ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Tamamdır, müsait olduğum ilk zaman diliminden bu duruma el atacağım ve arkadaşlarla paylaşıma sunarım :+1:

1 Beğeni

Sevgili ProMods takipçileri ve değerli parksimulasyontürk ailesi.

Bugün itibari ile ProMods’ta çalışmayı sonlandırdığımı bildirmek isterim. ProMods veya herhangi bir harita projesinde çalışmayı düşünmüyorum. Saygılarımla.

10 Beğeni

Haydaaaa. Oldu mu hocam bu!

1 Beğeni

Ya süleyman kardeşim yapma böyle! :face_with_spiral_eyes:

1 Beğeni

Haydaaa ? …

• Daha yeni başlamıştık …
1 Beğeni

üzüldüm be süleyman kardeşim. sağlık olsun ne yapalım. biz de Türkiye’nin olduğu kadar kısmı ile idare edeceğiz.

1 Beğeni

Roex Premium sürümü ile kullanan var mı promodsu ?

Bu da benden size Promods’un TR Extended haritasının birleşmiş hali. Buyrun çam sakızı çoban armağanı.

2 Beğeni

Sevgili @Onur_Ergen , sanırım benimle bu çalışmayı forumumuzdan paylaşan sendin. Lütfen buradan çalışmanızın indirme linkini de paylaşabilir misin :slight_smile:

Hocam Senin Şimdi Promods İle Bi Alakan Yok Demi

Sen yanlış kişi ile karıştırdın sanırım. Ben sadece photoshop ile yaptım. Yoksa harita editörlüğü hiç bilmem.

1 Beğeni

Saygıdeğer, ProMods Türk topluluğu… :tr:

Çözüm ve uzlaşının olduğu her yerde gelecek de vardır! Kaldığımız yerden devam ediyoruz ProMods kitlesi.
Çok daha büyük işlerle çok yakında karşınızda olacağım :wink:

19 Beğeni

Vay kardeşim geri dönmüş :sunglasses: :partying_face:

1 Beğeni

umarım birdaha bir sıkıntı olmaz artık hocam hayırlı olsun :smiley: :pray:

@YunuSS35 Umarım. Ekiple alakalı olmasa da içinde olduğum hayat pek stabil değil. Malum haritayı tek geliştiren kişi olunca kesintiler yaşanabiliyor… :sweat_smile: :slight_smile:

4 Beğeni

Yemin ederim çok sevindim. Hayırlısı olsun tekrardan.

1 Beğeni

tekrardan geri dönüşün hayırlı olsun kardeşim. bir sorum olacak, varsayalım harita ekibinde sen yoksun, Türkiye’yi haritada devam ettirecek alternatif başka kişiler var mı?

3 Beğeni

Aslında gizliden gizliye onun hazırlıklarını yapıyorum. Ancak şu anda ben çalışamadığım taktirde haritanın ilerlemesi de söz konusu değil. Yaklaşık bir - bir buçuk senedir haritalama ile ilgilenen kişilerle iletişime geçsem de pek çoğu istikrarlı çıkmadı :confused:

8 Beğeni

Scs Promods’un getir götürünü yapsın. Ey Scs gör bak Europort ve Eurotunnel nasıl yapılırmış gör biz hala daha eskiden kalma unutulmuş yollarla gidelim. İngiltere vs.'ye

3 Beğeni

Promodsun özelliği scs’nin eksiklerini kapsamlı bir şekilde tamamlaması. Aynı TR Extended gibi. Tekirdağı yapan Süleyman kardeşimizi de unutmayalım.

3 Beğeni