ETS 2 - ProMods Haritası [Ana Konu]

SCS nin gelecekte çıkartacağı Balkan,adriatic yada her ne isim koyacakları belli olmayan dlcsinde Bosna-Hersek, Kosova, Karadağ gibi ülkeleri nasıl ekleyecekler merak ediyorum.Politik baktıklarını düşünmüyorum bu harita olayına ama Sırp topluluğu büyük müdür,onları dinlerler mi ne olur düşündürücü.Makedonya da aynı şekilde Yunanistan için.Kıbrıs içinde bizi ilgilendirecek gelişmeler olabilir.

1 Beğeni

politik düşünse direk türkiyeyi getirmezlerdi bence makedonya büyük bir ülke getirmezlerse çok saçma olur kosovayı bilemiyorum ama

Karadağ sıkıntısız bir ülke, SCS oyun haritasında Kosova’yı kesik çizgili yapmış, yani yanı Sırbistan’a bağlıymış gibi çizmiş. Ama bence gelir orası. Makedonya ve Yunanistan’da sıkıntı yok ki. Geçen sene Makedonya’nın adı Kuzey Makedonya oldu zaten.

ProMods 2.46, 1.37 için çıkmış :slight_smile:

10 Beğeni

sıra geldi truckermp nin güncellenmesine.

Nihayet be hele şükür

Mandelsoft, arka planı HD yapmış, dolayısıyla harita ölçeği yerleştirmek için baya beklenilmiş uyarlama için.
efsane sahalara dönmüş yani.

1 Beğeni

https://mods.simulasyonturk.com/ets-2-promods-2-46-harita-modu-1-37-x/

ProMods 2.46 - 1.37 ETS 2

4 Beğeni

Almanya’da eyaletler arası geçiş de girilen eyaletin bayragı ve ismi çıkıyor.

10 Beğeni

2.45’de vardı bu

2 Beğeni

İleride KKTC gelme ihtimali olurmu ya ? (Cevabı belli ama umut işte) Hani belki kafalarına taş filan düşer :confused:

Zaten KKTC var :slight_smile:

1 Beğeni

Sadece Güney tarafı vardı

promods 2.46 middle east ve rusmap mod dizilimi nasıl olması lazım arkadaşlar

@Demir_Pence

EN ÜST

RusMap Map Package
RusMap Model Package
RusMap Model 2 Package
ProMods Middle-East Add-on (Def & Map Package)
ProMods Middle-East Add-on (Assets Package)
ProMods Definition Package
ProMods Map Package
ProMods Models Package 1
ProMods Models Package 2
ProMods Models Package 3
ProMods Media Package
ProMods Assets Package
RusMap Def Package

EN ALT

8 Beğeni

normalde kuzey kıbrısı yapmayı planlayan bir arkadaş vardı, fakat sonrasında proje hakkında bir duyuru bulamadım.

1 Beğeni

Tesekkurler en usttekini indirmeyi unutmuşum

2 Beğeni

İlk yüklenme uzun sürüyor haliyle. Peki ilk yüklenmeden sonrakilerde uzun sürüyor mu? Bir önceki sürümde çoğu zaman geç yükleniyordu acaba düzeldi mi?

1 Beğeni

Kuzey Kıbrısın çok zor bir tarafı yok tırların geçebildiği yollar içinden ama bazı ülkeler arası sorunlar var… eğer ileride yapılırsa aklıma gelen tek zorlu yer Girneden Lefkoşaya giderken inişte komple ada gözüküyor eğer yapılırsa ondan sorun oluşur , tek derdimiz bu olsa :confused:

1 Beğeni

en son oynnadığımda yolda uçurum vardı sonsuzluğa uçmuştum.o günden beri oynamadım:D
oyundan atma oluyormu arkadaşlar halen…

1 Beğeni