ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

Sitede sürümler için konu açılmıştı fakat bazı gelişmeleri aktaracak ana konusu yoktu.
Promods Ekibi yeni bir blog yazısı ile gelecekteki bazı soru işaretleri ile ilgili bilgiler paylaştı.

https://blog.promods.net/2018/02/promods-2-26-with-special-transport-dlc-support/

İtalya DLC’si 2.30’dan önce zorunlu hale gelmeyecek olması bilgilerden bir tanesi…
Special Transport ile ilgili çalışmalarıda devam ediyormuş… 2.26 sürümü ile yollarda özel yükleri görebileceğiz.
https://www.simulasyonturk.com/ets-2nin-promods-2-26-haritasinda-artik-special-transport-dlc-rotalari-destekleniyor/

1 Beğeni

Beklediğim güncellemesi gelmiş. İndirmek için kolları sıvayalım. :slight_smile:

Arkadaşlar ben promods son sürüm oynarken 33 mgb lık bir güncelleme geldi ve promods ta açılmadı artık nasıl bir önceki sürüme dönebilirim ?

Bütün modlari kapatip tekrar aktif yap duzelebilir ve ara guncellemelerde sıkıntı olmuyodu normalde

Bunun(Promods) updatesi nasıl yapılıyor acaba? Ben sanırım son sürümden öncesini kullanıyorum; o da galiba 2.25 oluyor.

Siteden tekrar indiriceksin

Son sürümü indirmek her zaman bizim avantajımıza olur özellikle Special Transport dlcsi uyarlamasından önceki 2.26 sürümünde ispanyanın neredeyse tamamı buglu görünmez duvarlar ters şeritten hızla akan trafik vs

Anladım abey :rofl:

Gelecek güncellemede eklenecek özel rotadan oynanış videosu…

3 Beğeni

Öööffff bide piromodsa kötü diyip beğenmeyenler var adamlar scs gibi çalışıyor tek sıkıntı optimizasyon

Yeni bölgeden fotoğraflar…

1 Beğeni

Galler’e güncelleme gelecekmiş. Yollar harika gözüküyor ^^

3 Beğeni

Bu Promods gerçekten çok iyi ya.

bu promods bi harika dostum

2.30 ile gelecek Bulgaristan’dan görüntüler. Bulgaristan’dan 3 şehir gelecekmiş. Yunanistan’da geliyor.

2 Beğeni

bu promods iyi güzel haritada fps sıkıntısı olduğu için oynayamıyorum. çok fps dropları oluyor

Scs nin aksine ekip çok çok uzaktaki evleri ya da ağaçları bile nesne olarak koyduğu için fps biraz sıkıntı oluyor bunu düzeltmek için promods indirirken low spec pc seçip oyun içindende draw distanceyi biraz kısarsanız rahat edersiniz diye düşünüyorum

1 Beğeni

harita 1.31 sürüme geçsin indirip deneyeceğim dediğiniz gibi olursa oynarım.

1 Beğeni

Merhabalar. Promods kurulumu yaptıktan sonra save dosyam bozuldu. Modu aktif ediyorum ama profilimi yüklerken hata veriyor save dosyası uyumlu değil diye. Yeni profil açıyorum ondada aynı hata. Nasıl Çözerim bu sorunu lütfen yardım edin.

Promodsun yüklenmeyi bayağı uzun sürüyor yeni kurulumlar için eğer o sırada fazla sürdüğünden dolayı alt tab atmaya çalışırsanız oyun direk hata veriyor ben kendi bilgisayarım için yaklaşık 7 dakika beklemiştim ilk bunu halletmenin bir yolu vardı galiba ama ben tam bilmiyorum bundan kaynaklı bir sorun olabilir eski profiliniz ile ilgili bir şey diyemem

1 Beğeni