otoyolu mi

1 Beğeni

nasıl yani Türkiye otoyolu mu derken?

çok fazla bir yenilik olmamış ama kullanmaya devam. tek aktif kullandığım harita modu bu benim.

1 Beğeni

Promods a kayıt oluyorum hatta kayıtlı hesabımda var ama sitede oturum aç yapamıyorum

İstanbul Ankara adana ve izmir karayolu nasil haritasi güncelleme mi

harita güncelleme ama o dediğin şehirler yok maalesef. şuan oyuncuyusbis in Türkiye haritası var onda çoğu il mevcut

arkadaşlar promods un yeni sürümünü kullanan oldu mu? hatalar vs var mı? haritayı yaklaştırınca yine oyundan atıyor mu?

Haritada yakınlaştırınca falan oluşan çökmeler için Steam Workshop::Zoom Crash Fix şu modu deneyebilirsin, beni bu mod kurtardı.

1 Beğeni