ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

WROCLAV çıkışında oyundan atıyor. an itibari ile :frowning: . neyse uyuyum o zaman. İyi Bayramlar

3 Beğeni

o zman hiç uğraşmım indrimeye.
ne kadar iyi olursa olsun oyundan atarsa gözümde değeri yok benim için…
zaten original harita güncellendikçe promodsa gerek kalmayacak…

ProMods gayet iyi bir harita, oyundan atması çok normal, büyük bir harita.

2 Beğeni

Kullandığınız modlardan atabilir , bende herhangi bir sorun yok

Aklıma dün birşey geldi, Promods haritayı kimseyle paylaşmamak koşuluyla editörden düzenlemeye izin veriyor mu? Rol olarak bazı eklemeler yapmayı düşünüyorum

Sor bakalım promods yetkililrine

1 Beğeni

Sordum bakalım, büyük ihtimalle hayır, cevabı biliyorum ama denemekte fayda var

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni

Soru sordum kardeşim ne reklamı? Sadece düzenlenme durumu olabilir mi diye yazmak istedim.

Anladığım kadarıyla izin var? Doğru çevirdim herhalde

evet izin var hatta paylaşma izni bile vermişler

4 Beğeni

https://promods.net/viewtopic.php?f=42&t=34392

vay canına :)) birisi, kendisine yaparken topluluğa yöneltmiş projesini.

Middle East’ten taa Somaliye kadar farklı bir proje.
umarım kısa sürede çıkar ilk sürümü.

15 Beğeni

promodscular mı bunlar da yoksa farklı kişilerin projesi mi?

Ooo güzel, geçen sormuştum yetkililere zaten, bende biraz ayarlama yapıcam ama benimki kişisel biraz, rol olarak polonyadaki evimin(oyundaki ev)etrafında düzenleme yapıcam belirtmiştim zaten :slight_smile:

1 Beğeni

Bazı iyi örnekler olunca diğerlerine de cesaret geldi. Olması gereken buydu ETS2’yi geliştiren ProModsa elbette yeni adımlar atılmasını sağlayacaktı. Bizim haritanın da onlarla uyumlu olmasını istiyorum. Kimseye bu saatten sonra promodssuz oynama diyemiyorsun.

6 Beğeni

Gerek SCS gerek Promods bazı bölgelerin boyutlarını değiştirerek bu dediğine bir çözüm buluyorlar. Mesela İngiltere 1.19 projeksiyonda diğer ülkelere göre daha büyük, daha geniş bir alana ve daha çok detaya sahip, hatta promods izlandayı hiç olmadığı kadar yakın bir noktaya taşıdı Avrupa haritasında. Scs ise İstanbul boğazını silip, Edirneyi Bulgaristana doğru çekerek projeksiyonda bir çözüm yarattı. Daha büyük çizilmiş bir Kıbrıs haritası ve harita editöründe yapabileceğin küçük nüanslarla bu sorunun üstesinden gelebilirler bence :slight_smile: Ayrıca kendi haritalarında muhtelif bölge olarak Kosova’yı gösteriyorlar. Promods’tan yarı bağımsız olarak Middle Eastern modda Filistini de tanınır durumda. Promods geliştiricileri gerçekten isterlerse eğer bir şehirle dahi olsa Kuzey Kıbrıs’ı ekleyebilirler.

5 Beğeni

Göz göre göre adanın yarısı yok…
Bizler yapmadıkça kimse yapmaz. @faruk1984 abinin paylaştığı gibi biri yaparsa eklenme ihtimali olur ama ben Promodsun daha uğraşcaklarını düşünmüyorum Kıbrısa

6 Beğeni

https://www.promods.net/viewtopic.php?f=2&t=34921

Platypus yazmış,
2.50 de galiba Gürcistan ve Kafkasya tarafı geliyor :)))

Promods, millet ETS’ye tamam diyeceği günlerde,galiba Japonya’ya ulaşacaklar :)))

3 Beğeni

karadeniz yolu sarp girişi çıkışı oyuna yansıtılabilirse güzel bir sonuç ortaya çıkabilir diye düşünüyorum. 2. sayfada bahsetmiş zaten. karadeniz limanlarının önemini de düşünürsek güzel bir iş ortaya çıkabilir.

2 Beğeni

Baya baya 2 yönden giriyorlar Türkiye’ye. Bir sonraki yaz artık rahat rahat oynarız ülkemizde :smiley:

3 Beğeni